Son eklenenler

  Aradığınız dosya bulunamadı

Üst

Likya Yolu (Geyikpınarı Etapları) turu

850Lira

Kişi başı

Likya Yolu (5-6-7-8 Mart)

5-6-7-8 Mart 2020   Likya Yolu Geyikayırı, Çitdibi, Hisarçandır, Elmayanı, Göynük Etapları

Likya, Anadolu’nun tarihi ve doğal zenginlikleri yönünden en ilginç bölgelerinden biridir. Eski Devirlerde “Işık Ülkesi” olarak adlandırılan bölgede antik kentler, doğa ile adeta iç içedir. Likya Yolu, çeşitli kaynaklarca dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri olarak gösterilir. Parkurun tamamı işaretlenmiş olup sponsor kuruluşlar ve gönüllüler tarafından bakımı yapılmaktadır. Bu eşsiz doğa ve kültür içerikli gezimize siz değerli konuklarımızı davet ediyoruz.

PROGRAMIMIZ;

1.GÜN (05 Mart Perşembe):
Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kek, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Burdur üzerinden yolumuza devam edip sabah saatlerinde Antalya Konyaaltı’nda yer alan otelimize ulaşarak alacağımız kahvaltı sonrası Çitdibi Köyü’ne geçerek 9-10 km’lik yürüyüşümüze başlayacağız. İşaretlenmiş orijinal rotayı takip ederek Hisarçandır Köyü’nde ilk günümüzü tamamlayacağız. Konaklama otelimizde.

2.GÜN (06 Mart Cuma):
Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Çitdibi Köyü’nden Geyikbayırı Yönüne yürüyüşümüze başlıyoruz. Uzun ve zorlu bir parkurda 19 km’lik bir yürüyüş yapıyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN (07 Mart Cumartesi) :
Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Hisarçandır Köyü’nü geçerek Elmayanı Yaylası’ndan parkura giriş yapıyoruz. Yine zorlu bir parkur. Yaklaşık 15-16 km lik Likya Yolu’nun bakir kısımlarından bir tanesi. Göynük Kanyonu’nda tamamlıyoruz. Yürüyüşümüz sonrası otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

4.GÜN (08 Mart Pazar):
Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Son günümüzde eşyalarımızı alarak otelimizden çıkış yapıyoruz. Termessos Antik Kenti’ne doğru hareket ediyoruz. Kent kalıntılarını gezerken yine bir yürüyüş parkuru oluşturarak gezimizi tamamlıyoruz. 13.00 da dönüş için yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşarak başka bir etkinliğimizde görüşmek üzere vedalaşacağız.

HAREKET NOKTAMIZ
4 Mart 2019 ÇARŞAMBA günü saat: 23.00’de Kumrular Caddesi’nden hareket ediyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?
23.00 Kumrular-İzmir Caddesi kesişimi
23.05 Milli Kütüphane
23.10 Armada
23.15 Cepa
23.20 Ümitköy Kavşağı
23.25 Gordion AVM karşısı
23.30 Anse AVM önü

Kayıt ve bilgi için:  Artı Yaşam Selanik 2 Cad. 78/7 Kızılay
Ofis Tel: 0 530 333 23 31 – 0 312 417 67 06

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Özel araçla ulaşım,
Kahvaltı (4)
Otelde konaklama(3 gece)
Yerel araç hizmetleri,
TÜRSAB Seyahat Sigortası,

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Müze ören yeri giriş ücretleri,
Akşam yemekleri,
Kişisel harcamalar,
Öğle yemekleri,

YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, karbonhidratlı yiyecekler, kişisel ilaçlar, en az 1 litre su, Müze kartı.

ETKİNLİK NOTLARI:
Doğa yürüyüşü etkinliği grup halinde yapılan bir doğa sporudur. Grubun bütünlüğünü ve güvenliğini riske atacak davranışlardan kaçınılmalıdır.
Hava koşullarının durumuna göre yürüyüş parkurumuz değişkenlik gösterebilir.

 • Ücrete dahil olanlar
  Çevre gezileri
  Milli park ve Ören yeri girişleri
  Tursab Seyahat Sigortası
  Rehberlik
  Vergiler
  Konaklama
  Personal Guide
  Ulaşım
  Kahvaltı
 • Ücrete dahil olmayanlar
  Akşam yemeği(günübirlik)
  Araç içi ikramlar
  Öğle Yemeği
  Müze girişleri
1

Tur lokasyonu

You don't have permission to register
X