Son eklenenler

  Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
 
Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı kayak, termal,doğa ve kültür turları / Japonya Kore Turu -22 ŞUBAT -04 Mart 2019 ( Erken Sakura ) 1499 € (Satışa kapanmıştır)

Japonya Kore Turu -22 ŞUBAT -04 Mart 2019 ( Erken Sakura ) 1499 € (Satışa kapanmıştır)

Kişi başı

Japonya Kore Turu -22ŞUBAT ( Erken Sakura )

Tur Programı

1. Gün 22ŞUBAT 2019 İstanbul –Singapur-Tokyo13:30 05:00+1

Sabah saat 10:30’da İstanbul  Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali,

EJDER TURIZM görevlileri ile  buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından,

SİNGAPUR Hava Havayolları’nıntarifeli saferi ile saat13:30’da Singapur aktarmalı olarak Japonya’nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz.  Gecemiz uçakta geçiyor.

2.Gün/23ŞUBAT 2019 Singapur-Tokyo 08:00 15:55

Saat15:55’de Tokyo’ya varışımızın ardından otelimize transfer olacağız.Otele  yerleştikten hemen sonra  gece  dışarı çıkmak isteyecek misafirlerimiz için bir  aktivitemiz var.

 

AKŞAM

3.Gün/ 24ŞUBAT 2019 Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzuyapacağız.Turumuz yarım gün sürecektir.Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz , sonrasındaTOKYOTOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz.Yol üzerinde panoramik olarak NationalDietBuilding’igöreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nunöeşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz.Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşf etmeye devam ediyorsunuz.Geceleme  otelimizde.

4.Gün/ 25ŞUBAT Fuji Dağı – HakoneTuru

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  serbest saatlerimiz başlıyor..

Arzu eden misafirlerimiz için ExtraTurumuz  var.

HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN

5.Gün/26ŞUBAT Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz  olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

Kamakura Dev Budha -Hokoku-jiTağınağı

6.Gün/27ŞUBAT ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’TOKYO– OSAKA

Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz,  Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ  yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza  ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan OSAKA’ya  yolculuk edeceğiz.

[ Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde  taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz]

Yolculuğumuz  2 saat kadar sürecektir.

Varışımızı  takiben, Shin Osaka  Tren istasyonundan otobüs ile  ayrılıyoruz.

PANAROMİK  Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat  sürecek turumuzun  sonunda  konaklayacağımız ,Otelimize ulaşıyoruz. Otele  yerleştikten sonra

OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU

7.Gün/ 28ŞUBAT Kyoto Nara Kobe Turu

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoru. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

TAM GÜN / ÖĞLE  YEMEKLİ

KYOTO- NARA ve KOBETURU

8.Gün/1MART (ARA UÇUŞ) OSAKA-SEUL

Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve OSAKA Havalimanına geçiyoruz.  Yerel Hava Yolu ile Kore’nin başkenti SEUL ‘e uçuşumuzu  yapmak üzere işlemlerimizi  yapıyoruz. Yolculuğumuz 2 saat  sürecek.Varışı takiben havalimanından ayrılıyoruz  ve  Otelimize  geçiyoruz.  Bugün Öğleden sonra  SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu NamsangolHanok Köyü, bu ziyaretimiz  sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne  çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz.Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan ,Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler yada  aracımızla  otelimize  dönebilirler.

Geceleme  Otelimizde.OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

9.Gün/ 2MART SEUL

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak,

Tam Gün Extra Tur

10.Gün/3 MART SEUL-İSTANBUL16:40 22:05

Bugün SEUL ‘de son günümüz,  kahvaltı sonrası serbest satlerimiz  ve son alış veriş  imkanımız  olacak, Uçuş saatimiz  16:40,  Öğle saatlerinde saat 11:30 da odalarımızı  boşaltacağız,  otelin lobisinden hareket saatimiz  13:30 ,Havalimanına  geçiyoruz  ve Singapur HY  tarifeli seferi ile  Singapur  aktarmalı olarak  Istanbul  dönüş yolculuğumuz başlıyor.Geceleme uçakta.

11.Gün/ 4 MART İstanbul 01:45 07:45

07:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

EKSTRA TURLAR

Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show 100 €
AÇIK BÜFE yemekli, KÖRFEZ Tekne turu – Japon Geleneksel Kıyafetleri GösteriliTokyo Körfez tekne turumuzun , limandan hareket saati 19:00. Yemekli gece turumuz 2 saat sürecektir. Turumuzun bitiminde yine METRO hattını kullanıyoruz. Ve rehberimiz ile birlikte otelimize dönüyoruz.Hem şehirde yürüşyüş yapıyoruz hemde Japonya yerel hayatının içine karışıyoruz. Keyifli bir akşam turundan sonra otelimizdeyiz
HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU 165 €
ÖĞLE YEMEKLİ(japon Mutfağı)Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİayanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz, Japonya’nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir Tekne turuna katılıyoruz.
Kamakura Dev Budha -Hokoku-jiTağınağı Bambu Bahçeleri Tam Gün 125€
Öğle Yemekli
OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU AKŞAM YEMEKLİ 95 €
Osaka Gece sokakları Yerel Hayatı keşf etme ve akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekanları keşf ediyoruz, bu mekanlardan birinde , halk ile iç içe Akşam yemeği yiyoruz.
KYOTO- NARA ve KOBE TURU 155 €
Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile Osaka şehrinin çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz.Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak , Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. ShogunAshiagaYoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş KinkakujiMabedibir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız.Daha sonra Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindekiTODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Turumuzun son nokasıKOBEşehir olacak, Koba ‘ye varışımızı takiben, KobeIKUTA tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme mekanında bir final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler , kendileribirşeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil)Turun sonunda Osaka’ya dönüyoruz.
KUZEY- GÜNEY KORE HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI 125 €
Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı Kuzey-Güney Savaşı bölgesine, ‘’ TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz. Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı ara bölgeyi ,Imjingak Barış KöprüsünüKORE savaşıanıtınıziyaretediyoruz. Yerelrehberimizdensınırve savas hakkındadetaylıbilgialıyoruz.Bubölgeyegirilirkenhalensıkıgüvenliktedbirleriuygulanmaktadır. (yanınızapasaportlarınızıalınız) TurumuzuniçerisindeÖğleYemeğimizdevardır.TurumumuzunsonundayenidenSeul ‘e döneceğiz[ Bilgi :TürkOrdusunun – ÇİNHalkOrdusuileyaptığımuharebeler (Kore Savaşı ) alanımeşhur Kuru-nibölgesi , bugünKuzey Kore topraklarındabulunmaktadır.]
EXTRA FULL PAKET 715 €
EXTRA TURLARTAM PAKETTOPLAMI : 765 EURO yapmaktadır.Bu paketi Tam katılım sağlayan misafirlerimize İNDİRİMLİ FULL PAKET : 715€ dur
SİGORTANIZ HAZIR !

 • Hareket zamanı
  10:30
 • Dönüş zamanı
  13:30
 • Ücrete dahil olanlar
  Rehberlik
  Vergiler
  Konaklama
  Kahvaltı
 • Ücrete dahil olmayanlar
  Akşam yemeği(günübirlik)
  Çevre gezileri
  Milli park ve Ören yeri girişleri
  Araç içi ikramlar
  Tursab Seyahat Sigortası
  Öğle Yemeği
  Müze girişleri
  Personal Guide
  Ulaşım
1

Tur lokasyonu

X