Üst

ağustos, 2018

11ağustos(ağustos 11)08:0012(ağustos 12)19:50Doğa, Köy, Çiftlik Ve Perseid Göktaşı Yağmuru Turu”Çadır Kamplı”köyümüze gidecek, bostanları gezecek, gece çadır kampı yapacağız.

Daha fazla

Etkinlik özeti

Tahtacıörencik Köyü, Çadır Kamplı Doğa, Köy, Çiftlik Ve Gökyüzü Gözlem Turu11-12 Ağustos 2018

11-12 Ağustos haftasonunda sizleri, Ankara’nın Güdül İlçesi’nde, yemyeşil Köroğlu Dağları’nın eteklerinde, ekolojik üretime gönül vermiş bir köyün insanlarını, doğasını, çiftliklerini keşfetmeye davet ediyoruz. Doğa gezileri, köy keşfi ve çiftlik ziyaretleri yapacak, Cumartesi akşamı “Kocaçayır”da çadırlarımızı kuracak, kamp ateşimizi yakacak ve Perseid meteor yağmurunu izleyeceğiz.
PROGRAM ÖZETİ

(Ayrıntılı program aşağıda)

Cumartesi: Sabah Ankara’dan ortak araçla çıkış, Güdül merkezinde çay molası, Süvari Çayı kıyısında dinleme ve sohbet, serbest yumurta tavuğu çiftlik ziyareti, köyde öğlen yemeği, köy sokakları gezisi, arı kovanları, inek ve keçileri ziyaret, kamp yerinde akşam yemeği, kamp ateşi, müzik, sohbet, gökyüzü açık olursa meteor yağmuru gözlemi.

Pazar: Kamp yerinde köy kahvaltısı, Süvari Çayı kıyısında oyunlar, sebze bahçesi ve sera ziyareti, domates, biber, salatalık, fasulye hasadı, sebze kurutma ve yapraktan resim yapma etkinlikleri, üreticilerle sohbet ve köy pazarı, kapanış çemberi.

You don't have permission to register
X