Üst

ekim, 2018

20ekim05:0022:00Yenice Orman Denizi Ve Şeker Kanyonu FotoSafari Yenice ormanları, Şeker kanyonu ve Subatan ormanları fotoSafari

Artıyaşam fotoğraf egzileri

Daha fazla

Etkinlik özeti

Sabah 05.00 hareket saatimiz olacak.Orman Denizi, İnce bacaklar köyünden Kent ormanına yürüyüş ve Şeker kanyonu fotoğraf rotamızda olacak. (sizi olabildiğince yakın yerlerden almaya çalışacağız.)

Dünyanın en zengin biyosferlerinden birisine sahip Yenice Ormanlarının olduğu alana fotoğraf kovalamaya gideceğiz. Mevsim Sonbaharın desteği ile farklı bitki türlerinin farklı renk dönüşümlerinin içerisinde fotoğraf kovalayacağız. Bu programımızda gidilmesi yollardan dolayı nisbeten biraz zorlu olan “Orman Denizi” nin olduğu alana gideceğiz. Ana temamız orman denizi olacak. Muhtemelen ayaklarımız altındaki çanakta; nefis renklerin senfonisi diyebileceğimiz orman denizi ve bulutlar olacak. asırlık fındık ağacı, porsuk ağacı, subatan ormanlarını unutamayacaksınız. Biyosferin içinde bulunmak bile bir ayrıcalık. Eğriova göleti ve Sorgun yaylası göreceğimiz yerlerin yanında biraz cılız kalacağı için açıkçası programımıza koymadık. Yolların uygun olması durumunda Eğriova göletini söz vermemekle birlikte belki görebiliriz.

Hey! Fotoğrafçılar; çok özel olan bu programı kaçırmamanızı özellikle istiyoruz.

You don't have permission to register
X