fbpx

Son eklenenler

  Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
 

Katar Arabistan Çölleri 24/30 OCAK 14/28 ŞUBAT 2019 -399 €

Katar Arabistan Çölleri 24/30 OCAK 14/28 ŞUBAT 2019 -399 €

0Lira

Kişi başı

3 Gece 4 Gün 3 yıldızlı otellerde konaklama

KATAR’da konuşlu TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ askeri üssüne kısa bir Moral ziyareti yapmak isteyeceğiz. Askerlerimize moral vermek için yanlarına gitmeyi planlıyoruz. Bu ziyaretimiz Katar Türkiye Büyükelçiliği ve Milli Savunma Bakanlığı Ön iznine bağlıdır. Gerekli izinler verildiği takdirde; ziyaretimizi gerçekleştireceğiz.

 

1.Gün : İSTANBUL – DOHA (KATAR ) 13:00 17:00                                                                                              Sabiha Gökçen Havalimanında Ejder Turizm yetkilisi ile saat 11:00 de buluşma, check in işlemlerimizi takiben; QATAR HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile Katar’ın başlenti DOHA ‘ya yolculuğumuz başlıyor. Yerel saat ile 17:00 ‘de DOHA ‘ya ulaşıyoruz. Girişte 27 USD Turist kartı ücreti ücreti ödenecektir ( Yeşil Pasaport sahipleri ödemiyor ). Bizi bekleyen özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transferimiz yapılacaktır. OTELİMİZ : Safir Hotel Doha3*

2.Gün : DOHA
Sabah kahvaltısının ardından rehberimiz eşliğinde yarım günlük panoramik olarak yapılacak şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Doha’nın otantik çarşısı Souq Waqif, Porto Arabia, Katara Village ve West Bay Bölgesi (Barzan Tower, Al Fardan Tower devlet binaları) görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde
Bugün; sizler için bir özel hazırlığımız daha olacak, KATAR’da konuşlu TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ askeri üssüne kısa bir Moral ziyareti yapmak isteyeceğiz. Askerlerimize moral vermek için yanlarına gitmeyi planlıyoruz. Bu ziyaretimiz Katar Türkiye Büyükelçiliği ve Milli Savunma Bakanlığı Ön iznine bağlıdır. Gerekli izinler verildiği takdirde; ziyaretimizi gerçekleştireceğiz.
AKŞAM EXTRA Turumuz var, ( 85€ ) / AKŞAM YEMEKLİ DOHA KÖRFEZ TURU
Bugün Doha Körfezinde2,5 saat sürecek bir gezintiye çıkıyoruz. AKŞAM YEMEKLİ bu turumuzda Doha körfezini denizden izleyeceğiz.

3.Gün : TAM GÜN ÇÖL TURU (1 GECE KONAKLAMALI )
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası;serbest günümüz olacaktır. Arzu eden misafirlerimiz için çok farklı bir deneyim hazırladık. Extra turumuza katılmayan misafirlerimiz Doha’da konaklamalarına devam edecekler; diğer misafirler, eşyaları ile birlikte çıkış yapacaklar.
KUZEY KATAR – Al Zubarah Fort- ÇÖL SAFARİ [1GECE/2GÜN ]
Sabah ilk olarak ; Katar’ın Kuzey bölgelerine yöneleceğiz, ilk ziyaret noktamız,
Al Zubarah Fort – Katar’ın Kuzeybatı kesiminde yer alan Al Zubarah Kalesi, antik bir kalenin kalıntılarının yanı sıra inşa edilmiştir. Al-Zubarah bir zamanlar gelişmekte olan bir limandı ve ticaret, balıkçılık ve armut bir merkezdi. Şimdi UNESCO Dünya Mirası listesindeki bu koruma alanı, Katar’daki en önemli arkeolojik alanlardan biri haline gelmiştir. Katar Müzeler Kurumu tarafından yönetilen uluslararası bir arkeologlar ve antika uzmanları ekibi, yenilenmiş kalede sergilenen pek çok eseri ortaya çıkardı.
4×4 araçlarla; yapacağımız yolculuğumuza , ÇÖL de sürüş keyfi ile devam edeceğiz.
Arabistan Çöllerinde Çöl safarisi gerçekleştiriyoruz, ÇÖL de molalarımız olacaktır.
Günün sonunda ÇÖL ve Denizin buluştuğu bir safari kampında ulaşacağız.
Geceleme kampta olacaktır. Turumuzda ÖĞLE YEMEĞİ ve AKŞAM YEMEĞİ dahildir. Bu kampımız deniz kıyısında olduğu için mevsime uygunluğa göre ; Denizde yüzme imkanı bulacaksınız. Kişi Başı 185€

4.Gün : DOHA -İSTANBUL 18:00 22 :45
Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra; Öğle saatlerinde otelimizden ayrılıyoruz.Bugün son günümüz öğleden sonra havalimanına geçeceğiz uçak saatimize 18:00. Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile , İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına yolculuğumuz başlıyor. 22:45 de varış.
Artık ‘’ KATAR’’ a girişlerimizde Vize bir dert değil ! Girişte ayakbastı parası ile herkese Katar’a girebiliyor.! Ülkemiz ile Katar arasında “Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport Hamilleri İçin Vizenin Karşılıklı Olarak Kaldırılmasına Dair Mutabakat Muhtırası” 14 Ağustos 2010’dan beri yürürlüktedir.
Yeşil Pasaport , hamili Türk vatandaşları Katar’a girişlerinde vizeden muaftır. Normal mahsus pasaport hamilleri ise, havalimanında turistik amaçlı ,GİRİŞ kayıtlarını 27 USD karşılığında alacaklardır.[ girişte ödenir- fiyata dahil değildir ] Ülkeye yolcu beraberinde alkol getirilmesi yasaktır.

FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ
Qatar Havayolları ile Sabiha Gökçen – Doha – Sabiha Gökçen gidiş/dönüş ekonomi uçak bileti
Havaalanı ve güvenlik vergileri, Sabiha Gökçen Havalimanı yer hizmetleri
Doha’da belirtilen kategorideki otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Doha’da yarım günlük panoramik şehir turu
Programda belirtilen tüm otobüs transferleri
Türkçe rehberlik hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ve içecekler
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
KUZEY KATAR – Al Zubarah Fort- ÇÖL SAFARİ [1GECE/2GÜN ] – 185€
AKŞAM YEMEKLİ DOHA KÖRFEZ TURU – 85€
Tam paket İNDİRİMLİ 260€
Yurt dışı çıkış harcı 15 TL
BU TURUMUZ İÇİN YEREL BAHŞİŞLER TOPLAMI KİŞİ BAŞI /20€ dur. İlk Gün Havalimanında toplanır.
GİRİŞ kayıtlarını 27 USD karşılığında alacaklardır.[ girişte ödenir- fiyata dahil değildir ]

 • Ücrete dahil olanlar
  Çevre gezileri
  Tursab Seyahat Sigortası
  Rehberlik
  Vergiler
  Konaklama
  Ulaşım
  Kahvaltı
 • Ücrete dahil olmayanlar
  Akşam yemeği(günübirlik)
  Milli park ve Ören yeri girişleri
  Araç içi ikramlar
  Öğle Yemeği
  Müze girişleri
  Personal Guide
1

Tur lokasyonu

X