Son eklenenler

    Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
 

ÇİTKÖY ALAKAMP BAHAR KAMPI’Çubuk

160Lira

Kişi başı

Bahar kampımız 7 den 70 e herkese açıktır.

Uzun bir süredir, havaların ısınmasını bekledik ve nihayet kamp havası oluştu. İşletmesini yeni aldığımız Çitköy-Alakamp”ta çadır kamplarımız başlıyor nihayet. Kampımız her yaştan tüm kamp ve doğa severlere açıktır. Çadırınız , uyku tulumunuz, matınız varsa kendi malzemelerinizle katılabilirsiniz,  yoksa biz temin edeceğiz. Söğütlerin altında, dere kenarında yeşilliklerin üstünde yemeğimiz olacak, kahvaltımız olacak, Hacılar şelalesine doğa yürüyüşlerimiz ve survivor alanında sizler ve çocuklarımız için daha bir çok etkinliklerimiz olacak. Bir hafta sonu kamp keyfi yaşamaya ne dersiniz.

PROGRAM

1.gün

Saat 14:00 da kamp alanında buluşacağız, kamp kuracağımız alana malzemelerimizi bırakıp, dere kenarında çay molası vererek birbirimizi tanıyacağız.

Daha sonra çadırlarımızı kurup yerleşimi sağlayacağız.

Yerleştikten sonra dere kenarında yorucu olmayan bir yürüyüşümüz olacak.

Yürüyüşten sonra kamp alanında akşam yemeğimiz için hazırlıklar ve akşam yemeğimizi alacağız (Balık, salata, helva ve içecek)

Yemekten sonra kamp ateşimizi yakacak, ateş başında şarkılar , türküler ve sohbetlerimiz olacak. Patates közleyeceğiz, mısır patlatacağız daha neler neler, istenirse karaoke bile yapacağız.

Yat saati yok tabi ki. Uykusu gelen çadırlarına çekilecek, uyumayanlar sohbete devam.

2.gün

Sabah 09:30 süper bir kahvaltı yapacağız.

Kahvaltıdan sonra , Hacılar şelalesine doğru bir gezimiz olacak. Görülmeye değer doğası ile Hacılar şelalesi günümüze ayrı bir keyif katacak. Yürüyüşümüze katılmak istemeyenler, kamp alanında çayını kahvesini içerek, dereye ayakların sokarak, çimlerin üzerinde uzanarak günün keyfini çıkarmaya devam edebilirler.

Yürüyüş sonrası kamp alanında öğlen yemeğimiz olacak.  (Barbekü, Köfte ve Sucuk ekmek, ayran)

Yemek sonrası serbest zamanımız var. Saat 16:00 da kampımızdan ayrılacak, çubuk ilçesinde yöresel ürünlerden almak için bir saat alış veriş molası vereceğiz. Yaklaşık 17:30 gibi ayrılarak Ankara”ya dönüş yoluna geçeceğiz. Kendi aracı ile gelenler diledikleri saatte ayrılabilirler.

Kamp alanına ulaşım kendi imkanlarınızla olacak, şayet kendiniz sağlamakta zorlanıyorsanız bilgilendirin bizi, ayarlayalım.

Kamp malzemeniz mi yok, arayın ayarlayalım

Ankara”ya 60 Km yakında, doğanın içerisinde, bize özel bir alanda kamp keyfi yapmak isteyen, 7 den 70 e herkesi kampımıza bekliyoruz.

ÜCRET:

Üç öğün yemek, çadır, uyku tulumu, mat ve Ulaşım dahil             kişi başı 160 tl

Üç öğün yemek, çadır, uyku tulumu, mat dahil ,  Ulaşım hariç   Kişi başı 130 tl

Kamp malzemeniz var ve ulaşım istiyorsanız                                     Kişi başı 130 tl

Kamp malzemesi ve ulaşım istemiyorsanız                                         Kişi başı 105 tl

Tek kişilik çadır dahil konaklama farkı: +20 TL

    1

    Tur lokasyonu

    X