Son eklenenler

  Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
 

17 TEMMUZ 2019 JAPONYA KORE TURU- 11 GÜN-1699 €

17 TEMMUZ 2019 JAPONYA KORE TURU- 11 GÜN-1699 €

0Lira

Kişi başı

31 ARALIK 2018 TARİHİNE KADAR İNDİRİMLİ – 1599 €

TOKYO(4) OSAKA(2) SEUL(2)  KYOTO  HAKONEKOBE FUJI YANARDAĞI

31/12/2018 Tarihine kadar yapılacak kayıtlar için 1599 €

JAPON HIZLI TREN YOLCULUĞU*

 1. Gün 3 TEMMUZ 2019 İstanbul –Singapur-Tokyo 13:30 05:00+1

Sabah saat 10:30’da İstanbul 3.Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali,

EJDER TURIZM görevlileri ile  buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından,

SİNGAPUR Hava Hava yolları’nıntarifeli saferi ile saat13:30’da Singapur aktarmalı olarak Japonya’nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz.  Gecemiz uçakta geçiyor.

 

2.Gün 4 TEMMUZ 2019    Singapur-Tokyo 08:00 15:55                                                              

.Saat 15:55’de Tokyo’ya varışımızın ardından otelimize transfer olacağız.Otele  yerleştikten hemen sonra  gece  dışarı çıkmak isteyecek misafirlerimiz için bir  aktivitemiz var.

 

AKŞAM| GECE TURU  (extra Tur)

Bu akşam saat 17:30 da otelimizden ayrılacağız. METRO hattını kullanarak,

TOKYO KÖRFEZİ limanına  geçiyoruz.

Tokyo Bay Cruisewith Buffet Dinner and Oiran Show 100€

AÇIK BÜFE yemekli, KÖRFEZ Tekne turu – Japon Geleneksel Kıyafetleri Gösterili

Tokyo Körfez tekne turumuzun ,  limandan hareket saati 19:00. Yemekli   gece turumuz

2 saat  sürecektir. Turumuzun bitiminde yine METRO hattını kullanıyoruz. Ve rehberimiz ile birlikte otelimize  dönüyoruz.Hem şehirde yürüşyüş yapıyoruz hemde Japonya yerel hayatının içine karışıyoruz. Keyifli bir akşam turundan sonra  otelimizdeyiz.Geceleme  otelimizde.

OTELİMİZ : APA Hotel Tokyo 3*vb

3.Gün 5 TEMMUZ 2019    Tokyo                                                                                                     

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzuyapacağız.Turumuz yarım gün sürecektir.Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz , sonrasındaTOKYOTOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz.Yol üzerinde panoramik olarak NationalDietBuilding’igöreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nunöeşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz.Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşf etmeye devam ediyorsunuz.Geceleme  otelimizde.

4.Gün 6 TEMMUZ 2019  Fuji Dağı – HakoneTuru

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  serbest saatlerimiz başlıyor..

Arzu eden misafirlerimiz için ExtraTurumuz  var.

HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN  165€

ÖĞLE YEMEKLİ(japon Mutfağı)

Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz  başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİayanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya  çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde  JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den

ASHİ GÖLÜ kıyısına  geçiyoruz,  Japonya’nın kutsal göllerinden  olan ve UNESCO  koruması altına olan bu güzel yörede bir  Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya  döneceğiz.Geceleme  Otelimizde.

5.Gün 7 TEMMUZ 2019 Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz  olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

Kamakura Dev Budha -Hokoku-jiTağınağı | Bambu Bahçeleri Tam Gün  125€

Öğle Yemekli | Geleneksel Japon Çayı servisi.

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası , otelimizden rehberimiz ile birlikte ayrılıyoruz.

Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine  geçiyoruz, burada  dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz,

Ziyaretimiz sonrası , yine Japon inanışında çok öenmi yer tutan  Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekanda  Japon Çayını tadıyoruz, Öğle Yemeğimizi  Japon Mutfağının özel lezzetlerinden tadarak alacağız, turumuzun son bölümünde  Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz, ve turumuzu tamamlayarak, Otelimize  geri  döneceğiz.Geceleme  Otelimizde.

6.Gün 8 TEMMUZ ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’TOKYO– OSAKA

Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz,  Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ  yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza  ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan OSAKA’ya  yolculuk edeceğiz.

[ Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde  taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz]

Yolculuğumuz  2 saat kadar sürecektir.

Varışımızı  takiben, Shin Osaka  Tren istasyonundan otobüs ile  ayrılıyoruz.

PANAROMİK  Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat  sürecek turumuzun  sonunda  konaklayacağımız ,Otelimize ulaşıyoruz. Otele  yerleştikten sonra

OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU|  AKŞAM YEMEKLİ  95€

Osaka Gece sokakları Yerel Hayatı keşf etme ve akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekanları keşf ediyoruz, bu mekanlardan birinde , halk ile iç içe  Akşam yemeği  yiyoruz.

Geceleme  Otelimizde.OTEL :APA Hotel Osaka 3*vb

 

7.Gün 9 TEMMUZ 2019Kyoto Nara Kobe Turu

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoru. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

TAM GÜN / ÖĞLE  YEMEKLİ

KYOTO- NARA ve KOBE TURU 155€

Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile  Osaka  şehrinin  çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz.

Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak , Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. ShogunAshiagaYoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş KinkakujiMabedibir  diğer  adı ile  ALTIN TAPINAK  ziyaretimizi  yapacağız.

Daha sonra  Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle  yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak   ve UNESCO Mirasları listesindekiTODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de  görüyoruz, serbestçe  çevrede gezinmekteler. Turumuzun son nokasıKOBEşehir  olacak, Koba ‘ye varışımızı  takiben, KobeIKUTA  tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme  mekanında bir  final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler , kendileribirşeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil)

Turun sonunda  Osaka’ya  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.P

ROGRAM

8.Gün 10 TEMMUZ 2019(ARA UÇUŞ) OSAKA-SEUL

Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve OSAKA Havalimanına geçiyoruz.  Yerel Hava Yolu ile Kore’nin başkenti SEUL ‘e uçuşumuzu  yapmak üzere işlemlerimizi  yapıyoruz. Yolculuğumuz 2 saat  sürecek.Varışı takiben havalimanından ayrılıyoruz  ve  Otelimize  geçiyoruz.  Bugün Öğleden sonra  SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu NamsangolHanok Köyü, bu ziyaretimiz  sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne  çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz.Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan ,Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler yada  aracımızla  otelimize  dönebilirler.

Geceleme  Otelimizde.OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

 

9.Gün 11 TEMMUZ 2019  SEUL

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak,

Tam Gün Extra Tur Öğle  Yemekli  125€

KUZEY- GÜNEY KORE  HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI

Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı

Kuzey-Güney Savaşı bölgesine, ‘’  TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz.  Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı  ara  bölgeyi ,Imjingak Barış KöprüsünüKORE  savaşıanıtınıziyaretediyoruz. Yerelrehberimizdensınırve savas hakkındadetaylıbilgialıyoruz.Bubölgeyegirilirkenhalensıkıgüvenliktedbirleriuygulanmaktadır. (yanınızapasaportlarınızıalınız) TurumuzuniçerisindeÖğleYemeğimizdevardır.TurumumuzunsonundayenidenSeul ‘e  döneceğiz

[ Bilgi :TürkOrdusunun – ÇİNHalkOrdusuileyaptığımuharebeler (Kore Savaşı ) alanımeşhur Kuru-nibölgesi , bugünKuzey Kore topraklarındabulunmaktadır.]

 

10.Gün 12 TEMMUZ  2019SEUL-İSTANBUL16:40 22:05

Bugün SEUL ‘de son günümüz,  kahvaltı sonrası serbest satlerimiz  ve son alış veriş  imkanımız  olacak, Uçuş saatimiz  16:40,  Öğle saatlerinde saat 11:30 da odalarımızı  boşaltacağız,  otelin lobisinden hareket saatimiz  13:30 ,Havalimanına  geçiyoruz  ve Singapur HY  tarifeli seferi ile  Singapur  aktarmalı olarak  Istanbul  dönüş yolculuğumuz başlıyor.Geceleme uçakta.

 

11.Gün 13 TEMMUZ 2019İstanbul  01:45 07:45

07:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

 

[ ÖNEMLİBİLGİ : TUR İÇERİSİNDEbeliritilen extra turların , ÖğleveAkşamyemekleriJaponve Kore Mutfağındanlezzetlerdir. Katılımcılarınfarklımenütalebikarşılanmasımümkündeğildir ]

 

 

UÇAK SAATLERİ;

25 PAX

 

RP/ISTSQ0100/ISTSQ0100            SB/RC  25OCT18/1217Z   KOG7VW

 1. 25EJDER NM: 0

1  SQ 391 G 03JUL 3 ISTSIN HK25      I  1330 0500+1 *1A/E*

2  SQ 632 G 04JUL 4 SINHND HK25      3  0800 1555   *1A/E*

3  SQ 609 G 12JUL 5 ICNSIN HK25      1  1640 2205   *1A/E*

4  SQ 392 G 13JUL 6 SINIST HK25      3  0145 0745   *1A/E*

 

 

ÜCRETEDAHİLHİZMETLER:

 • Singapur Havayolları İle İstanbul/Tokyo(Haneda) -Seul/ İstanbul UçakYolculukları, Bileti
 • OSAKA- SEUL arası Yerel Hava Yolu Tek yön bileti .
 • 3 yıldızlı Otellerde -Oda Kahvaltı Konaklama
 • TOKYO(4 GECE) OSAKA (2 GECE ) SEUL(2 GECE ) olarakgeceleme: 8 Gece
 • Tokyo Yarım Günlük Panaromik Şehir Turu
 • Osaka 2 saatlik Panaromik şehir turu
 • SEUL Yarım Günlük Şehir turu
 • Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,
 • Havalimanı Vergileri
 • Assist Card Seyahat Sigortası
 • Ejder Turizm Türkçe Rehberlik Hizmetleri

 

BU TURDAVİZEYOKTUR.

Pasaportlarınızın geçerlilik süresi en az girişten sonra 6 ay olma zorunluluğu vardır.

 

ÜCRETEDAHİLOLMAYANHİZMETLER:

 • Yurt dışı Çıkış Fonu (15 Ytl),
 • Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar, Extra Turlar.
 • BU TURUN HİZMET BAHİŞLERİ TOPLAMI –100€ İlkgün havalimanında toplanır.

 

Extra Turların katılım yeter sayısı ,  20 Kişidir. Daha az sayılarda, Özel tur  yapılmaz, başkalarınında içinde olduğu katılımlı tur paketlerinden yararlanılır . Karma gruplara dahil olunur.

 

EXTRA TURLAR TAM PAKET TOPLAMI :  765 EURO yapmaktadır.

Bu paketi Tam katılım sağlayan misafirlerimize İNDİRİMLİ   FULL  PAKET :  715€  dur

  1

  Tur lokasyonu

  X