Üst
Tur
Ara
Aylık tur tarihlerimiz için lütfen tıklayınız...
a
Kafamız yeniliklere çalışır.
Siz ne istiyorsanız bizde onu istiyoruz:)

Sevmediğimiz işi yapmak istemiyoruz. Anadolu’nun zenginliği zaten bize yetiyor. Yeni rotalar, yeni destinasyonlar ile hasat zamanı yada her mevsimin en güzel zamanlarında  birlikte olmaya ne dersiniz?

Fikirlerinizi bize gönderin
a
Ücretlerimiz uygundur.
Fiyatları abartmayız.

Farklı etkinliklerimiz olmasına rağmen, standart kar marjımız vardır. Fiyatları abartmayız. Ucuz olmaz, pahallı da olmaz. Amacımız hepimizin  katılabileceği etkinlikler yapmak.

Siz yeter ki gelmek isteyin.
a
Turların %95’i bize özeldir
Yakında hepsi sadece bize özel olacak.

Tecrübelerimizden yola çıkarak kendi rotalarımızı yazıyor, size de şiddetle katılmanızı tavsiye ediyoruz. Doğanın ve kültürün iç içe olduğu gidilmeyen rotalarda farklılık yaratmak istiyoruz.

Farkındalığı yaşayın.
Çocuklarımızı önemsiyoruz.
Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz.

Çocukların doğaya ihtiyacı olduğu kadar, doğanında çocuklara ihtiyacı var. Hadi gelin çocuklarımız için güzel şeyler yapalım. Baba-Çocuk ve Anne-Çocuk kamplarımız var. Büyüklere oyunlar var.

Haydi çocuklar doğaya!

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK VE KONAKLAMALI ILGAZ KAYAK TURLARI

Ankara çıkışlı Ilgaz kayak turu arıyorum diyorsanız; bu etkinliklerimiz tam da size göre. Ilgaz milli parkında günübirlik kayak turu yapabilirsiniz. Ankara’dan hareketli konaklamalı Ilgaz kayak gezileri yapmak isterseniz; konaklama yapabileceğiniz oteller arasında bizim tercih otellerimiz; Ilgaz Armar otel, Ilgaz Derbent otel olup isteğinize bağlı olarak da Ilgaz Örsem oteli, Ilgaz butik Armar oteli ve Ilgaz Mountain Resort otellerinde keyifli konaklamalı Ilgaz’da kayak gezileri yapabilirsiniz. Bizler Artıyaşam ılgaz kayak gezilerine daha farklı bir bakış açısı getirdik. Kendimize ait kapalı bir mekanımız Artıyaşam zirve evimiz var, gün boyu misafirlerimize sıcak-soğuk içecekler sunuyor, zirve evimizde canlı müzik eşliğinde keyifli Ilgaz saatleri geçirmenizi sağlıyoruz. Üstelik bunlar ücretsiz. Ucuz Ilgaz tur fiyatımızı düşündüğünüzde bunun oldukça kulanılabilir olduğunu anlayabilirsiniz. Ilgaz kayak merkezinde otel rezervasyonlarınızı yapabilir, günübirlik Ilgaz kayak turlarınızı yapabilir, Ankara çıkışlı ve konaklamalı Ilgaz kayak turlarımızla da sizlere kayak keyfini yaşatabiliriz. Sadece kayak yapmak için Ilgaz diyorsanız; sizlere sadece ulaşıım desteğide verebiliriz. Kahvaltılı, öğlen yemekli yada yemeksiz programlarımızla Ilgazda kayak turları ve gezileri konusunda istediğiniz tüm konulara geçmişten gelen tecrübemizle çözümler üretebiliriz.

Ankara çıkışlı günübirlik ve kalmalı Ilgaz kayak turu ararsanız bizleri
0312 417 6706 ve 0530 333 2331 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz…

You don't have permission to register
X