fbpx

Son eklenenler

    Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
 

Yılbaşı Özel Kars Turu

Yılbaşı Özel Kars Turu

1389Lira

Kişi başı

29 ARALIK 2018 – 01 OCAK 2019 ( 3 GECE 4 GÜN )

ERZURUM ( Sarıkamış ) > KARS ( Boğatepe, Çıldır Gölü, Ani Harabeleri ) > IĞDIR

ANADOLUJET HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ – DÖNÜŞ
29 ARALIK  2018 – 01 OCAK 2019 ( 3 GECE 4 GÜN )

‘’ YILBAŞI ÖZEL GALA PROGRAMINA KATILMA İMKANI ‘’

PROGRAM


1.GÜN | 29 ARALIK 2018 | ANKARA > ERZURUM > SARIKAMIŞ > KARS :

Sabah saat 07:45’de Esenboğa havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma. Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra Anadolu Jet TK7070 tarifeli seferi ile saat 09:10’da  Erzurum’a hareket. Saat 10:30’da Erzurum havalimanına varış. Grubumuza ait otobüsümüze geçerek Erzurum merkeze varış. Öğle yemeği molası sonrasında Erzurum’da; Aziziye ve Mecidiye Tabyaları, Üç Kümbetler, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii görüldükten sonra Rüstem Paşa hanında Oltu Taşı alış verişi için serbest zaman veriyoruz. Erzurum Kongre Binası’nın gezilmesinden sonra yol güzergâhımızda Sarıkamış Şehitler Anıtı’nı da görüp, Kars’a varış. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

 

SİMER HOTEL VB.

 

 Otelin websitesini ziyaret et

2.GÜN | 30 ARALIK 2018 | KARS > BOĞATEPE KÖYÜ (ZAVOT) > ÇILDIR GÖLÜ :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Boğatepe (Zavot) köyüne hareket ediyoruz. Boğatepe Peynir Müzesi’ni gezip Kars gravyer peyniri hakkında bilgi ediniyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında, ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz. Öğle yemeği molası sonrasında kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde kızakla gezebilir, balıkçıların zorlu mücadelesini izleyebilirsiniz.Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KONAKLANACAK OTEL

 

SİMER HOTEL VB.

 

 Otelin websitesini ziyaret et

3.GÜN | 31 ARALIK 2018 | ANİ HARABELERİ > KARS KALESİ > ON İKİ HAVARİLER KİLİSESİ > YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ani Harabeleri’ne hareket ediyoruz.Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halashar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateş Gedesi ve bir Gürcü Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menuçehr Camii’ni gezeceğiz. Ani Harabeleri gezimiz sonrasında Kars merkeze dönüş. Öğle yemeği molası sonrasında Kars şehir turumuza başlıyoruz. Rus işgali sırasında yapılan ve günümüze hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını göreceğiz. Kars Müzesi, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Tren Garı, Vilayet Konağı, PTT Binası, Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal’in evi, Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi) göreceğimiz yerler arasında olacak.Ardından otelimize varış.Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimize EKSTRA olarak düzenlenecek YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI ‘na katılabilirler.Konaklama otelimizde.

OTELDE YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI ( 170 TL )

YILBAŞI MENÜSÜ

Hindi Budu, İç Pilav, Serpme Meze, Salata, Meyve/Tatlı, Gece Çorbası

2 Adet Limitli Alkollü İçecek (Şarap, Rakı, Bira ) veya Soft İçecek (Kola, Fanta, Meyve Suyu)

YILBAŞI PROGRAMI

Canlı Müzik,Kafkas Gösterisi, Ateş Başında Gece Çorbası

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
► Anadolujet Havayolları Tarifeli Seferi İle Ankara>Erzurum ve Iğdır>Ankara Arası Ekonomi Sınıf Uçak Bileti (Bagaj Hakkı 15 Kg.)
► Erzurum>Kars>Iğdır Arası Tur Programı Dahilinde Araç İle Ulaşım
► 3 Gece Kars Simer Hotel vb. de Konaklama,
► Otel’de; Sabah Kahvaltısı (3) – Akşam Yemeği (3)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR :
► Tüm Şahsi Harcamalar
► Öğle Yemekleri
► Yılbaşı Gala Programı ( 170 TL )
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Otel Ekstraları
  • Hareket zamanı
    07:45
  • Dönüş zamanı
    18:25
1

Tur lokasyonu

X