Son eklenenler

    Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
 

Artvin Yaylaları – 4 gece 5 Gün

Artvin Yaylaları – 4 gece 5 Gün

990Lira

Kişi başı

Fırtına Vadisi-Sal,Pokut,Çat,Verçenik,Kavron,Ayder,Gito,Palovit,Elevit

Karadeniz’i böylesine farklı bir programla gezmediğinize eminiz. Oldukça özel bir planla hazırladığımız gürültü ve kaotik şehir atmosferinden uzak bakir yaylalar ve tabii güzellikler içeren Karadeniz yaylalar serüvenimize sizleri de davet ediyoruz.

Bu özel gezi Kontenjan 24 kişi ile sınırlıdır.

Çamlıhemşin, Çinçiva, Zilkale, Çat, Çilanç, Sal yaylası, Pokut Yaylası, Verçenik Buzul Gölleri, Palovit Şelalesi, Kale-i Bala, Çiçekli Yayla.

PROGRAMIMIZ
1. Gün ( 10 Ağustos 2019 )
Rize”nin Pazar ilçesi otogarında saat 11:00 de buluşup, aracımıza binerek Çamlı hemşine hareket ediyoruz. Çamlıhemşin yakınlarında yer alan restaurantımızda verilecek öğle yemeği ve zipline molası sonrası Konaklama yapacağımız tesise geçerek, çanta ve valizlerimizi bırakıyoruz. Daha sonra yolumuza devam ederek sırası ile Sevdaluk dizisinin çekimlerinin yapıldığı Çinçiva, Zilkale, Çat köyü ve yaylası, Bal filminin çekimlerinin yapıldığı Çilanç Kemer Köprüsü gezilerimiz akabinde Fırtına vadisi içerisinde yer alan tesisimize ulaşarak odalama işlemimizi gerçekleştireceğiz. Akşam yemeği ve dinlence otelimizde.

2. Gün ( 11 Ağustos 2019 )
Sabah tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından, Sal ve Pokut yaylaları için doğa yürüyüşümüze başlıyoruz. 15 km olarak planladığımız tabii dokusuna hayran kalacağınız bölgede gerçekleştireceğimiz yürüyüşümüzde öğle molamızı Pokut yaylasında vereceğiz. Akşam yemek ve dinlence otelimizde.

3. Gün ( 12 Ağustos 2019 )
Sabah tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından, Verçenik dağının eteklerinde yer alan 3000 mt rakımda bulunan Kermeşk göllerine doğru aracımızla hareket ediyoruz. Büyük yayla civarında aracımızdan inerek yürüyüşümüze başlayıp yaklaşık 6 km sonunda Buzul göllerine ulaşacağız. Eşsiz tabii güzellikler barındıran bölgenin dokusuna temas ederek yürüyüş sonunda aracımızla tesisimize dönüşe geçeceğiz. Akşam yemeği ve dinlence otelimizde.

4. Gün ( 13 Ağustos 2019 )
Sabah tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından, aracımızla Tar Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada fotoğraf çekimleri sonrası Kovron Yaylasına hareket ediyoruz. Yaylada kısa bir gezi yaparak Aşağı Kavron istikametine yürüyüşe başlıyoruz. Ekibin durumuna göre Ayder Yaylası’na kadar bu yürüyüşü devam ettirmek mümkün. Yaylada çay molası veriyoruz. Fotoğraf çekimleri yapıyor ve aracımızla dönüşe geçiyoruz.

5. Gün ( 14 Ağustos 2019 )
Sabah tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından, önce Palovit Şelalesine ardından Zilkale’ye geçerek Kale-i Bala kalıntılarını gözlemleyeceğiz. Fırtına vadisine hakim olan Çiçekli yaylaya çıkarak vadi ve yaylaları tepeden gözlemleme şansına sahip olacağız. Seyir terası gözlemlerimiz sonrası Vadi girişine kadar yürüyerek aracımıza ulaşıp tesisimizden çantalarımızı alarak Pazar ilçesine hareket edeceğiz. Akşam saatlerinde Pazar’a ulaşarak etkinliğimizi sonlandıracağız.

BULUŞMA NOKTAMIZ
10 Ağustos 2019, Rize / Pazar ilçe otogarı , 11:00

NELER DAHİL
– Yerel araçlarla ulaşım
– 4 Gece Pansiyonda Konaklama
– 4 Sabah Kahvaltı
– 4 Akşam Yemeği
– Milli Park giriş ücretleri
– Tüm çevre gezileri
– Seyahat Acentası refakati
– Rehberlik Hizmetleri

NELER HARİÇ
– Kişisel harcamalar
– Öğle yemekleri
– Yemeklerde alınacak su hariç diğer içecekler

UYARI: Konfor beklentisi olanlar ve 15 yaş altı çocuklar için uygun değildir.

    1

    Tur lokasyonu

    X