Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

* ile işaretli alanlar zorunludur.
 
 
 
WhatsApp Grubu 
 
 
 
 

Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu girin:
...

 

NOTLAR:

  • Araç durumu katılım sayısına göre belirlenmektedir.
  • Araç yerleşim listesi kesin kayıt sırasına göre olup, ödemelerin etkinlik başlamadan önce EFT/KK yada Nakit olarak ofisimize ödenmesi gerekmektedir.
  • Sayımızın 19'a kadar olması durumunda özel dizayn turizm paketli 20 kişilik minibüsler; 30 kişiye kadar 31 kişilik midibuslar, 30 üstü olması durumunda da 46 kişilik otobüsler kullanılır.
  • Tüm araçlarımızda sıcak ve soğuk içeçecek ikramları standart olup; müzik tarzı olarak hafif veya klasik/entrumental tarzı müzik çalar.
  • Etkinlikte çekilen fotoğraflar salı günü yayınlanan etkinlik bülteninde link olarak yayınlanır.
  • Etkinlik süresince olabildiğince plastik kullanımının az olmasına özen gösterilir ve çöp ile sigara izmaritlerinin yere atılmaması rica edilir.
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

REZERVASYON ve BİLGİ:

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA (Metropol Sineması Yanı)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09 - GSM: 0 530 333 2 331

Ankara çıkışlı yılbaşı turları ve Ankara'da yılbaşı otel programları

Yeni yılda 2017'dan 2018 yılına girerken sevdiklerinizle yaptığınız bir Yılbaşı programınız var mı? Yaptıysanız mutlu yıllar diliyoruz. Ancak henüz Ankara'da yılbaşı programı yada Ankara çıkışlı günübirlik yada kalmalı yılbaşı turu planlamadıysanız; bize özel Yılbaşı Turlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Ankara çıkışlı konaklamalı yılbaşı programlarımız içerisinde mutlaka size uygun bir program vardır. Ankara'dan yılbaşı turu için Kastamonu Daday At çiftliği turumuza gelebilirsiniz. Ilgaz kayak turuda içeren bu programımız farklı ve başka yerde yok. Ilgaz kayak turu ve Yılbaşı kutlaması yapmak istiyorum derseniz bu program tam size göre. Tüm öğle yemekleri dahil. Ve Ilgaz'da kayak yapabilirsiniz. Deniz kenarında Yılbaşı derseniz Akçakoca Turkuaz otelde Yılbaşı tur programımız var. Yılbaşında Abant turu, Yılbaşında Kartepe turu yada Yılbaşında Sapanca turu arıyorum diyorsanız Ankara çıkışlı Yılbaşı turlarımızdan Paflagonya turumuz size göre. Kapadokya'da yılbaşı planlamanız varsa Türk gecesi şeklinde yılbaşı galası ve kültür gezisi de içeren Kapadokya'da yılbaşı turumuza katılabilirsiniz. Eskişehir'de yılbaşı turumuz da da Hem gezip hemde Yeni yıl kutlaması yapabilirsiniz.

Ankara'da kalmak ve akşam evinize döneceğiniz Ankara'da yılbaşı programı ve Ankarada yılbaşı otelleri arıyorsanız; Farklı seçeneklerimiz var.

Gemi Turları