Üst

Hesaplı Kamping Yerleri ve Karavan Tatili

Ülkemizde pek çok kamp alanı bulunuyor. Doğayla iç içe olmanın yanı sıra, en hesaplı tatil imkanı da sunan kampinglerde fiyatlar günlük 30 ilradan başlıyor

Tatilini otel,tatil köyü ya da kalabalık yerlerde geçirmek istemeyenler Türkiye’nin pek çok bölgesinde bulunan  kamp alanlarında doğayla baş başa olabiliyor. Çadır, karavan veya bungalovlarda kalınabilen kamp alanları, ucuz tatil imkanı da sunuyor.

CUNDA ADA KAMPING/ AYVALIK: Kişi başı günlük çadır fiyatı 40 lira. Mavi Bayrak’lı Ortunç’un yanında bulunuyor. Adalar ve Midilli manzaralı. Elektrik, su ve tuvalet çadırlar için ücretsiz. Buzdolabı ve çamaşır makinesini ek ücretle kullanılabiliyor. 6-10 yaş arası çocuklar ayrı çadırda kalacaklarsa yüzde 50 indirim uygulanıyor. Çadır alanının yanı sıra bungalovları da bulunuyor.

KAŞ KAMPİNG/ ANTALYA: Bir kişilik çadır 35, 2 kişilik çadır 45 lira. 30 yıldır kamp severlerin Akdeniz’deki uğrak yeri. Denize sıfır konumdaki alanda çadır, karavan ya da ağaçların arasında yer alan bungalovlarda konaklama imkanı var. Yemek için restoranı mevcut. İnternet, elektrik, su ve tuvaleti ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Buzdolabı ve çamaşır makinesi için ek ücret ödemeniz gerekiyor.

BOZCAADA ADA KAM PING/ÇANAKKALE: Kişi başı günlük 45 lira. Ada’nın güneyindeki kamp alanında çadır, karavan veya bungalovlar bulunuyor. Denize çok yakın ve etrafı ağaçlarla çevrili. Gün boyunca restoranı açık. Ortak alanlarda isteyen yemeğini hazırlayabiliyor.

You don't have permission to register
X