Üst
 

Artvin Yaylaları Doğa ve Fotoğraf Turu

870Lira

Kişi başı

09-14 Eylül 2019 5 gece 6 gün

Unutamayacağınız, aklınızdan çıkmayacak muhteşem bir Doğu Karadeniz turu. Bulutların üstünde, devasa dağlarda, yüksek rakımlarda doğa yürüyüşleri yapacak, fotoğraflar çekecek ve ayrılmayı hiç istemeyeceksiniz. Emin olun kendiniz için yapacağınız en güzel etkinliklerden…Artvin yaylaları Anadolu’nun en güzel yaylalarıdır. Konaklamamız Şavşat Yeşil Vadide olacak ve her gün ayrı bir yayla ayrı bir macera diyeceğiz.

09-14 Eylül 2019 tarihleri arasında 5 gece 6 günü olacak şekilde tarihlendirdik. Hopa buluşmalı ve Hopa uğurlamalı olacak.
Var mısınız?

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: BULUŞMA-MENÇUNA ŞELALESİ-ÇİFTE KÖPRÜLER-ATATEPE-ARDANUÇ CEHENNEM DERESİ KANYONU-ŞAVŞAT
Saat 10.00’da Hopa Terminalinde buluşma.Mençuna şelalesi, Çifte köprüler gezildikten sonra Artvin’e hareket edip, Atatepe ve Ardanuç Cehennem deresi kanyonu görüldükten sonra Şaşvat otelimize hareket edip, yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Yeşil vadi otelde
2.GÜN:Cancır ve Sakoriya yaylaları 
Kahvaltı sonrası yaylalar gezimiz başlıyor.
Bu gün; Maden köyü, Cancır ve Sakoriya yaylaları arasında doğa yürüyüşleri(2 yayla arasında yine föller ve yaylalar var.)yaptıktan sonra otelimize gelerek dinleniyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
3.GÜN:Arsiyan yaylası, Balık ve Sırata gölleri, Şavşat Karagöl 
Kahvaltı sonrası; Arsiyan yaylası, Balık ve Sırata gölleri, Şavşat Karagöl ve Tibet kilisesini gördükten sonra Şavşat’a gelip seyir terasından derin vadi manzarısını seyrettikten ve fotoğrafladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
4.GÜN: Maçahel, Maral şelalesi
Kahvaltı sonrası Yeşilyol üzerinden Maçahel’e geçiyoruz. Maral şelalesi, Borçka Karagöl ve Camili köylerini geziyoruz. Doğa muhteşem. Ortam uygun olursa şelalede yüzeriz belki.
Konakla ve akşam yemeği Şavşat otelimizde.
5.GÜN: Lekoban-Çiskara geçidi bulut denizi
Alınacak kahvaltı sonrası Lekoban yaylası üzerinden Naçeridev gölüne geçiyoruz. Yüzme için zamanımız olacak. Ama buz gibi. su. Sonrasında Çiskara bulut geçidine giderek şanslı isek Bulut denizini, bulut şelalesini görmek şansımız olacak. Devasa alanlarda doğa yürüyüşleri yapacağız. Bu gün otele girişimiz biraz geç olacak. Ama emin olun değecek.
Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
6.Gün:Otelden çıkış ve Hopa uğurlama
Sabah alınacak kahvaltı sonrası Otelden ayrılıyoruz. Zamanımıza ve mevsim şartlarına göre Hopa’ya hareket ediyoruz. Akşam 16.00’da arkadaşlarımızla vedalaşıyoruz.

Hopa-MENÇUNA ŞELALESİ-ÇİFTE KÖPRÜLER-ATATEPE-ARDANUÇ CEHENNEM DERESİ KANYONU-Cancır ve Sakoriya yaylaları-Arsiyan yaylası, Balık ve Sırata gölleri, Şavşat Karagöl-Maçahel, Maral şelalesi-Lekoban-Çiskara geçidi bulut denizi-Hopa

HAREKET NOKTAMIZ

09 Eylül 2019, HOPA BULUŞMA 10:00

ÜCRET

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

ÇADIR KONAKLAMALI ÜCRET: 
870 Lira peşin 920 lira Garanti yada Yapı Kredi kartlarına 3 taksit

(Kamp malzemesi katılımcıya aittir.Kamp malzemesi olmayan misafirlerimiz kendileri malzemelerini taşımak şartı ile Mat-uyku tulumu ve çadır 5 gecelik 130 lira karşılığı verilecektir.) 

YEŞİL VADİ OTEL TESİS KONAKLAMALI ÜCRET: 
1325 Lİra Peşin. 1385 lira Garanti yada Yapı Kredi kartlarına 6 taksit

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Hopa’dan Hopa’ya tüm yerel ulaşımlar
 • 5 gece Yarım pansiyon(kahvaltı+akşam yemeği) konaklama
 • Tüm yerell rehberlikler
 • Tursab seyahat sigortası
 • Milli park girişleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yerel ulaşım dışındaki ulaşım ücretleri
 • Tüm öğle yemekleri(Ortalama 20-40 lira arası)
 • Özel harcamalar
 • Yapılacak doğa yürüyüşlerde öğle kumanyası,

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. ve

ARTVIN İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu bir yaylalar içeren doğa turudur. Yüksek rakımlarda pansiyonlar ve doğal ortamlar içerir. Yürüyüşler içermekte olduğundan yürüyüş tecrübesi olan arkadaşlarımızın gelmesi uygundur. Yemekler yörenin doğal ürünlerinden sağlanır. Dolayısı ile bu geziye katılacak misafirlerimizin konfor beklentisi içerisinde olmamaları gerekmektedir. İnsan baskısı olmayıp, çoğunlukla sadece biz olacağız.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Hopa Buluşma saati:10.00
Hopa Uğurlama Saati: 16.00

 • Hareket
  Hopa
 • Hareket zamanı
  10.00
 • Dönüş zamanı
  16.00
 • Yanınıza alın
  Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. ve
 • Ücrete dahil olanlar
  Akşam yemeği(günübirlik)
  Çevre gezileri
  Milli park ve Ören yeri girişleri
  Araç içi ikramlar
  Tursab Seyahat Sigortası
  Rehberlik
  Vergiler
  Müze girişleri
  Konaklama
  Personal Guide
  Ulaşım
  Kahvaltı
 • Ücrete dahil olmayanlar
  Öğle Yemeği

Tur lokasyonu

You don't have permission to register
X