fbpx

Son eklenenler

    Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
 

Filipinler 10 Mart 2019 Katar HY.

Filipinler 10 Mart 2019 Katar HY.

1699Lira

Kişi başı

13 gün. çok özel

1 .GÜN /10MART 2019

ISTANBUL/MANILA (FİLİPİNLER)      UÇUŞU       19:40  16:15+1

İstanbul  3. Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 16:40 ’da hazır bulunuyoruz. QATARHAVA YOLLARIkontuarında  işlemlerimizi yapıyoruz.

Doha  aktarmalıolarak Filipinler’in başkenti Manila’ya saat 19:40’da uçuyoruz. Geceleme uçakta.

2.GÜN /11 MART 2019MANİLA

Manila’ ya  16:15’ de  varıyoruz. Havaalanı transferimizin ardından şehir merkezindeki otelimize yerleşiyoruz. Otele yerleşir yerleşmez, eşyalarımızı bıraktıktan sonra bugün için serbest saatlerimiz olacak… Geceleme şehir merkezimizdeki otelimizde.

Gece arzu edenlerin Extar Turumuz var.

GEMİ TURU- AKŞAM YEMEKLİ [70€ ] Manila Körfezi

Bu akşam Manila Körfezinde saat 19:00 da başlayacak bir  Körfez  gemi turumuz  var,  Canlı Müzikli Akşam Yemeğini Manila’yı denizden izleyerek almak ister misiniz?

3.GÜN /12 MART 2019

MANILA /BOHOL  11:20 12:45

Sabah otelde kahvaltı /  uçuş saatimi 11:20 –  havalimanına hareket. Otelimizi boşaltıp özel aracımızla havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz.  adaları aşarak, muhteşem bir yolculukla Bohol’ a ulaşacak. Bugün Filipinler’in doğal güzellikleri ve dünyanın en enteresan hayvanı tarsierleriyle ünlü Bohol’a ulaşıyoruz. Bohol, dünya mirası listesinde de kendine yer bulmuş Çikolata Tepeleri ile ünlü. Havaalanından transferimiz ile Panglao Adası’na geçiyoruz. Panglao köprüler ile Bohol Adası’na bağlanıyor. Adanın otellerinin bulunduğu, sırt çantalıların cirit attığı asıl konaklama bölgesi ise Panglao. Bugün hep beraber okyanusun güzelliklerini keşfediyoruz.  Tüm gün tropikal adanın keyfini çıkarıyoruz.

 

4.GÜN /13 MART 2019

BOHOL – ÇİKOLATA TEPELERİ TURU

Bugün erken saatlerde uyanıyoruz. Bohol’ de bulunma sebebimiz olan Çikolata Tepeleri turu için hazırız. Panglao’ dan özel araçlarımızla tura başlıyoruz. Önce Bohol’ deki milli parka uğruyor ve dünyada sadece Güney Filipinler’deki adalarda Endonezya’nın belirli bölgelerinde bulunan, dünyanın en küçük maymun familyasından gelen “tarsier”leri görüyoruz. Rehberimiz bize bu sevimli hayvanlar hakkında bilgi veriyor. Milli parkta onları, orijinal yaşam alanlarında ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında turumuza Çikolata Tepeleri adı verilen çok özel oluşumları ziyaretimizle devam ediyoruz. Adanın ortasında, büyük bir alana yayılmış olan, üzerinde bitki yetişmeyen yüzlerce tepeyi özel seyir teraslarından izliyor ve fotoğraflıyoruz. Bu tepeler hakkındaki efsaneleri dinliyoruz. Çikolata Tepeleri özel olarak korunan, dünya mirası listesine girebilmeyi başarmış bir alan. Filipinler’in en turistik noktalarından biri. Dileyen misafirlerimiz tur boyunca yapılacak olan çeşitli aktivitelerin en çılgınını, zipline deneyimini yaşayabilirler. Bu uzun ve yorucu turumuzun ardından otelimize geri dönüş.  – Konaklama otelimizde.

5.GÜN/ 14 MART 2019

BOHOL-Cebu-  BORACAY

Sabah erken saatlerde uyanıyoruz. Bugün BOHOL adasından ayrılıyoruz, önce Tekne iskelesine gideceğiz, daha sonra yerel tekneler ile CEBU ya geçiyoruz.  Filipinlerin  en büyük şehirleri arasında yer alan CEBU  adasına varışımızı takiben panaromik şehir turumuz  yapılacak. Turumuz sonrası, havalimanına geçiyoruz. BORACAY uçuşumuzu yapacağız. Akşam saatlerinde önce  yan ada  KATICLAN  havalimanına ulaşıyoruz, buradan deniz yolu ile Boracay adasına geçiyoruz.( Boracay adasında havalimanı yok- bu sebeple uçuşlar yan adaya iniyor, geçişler  oradan yapılıyor)Geceleme  Boracay da Otelimizde.

 

6.GÜN / 15 MART 2019

BORACAY

Boracay’ da tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler. Konaklama otelimizde.

 

7.GÜN /16 MART 2019

BORACAY

Boracay’ da tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler. Konaklama otelimizde.

 

8.GÜN /17 MART 2019

BORACAY- EL NIDO  ( PALAWAN ADASI )

Boracay’da  son günümüz,  rehberimizin eşliğinde  vakitlice otelimizden ayrılıyoruz ve Caticlan Havalimanına yeniden geçiyoruz, Buradan yerel hava Yolu ile  EL NIDO (Palawan) uçuşumuzu  yapacağız. (SwiftAir)  15:20 16:25  varışımızı  takiben,  küçük otelimize yerleşiyoruz. Geceleme El NIDO  bölgesinde otelimizde.

 

 

 

9.GÜN /18 MART 2019EL NIDO

Bugün El Nido da serbest günümüz olacak..  Diyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği, tura  katılabilirler.

Extra TUR  |  TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ – LAGÜN TURU  -TEKNE TURU [ 65€ ]

Eşsiz  doğa so ve el değmemiş bakir  koylarında  Yüzme , tekne ile koyların ziyaretini kapsayan , yerel Geleneksel tekneler ile Tam gün sürecek, Öğle Yemekli Tekne Turumuz olacak  /Geceleme  otelimizde.

10.GÜN /19 MART 2019

PALAWAN ADASI -PuertoPrincesa

Bu sabah El Nidodaki otelimizden ayrılıyoruz. Palawan adasının orta bölgesindeki PuertoPrincesa  kentine doğru yola çıkacağız, yolculuğumuz 6-7 saat  sürecektir.  Günün  en önemli aktivitesi   MAĞRA TEKNE TURU olacak ,  Küçük kanolar ile turu  yaptıktan sonra  Palawan havalimanı bölgesine yakın otelimize geçiyoruz.  Geceleme otelimizde.

11.GÜN /20 MART 2019

PALAWAN (PuertoPrincesa) MANILA  UÇUŞU

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası Manila  uçuşumuzu  yapacağız. Varışı takiben, MANILA  ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. , Manila Şehir Turu için otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Manila Körfezi’nin kenarında bulunan Filipinler’in kültürel merkezine gidiyoruz. Filipinler’in ulusal kahramanının infaz edildiği Rizal parkı ve 17. Yüzyıldaki İspanyol Hükümetinin ikameti olan Santiago Kalesini göreceksiniz. Sonrasında Manila Katedrali ve 17. Yüzyıl Manila evlerinin bir replikası olan “Casa Manila” gezilecek. San Agustin kilisesi ve müzesini gördükten sonra şehrin iş merkezi olan Makati şehri ve Manila’nın ilk havalimanını panoramik olarak geziyoruz.  Şehir turu sonrası otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

12.GÜN /21 MART 2019

Villa Escudero TURU   |  MANILA-  ISTANBUL  DÖNÜŞ 23:20 HAREKET

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası uçak saatimize kadar  serbest saatimiz olacaktır, arzu eden misafirlerimiz için,EXTRA turumuzda

VILLA ESCUARDO TURU -ÖĞLE YEMEKLİ [65€]

Manila kent merkezinden dışarıya çıkıyoruz, yaklaşık 2,5 saat kara yolu mesafesinde olan

Hindistan cevizi ekim bölgesi- özel bir   doğal güzellik ve eğlence  bölgesine gideceğiz,

yerliler buraya ‘’ Villa Escudero’’ ŞELALE ismini vermişler. Ve özellikler haftasonlarında, şehirden bunalan Filipinliler ve turistlerin uğrak bir bölgesi konumunda.

Dikkat!, yanınıza Mutlaka Mayo-şort-terlik+ havlu alınız. Islak bir gün olacak. Bölgesel manda arabası ile park bölgesine giriş yapacağız. Masaların Suların içerisinde olduğu yerel restoranda ÖĞLE YEMEĞİ alacağız,  arzu edenler yüzebilecekler. Çok relax ve eğlenceli bir gün bizi bekliyor. Turumuzun sonunda yeniden Manila ‘ya döneceğiz.

Havalimanına geçiyoruz,  Uçuş saatimiz 23:20 ,Doha aktarmalı olarak dönüş yolculuğumuz başlıyor, geceleme uçakta.

13.GÜN/22 MART 2019 ISTANBUL

İstanbul 3. Havalimanına a varış saatimiz 12:25

 

**NOT :PROGRAMDA YEREL SAATLER VE AKIŞTA  BÖLGE ŞARTLARINA GÖRE  DEĞİŞMELER OLABİLİR. EJDER TURIZM, GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPMAYA YETKİLİDİR.

 

UYARI :
ADALARDA ,   TRANSFERLERDE  MAZDA/HYUNDAI  6-7 KİŞİLİK   MİNİBÜSLER KULLANILMAKTADIR.

BÜYÜK BAGAJLAR LÜTFEN ALMAYIN!! [  MAX.15 kg ]  ara uçaklarda sorun olmaktadır!

ADALARDAKİ BAZI OTELLERDE  PORTER HİZMETİ YOK!!

KENDİ BAGAJLARINIZI KENDİNİZ TAŞIMAK DURUMUNDASINIZ.[ küçük adalarda ]

 

İn dbl/trp  PP : 1699€

İn sgl pp/ 1990 €

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

ANA UÇUŞ : İstanbul/ Manila/İstanbul arası Ekonomi Class Uçak Bileti

Ara Uçak Manila- Bohol Bileti

Ara Uçak Cebu- Borakay Bileti

Ara Uçak Borakay – El Nido Bileti

Ara Uçak Palawan-Manila Bileti

Bohol- CebuFerry Bileti

Borakay- Caticklan arası İki Yönlü Ferry Bileti

 

KONAKLAMA  OTELLER3 ve 4 YILDIZLI DIR. 

TÜM OTELLERDE KAHVALTILAR DAHİLDİR.

PANAROMİK MANİLA ŞEHİR TURU

BOHOL ÇİKOLATA TEPELERİ TURU

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

FİLİPİNLER TÜRKİYE’DEN VİZE İSTEMİYOR ANCAK ADALARIN KENDİLERİNE ÖZEL

“AYAKBASTI” PARA UYGULAMALARI OLUYOR. BUNLAR 7-15 DOLAR ARASINDA DEĞİŞEN

RAKAMLAR.[ BU küçük ücretler fiyata dahil değildir ] Extra  belirtilen Turlar.

FİLİPİNLER İÇ HAT UÇUŞLARINDA VALİZ AĞIRLIKLARI ÇOK SIKI DENETLENİYOR. BU KONUDA

OLUŞABİLECEK EKSTRA MASRAFLAR. Yolcuya aittir [ 15 kg üzeri ]

TR- YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15 TL )

Bu tur  içinKişi  Başı 80€bahşiler  havalimanında toplanmaktadır.

Yerel şöfor/rehber/türk tur lideri arasında pay edilmektedir.

    1

    Tur lokasyonu

    X