Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yılbaşı Roma 29 Aralık 2013 - 01 Ocak 2014

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

29 Aralık 2013 Hareket… 3 Gece

PROGRAMIMIZ

 

29 Aralık               İSTANBUL ROMA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuar önünde 06.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1861 uçuşu ile 08.20’da Roma’ya hareket. Yerel saat 10.00’da varışımızın ardından özel otobüslerimiz ile Roma şehir turu. Turumuz esnasında; Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecektir. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Roma gece turuna katılabilirler (25 Euro). Tur Geceleme otelinizde.alanda bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

30 Aralık               ROMA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Napoli & Pompei turuna katılabilirler. (100 Euro) Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv Yanardağı’nın getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra İtalya’nın egzotik ve romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve tur bitimi ile Roma’ya geri dönüş. Geceleme otelinizde.

 

31 Aralık               ROMA ( YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN ! )

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Floransa turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuz esnasında, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Senyörlük Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin organize edeceği Yılbaşı Gala Eğlencesine katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

01 Ocak                 ROMA   İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Castel Gondolfo & Outlett turuna katılabilirler (50 Euro). Tur bitiminde Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1864 seferi ile saat 19.05’te İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 22.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Siracusa Hotel vb.

(Şehir Merkezi) – Termini

449 Euro

150 Euro

399 Euro

150 Euro

4* Noto otel vb.

(Şehir Merkezi) – Termini

549 Euro

180 Euro

499 Euro

150 Euro

5* Radisson Blu Rome vb.

(Şehir Merkezi) – Termini

649 Euro

240 Euro

599 Euro

150 Euro

5* Jumeirah Grand Hotel

(Şehir Merkezi) – Via Veneto

949 Euro

390 Euro

899 Euro

150 Euro

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)/Roma/İstanbul(IST) uçuşları,— Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,— Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama,— Havaalanı – otel – havaalanı transferleri, — Roma şehir tanıtım turu,— Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ    

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro) — İsteğe bağlı seyahat sağlık sigortası (10 Euro) — Ekstra turlar ve kişisel harcamalar — Yurtdışı çıkış harcı bedeli

 

*** İtalya’nın çeşitli şehirlerinde oteller gecelik 2 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.

 

Acentemiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

HAREKET NOKTAMIZ

29 Aralık 2013, 08:20

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version