şebi aruz turu, konya şebi arus turları, konya mevlana turu, Konya turu, konya konaklamalı şebi arus turları, şeb-arus turu, Ankara çıkışlı şebi Arus turları, hızlı trenle konya turu, hızlı trenli şebi arus turları yapan acentalar, Mevlanayı anma torenlerı turu, erken rezervasyon fırsatı, şebi aruz konya, Otobüsle şebi aruz turu, otobüslü ucuz konya turları, herşey dahil şebi arus turu, tören bileti dahil şebi arus turuAnkara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları,

NOTLAR:

  • Araç durumu katılım sayısına göre belirlenmektedir.
  • Araç yerleşim listesi kesin kayıt sırasına göre olup, ödemelerin etkinlik başlamadan önce EFT/KK yada Nakit olarak ofisimize ödenmesi gerekmektedir.
  • Sayımızın 19'a kadar olması durumunda özel dizayn turizm paketli 20 kişilik minibüsler; 30 kişiye kadar 31 kişilik midibuslar, 30 üstü olması durumunda da 46 kişilik otobüsler kullanılır.
  • Tüm araçlarımızda sıcak ve soğuk içeçecek ikramları standart olup; müzik tarzı olarak hafif veya klasik/entrumental tarzı müzik çalar.
  • Etkinlikte çekilen fotoğraflar salı günü yayınlanan etkinlik bülteninde link olarak yayınlanır.
  • Etkinlik süresince olabildiğince plastik kullanımının az olmasına özen gösterilir ve çöp ile sigara izmaritlerinin yere atılmaması rica edilir.
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

REZERVASYON ve BİLGİ:

Yüksel Caddesi No:8/17 Kat:3 Kızılay ANKARA (Turhan Kitapevi Üstü 3. Kat)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09 - GSM: 0 530 333 2 331

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Şebi Arus Konya turları 2014

Untitled Document

Hazret-i Mevlâna'yı Anma ve Vuslat yıldönümü törenleri her yıl 7-17 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Şeb-i Arus, düğün gecesi demektir. Yaşamını "Hamdım, piştim, yandım" sözleriyle özetleyen Mevlâna 17 Aralık 1273 günü Hakk'a yürümüştür.  

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Konya Şeb'i Arus turlarımızda Mevlana müzesi,Yeşil türbe,Karatay Medresesi,Şems-i Tebrizi Türbesi, Alaaddin tepesi ve camii gezileri yaparak sizlerle beraber güzel bir gün geçirmeyi planlıyoruz. Ankara'dan Şebi Arus turu arıyorsanız, Hızlı trenle Konya turu yapacağım diyorsanız, İçinde Şeb'i Arus törenleri biletleri olsun, mevlana müzesi gezisi olsun, Konya turu olsun diyorsanız bizleri 0312 4176706 numaradan arayarak yaptığımız hızlı trenle Ankara çıkışlı Konya turumuza katılabilirsiniz. Ankara'dan Konya turu düzenleyen acenta Artıyaşam emin olun sizlere oldukça keyifli Konya turu yaptırabilir, Şebi Arus biletleri desteği sağlayabilir, sema gösterisine katılabilirsiniz.

Hızlı trenle yada otobüsle Ankara çıkışlı Şeb'i Arus turu arıyorum ve kaliteli olsun diyorsanız Artıyaşam Şebi Arus turlarını inceleyiniz.

Günübirlik ve konaklamalı Ankara çıkışlı konya turları kapsamında Şeb'i Arus biletleri de dahil olacak şekilde 10-12-14 ve 17 Aralık tarihlerinde hızlı trenle ve otobüsle Mevlana törenlerine gideceğiz. Katılmak isterseniz 10 Kasım'a kadar yapılacak erken rezervasyonlarımızda özel indirimimiz olacak. Ankara çıkışlı günübirlik ve kalmalı şebi Arus turlarımıza bekliyoruz. Şebi Arus turlarında 9 kişi ve üzeri gruplarda çok özel indirimleri kaçırmayın.

şebi aruz turu, konya şebi arus turları, konya mevlana turu, Konya turu, konya konaklamalı şebi arus turları, şeb-arus turu, Ankara çıkışlı şebi Arus turları, hızlı trenle konya turu, hızlı trenli şebi arus turları yapan acentalar, Mevlanayı anma torenlerı turu, erken rezervasyon fırsatı, şebi aruz konya, Otobüsle şebi aruz turu, otobüslü ucuz konya turları, herşey dahil şebi arus turu, tören bileti dahil şebi arus turu,