Üst
 

Belgrad Turu- Covid sigortası dahil – Vizesiz -1970 TL

1970Lira

Kişi başı

11 Eylül, 18 Eylül, 25 Eylül 2020 çıkışlı

1.GÜN / İSTANBUL – BELGRAD [ SIRBISTAN ] 15:40 / 16:20

Bugün saat 11:30’da İstanbul  havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde EJDER TURİZM yetkilileri ve rehberimiz ile buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından SIRBISTAN HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile Sırbistan’ın başkenti Belgrad şehrine uçuşumuzu yapmak üzere pasaport kontrolünden geçerek uçağımızın kapısına geçiyoruz. Uçak saatimiz 15:40. Yolculuğumuz yaklaşık 1 saat 45 dakika sürecek. Yerel saat ile 16:20’de havalimanına varışımızın ardından özel aracımız ile karşılanıyor ve hiç vakit kaybetmeden panoramik şehir gezimizi yapacağız. Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerlerdir. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi’nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Şehri tanımamızın ardından konaklayacağımız otelimize transfer olacağız.  Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : ARGO HOTEL BELGRADE 3* vb.

2.GÜN / BELGRAD

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak günübirlik bir geziye katılabilirler. EKSTRA TUR  KARLOFÇA TURU NOYI SAD – SREMSKI KARLOYCI TURU 660 TL Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesi’nde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısı’nı göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan’ın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan’ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından tekrar aracımızıa binerek Belgrad merkezine dönüyoruz.  Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : ARGO HOTEL BELGRADE 3* vb.

Bu akşam dileyen misafirlerimiz için ekstra gezimiz var. Bu turumuzda dilerseniz Tuna nehri üzerinde bir tekne gezisine katılabilirsiniz.  TUNA NEHRİ TEKNE GEZİSİ 660 TL

3.GÜN / BELGRAD – İSTANBUL 12:15 / 14:55

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra eşyalarımızla birlikte havalimanına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından pasaport kontrolünden geçerek İstanbul’a dönmek üzere Airserbia tarifeli seferi ile saat 12:15’de uçuşumuzu yapacağız. İstanbul yerel saati ile 14:55’de İstanbul Yeni  havalimanına varıyoruz. Anılarla dolu turumuzun sona ermesi…

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ :

 • İstanbul-Belgrad -İstanbul arası SIRBISTAN HAVAYOLLARI ile ekonomi sınıfı uçak biletleri, bu uçuşun vergileri, 20 kg tek bagaj taşıma hakkı.
 • Panoramik Belgrad Şehir Gezisi
 • Tur programı içerisinde yer alan tüm havalimanı ve tur transferleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • 3 yıldızlı otellerde oda & kahvaltı konaklama
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Sigortanız tur başlangıç tarihinde devreye girer, yurtdışı seyahat sigortası olduğundan dolayı, yurtdışına çıkarken başlar. Zorunlu Sağlık Sigortasıdır. Seyahatin iptalini karşılamaz. Bunun için bir sigorta şirketinden özel sigorta yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca turumuza yurtdışından katılacak olan misafirlerimizin kendi sigortalarını yola çıkacakları ülke üzerinden yaptırmaları gerekmektedir. Türkiye’den farklı bir ülke çıkışına sigorta yapmak mümkün değildir.
 • COVID-19 Zorunlu sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER : 

 • Yurtdışı Çıkış Harcı ( 50 TL )
 • Kişisel Harcamalar
 • Programda belirtilmeyen turlar, transferler, ören yeri ve müze giriş biletleri
 • Programda açıkça belirtilmeyen yemekler ve diğer ekstralar
 • Tüm yabancı servis tipleri (Bölgelerde hizmet veren tüm yabancı yerel rehberler, şoförler, garsonlar, otel çalışanları ve sınır geçişlerinde hizmet veren valiz taşıyıcıları için tavsiye edilen min. ücret kişi başı 20 EURO’dur. Havalimanında toplanır ve bölgede misafirlerimiz adına yabancı personellere takdim edilmek üzere tur liderine teslim edilir.
 • Ekstra Turlar  Karlofça Turu 660 TL / Tuna Nehri Tekne Turu 660 TL
  1

  Tur lokasyonu

  You don't have permission to register
  X