Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yılbaşı Venedik 29 Aralık 2013 - 01 Ocak 2014

 

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

29 Aralık 2013 Hareket … 3 Gece

PROGRAMIMIZ

 

29 Aralık               ISTANBUL – VENEDİK  

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 06.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1867 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.55’te Venedik’e hareket ve yerel saat ile 09.25’te varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik turu. Görülecek yerler arasında San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi ile Rialto Köprüsü bulunmaktadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

30 Aralık               VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Floransa turuna katılabilirler (90 Euro).  Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

31 Aralık               VENEDİK ( YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN ! )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Verona & Garda Gölü (60 Euro) turuna katılabilirler. Akşam saatlerinde tur bitimi otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin organize edeceği Yılbaşı Gala Eğlencesine katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

01 Ocak                 VENEDİK –  İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1870 uçuşu ile saat 19.20’da İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 22.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

OTEL

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Al Gabbiano Hotel vb.

(Ponte di Piave)

399 Euro

120 Euro

349 Euro

150 Euro

4* Noventa Hotel vb.

(Noventa di Piave)

499 Euro

150 Euro

449 Euro

150 Euro

4* Novotel Mestre Castellana Hotel vb.

(Mestre)

599 Euro

210 Euro

549 Euro

150 Euro

 

 

***Venedik’de  (Lido di Jesolo, Mestre, Di Piave, Padova veya Treviso) bölgelerinde konaklanılmaktadır.

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 

*** İtalya’nın çeşitli şehirlerinde oteller gecelik 2 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Venedik / Venedik –  İstanbul gidiş dönüş uçak bileti — Programda belirtilen otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar,  — Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli, — Venedik şehir turu,

Profesyonel rehberlik hizmetleri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro ) — İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro) — Venedik VAPURETTO Ücreti  (15 Euro) – Tur esnasında rehbere ödenir. — Venedik otel vergileri — Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, — Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

 

Acentemiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almışlardır.

HAREKET NOKTAMIZ

29 Aralık 2013, 07:55

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version