Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Grand Tour Latin Amerika 8 Ülke 23 Gün Peru-Bolivya-Şili-Brezilya-Venezuela-Arjantin-Panama-Uruguay 27 Şubat - 21 Mart 2014

Latin Amerika, Latin dilleri konuşan Amerika Kıtası ülkelerine ve çevresine işaret eder. Diğer bir deyişle bu bölgenin Anglo-Amerikan ve Cermen dilleri konuşan bölgeler ile zıtlık oluşturduğu da söylenir.
Latin Amerika tanımı üzerinde kesin bir mutabakat olduğu söylenemez. Çeşitli disiplinler ve araştırmacılar bölgenin tanımını farklı yapmışlardır. Uluslararası ilişkiler açısından daha çok bağımsız ülkeler ele alınmıştır. Bazı araştırmacılara göre ABD'nin güneyindeki tüm ülkeler Latin Amerika'dır. Bu durumda Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve İngilizce konuşan tüm Karayip, Orta ve Güney Amerika ülkeler bu sınıflandırmada değerlendirilebilir.
Coğrafi olarak bölge 20 temel ülkeden oluşur. Küçük devletlerin de eklenmesiyle sayı 32'ye kadar çıkar. Latin Amerika'nın en zengini Carlos Slim Helu’dur.
Biz Büyük Latin Amerika kapsamında en önemli ülkeleri göreceğiz. Tam 23 gün boyunca mistik Latin Amerika'nın 8 ülkesini; Peru, Bolivya, Şili, Brezilya, Venezuela, Arjantin, Panama, Uruguay ülkelerini göreceğiz. Türkiye'ye geldiğinizde, fotoğraflarınıza baktığınızdai hayata baktığınızda herşeyi daha farklı göreceksiniz.Kendinizi yıllardır ülkenizden ayrı kalmış gibi hissedeceksiniz.

Bu programı okurken bile heyecanlanacaksınız!

Bu tur anlatılmakla olmaz. Katılacak ve göreceksiniz. Tarihe yolculuk yapacaksınız.

Zamanınızı ayarlayın ve mutlaka 23 günlük inanılmaz mistism kokan coğrafyadaki bu turumuza katılın. 

Üstelik Rio Karnavalı turu bu zamana dek geliyor

Türkiye'de bu turdan başka yok...

Üstelik Artıyaşam'a özel; 31 Aralık akşamına kadar 500 Euroluk indirimden faydalanın.
 

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: ISTANBUL    ROMA  CARACAS   06:15    15:55
İstanbul Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminali  ALITALIA Hava Yolları Kontuarı önünde saat 04:00´da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben seferi ile saat: 06.15 ´de ROMA ´e hareket. Roma’da beklemeyi takiben  Caracas  uçuşu Karakas’a  varışta ,yerel kaptan ve ekimizle  buluşma   Otelimize transfer. Geceleme otelimizde. OTELIMIZ : PESTANE  HOTEL  4*

2.GÜN: CARACAS-BUENOS AIRES   
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben , Öğle saatlerine kadar serbest vaktimizde dinleniyoruz, daha sonra  havalimanına geçiyoruz,  saat 15:05’de Arjantin Hava Yolları ile Buenos Aires’a  geçiyoruz. Gece  saatlerinde varış , alanda karşılanma ve otelimize transfer. Geceleme  otelimizde.  OTELIMIZ : DAZZLER SAN TELMO 4*

3.GÜN:BUENOS AIRES:
Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turunda La Boca Latin Mahallesi , Palemo , Puerto Adero, EVO PERON ‘nun kabri  ve May Square göreceğimiz yerler arasındadır. ÖĞLE yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Turumuz  yarım  gün sürecektir;   Öğle yemeği servisi  alındıktan dan sonra  başlangıç noktamız olan  otelimize  dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz , Öğleden sonra  rehberimiz tarafından düzenlenecek olan 3 saatlik Eksta Tigre Deltası turuna katılabilirler. ( 45 € ) Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidiş , nehir ağzı(delta)  bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsmaktadır.  . Geceleme otelimizde.

**GECE TURU :Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan AKŞAM YEMEKLİ Tango  Show gezisine katılabilirler ( 110 € ). Geceleme otelimizde. 
OTELIMIZ : DAZZLER TOWER SAN TELMO 4*

4.GÜN : BUENOS AIRES –   MONTEVIDEO Turu ( Uruguay )
Otelde alacağımız erken kahvaltının ardından ( paket olarak ta alınabilir ) limana giderek HIZLI  KATAMARAN ile  binerek Uruguay’a yolculuk edeceğiz.Varışta ülkenin tarihi dokusunu bütünüyle koruyan en turistik ve otantik kent ve başkent MONTEVIDEO’da öğle yemekli ve kapsamlı bir şehir yürüyüş turu gerçekleştireceğiz. Turumuzun sonunda yeniden katamaran ile Buenos Aires  limanına döneceğiz ;Akşam saatlerinde Buenos Aires’e dönüş ve geceleme otelimizde.

5.GÜN: BUENOS  AIRES – RIO DE JANEIRO (BREZILYA)       06:40 09:40
Otelimizden çok erken saatlerde ayrılıyoruz ( Kahvaltı servisi alınamayabilir ! )  ve havalimanına transfer oluyoruz.  Rio De Janiero için çuşumuzu  yapacağız.Sabaherken saatlerde Rio de Janeiro Havalimanına  ulaşıyoruz;  havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla  konaklayacağımız  otelimize geçiyoruz. Bu saatlerde  eğer otelimizdeki odalarımız müsait ise ,  eşyalarımızı  odalarımıza  bırakıyoruz, çok kısa bir  dinlenmeyi takiben ,Rio Panaromik şehir turumuzu  yapmak üzere  yerel rehberimizin eşliğinde  otelimizden ayrılıyoruz. Bugun ilk Turumuza   başlıyoruz ; Copacabana , Ipenema , Arpoador , Leblon Bölgesi ,SAMBADROMME, MARACANA STADI , KATEDRAL  göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize dönüş… AKŞAM YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır.  OTELIMIZ : WINDSOR COPPACABANA  PLAZA 4*

6.GÜN : RIO DE JANERIO
Bugun kahvaltımızı takiben misafirlerimiz rehberimiz eşiliğinde  RİO turlarına devam ediyorlar..

ÖĞLE YEMEKLİ / SUGAR LOAF – CORCOVADO / ISA TEPESİ  Turumuz  olacaktır. dev granit kayayı görmek , dünyaca meşhur İSA TEPESİ   olarak adlandırlan tepeye çıkmak , 60 m yüksekliğindeki DEV isa heykelini görme imkanı bulacaksınız. Turumuz  Öğleden sonra  sona eriyor..Otelimize  dönüyoruz,

** GECE TURU :   Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli SAMBA gecesi turuna katılabilirler. 135€

7.GÜN:  RIO DE JANERIO
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest saatler.

Dileyenler rehberimizin extra olarak organize edeceği Tropik Adalar KÖRFEZ  turuna iştirak edebilirler…Tam gün; tropik adaların bulunduğu yöreye gidiyoruz; önce kara yolu ile  yaklaşık 1,5 saatlik bir kıyı  kasabasına geçiyoruz, burası Brezilya’nın önemli turizm cennetlerinden,  daha sonra yerel Guletlerle, denize  açılıyoruz, küçük adalar arasında gezinti ve yolculuğu takiben , yüzme ve Öğle yemeği molaları veriyoruz..Müzik , bol güneş ve eğlenceli bir gün bizi  bekliyor, Akşam ge. Saatlerde  RIO’ya geri  döneceğiz. Turumuz; 95€’dur.

 Geceleme otelimizde. OTELIMIZ : WINDSOR COPPACABANA  PLAZA 4*

8.GÜN : RIO – IGUASSU ŞELALELERİ              05:20  07:30
Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına gitmek üzere yola koyuluyoruz. Arjantin Havayollarının tarifeli seferi ile  Iguassu Şelaleri’ne  uçacağız. Varışmız ile beraber alanda karşılanma ve IGUASSU MILLI PARKI BREZILYA bölümünü gezeceğiz. Tur bitiminde otelimize transfer. Akşam yemeğimizi turumuzun bitişine göre otelde yada yerel bir restoranda alabiliriz. Geceleme otelimizde..  OTELİMİZ : RECANTO HOTEL 4*

9.GÜN:  IGUAZU – SANTIAGI DE CHILE ( ŞİLİ)             15:40 22:30                       
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Turumuza devam ediyoruz.. Bugün  Şelalelerin Arjantin tarafını da görme imkanı bulabileceğiz,  Şelale  Bölgesi 2  büyük Milli Parktan Oluşmaktadır ,  BREZILYA  VE ARJANTİN tarafları olarak , tam karşı karşıya durmaktadırlar , aralarından bir  hudut kapısı  yer almaktadır, Bu bölgeye gezmeye gelenler , gün içerisinde her iki tarafa da  geçiş imkanı  Bu bölgeye gezmeye gelenler , gün içerisinde her iki tarafa da  geçiş imkanı bulmaktadırlar,   Tur bitimi havalimanına transfer. LAN Havayollarının tarifeli seferi ile  Buenos Aires aktarmalı olarak ŞİLİ’nin beşkenti Santiago De Chile ‘ye yolculuğumuza devam ediyoruz.Varışta alanda karşılanma ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

10.GÜN: SANTIAGO DE CHILI    
Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuza başlıyacağız .Parlemento Binası , Katedral Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otele dönüş.. Kişisel alışverişiniz ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

Santiago (İspanyolca: Santiago de Chile) Güney Amerika ülkesi Şili´nin başkentidir. Santiago Metropolitan Bölgesi sınırlarında kalır. 32 idari mahalleden oluşur. Şehir nüfusu 5 milyon kişi olup, tüm Metropolitan Bölgesi´ndeki nüfus 7.0 milyondur. Bu, Şili´deki toplam nüfusun %40´ının Santiago ve yakın çevresinde yaşadığı anlamına gelir. "Santiago Centro" şehrin idari mahallelerinden biri olup şehir merkezini kapsar. Burada yaklaşık 230.000 kişi yaşar.
Her ne kadar Şili Parlamentosu Congreso Nacional Valparaiso´da bulunsa da , Santiago tartışmasız Şili´nin politik ve ekonomik merkezidir.

11.GÜN:SANTIAGO  (Valparaiso- Vina Del Mar ) – LIMA       21:25 23:00
Kahvaltının ardından, günümüz şahsi aktivitelerimiz için serbest. Bugün dilerseniz ekstra olarak, Nobel ödüllü şair Pablo Neruda'nın yaşadığı, sanatçılar, bohemler, romantikler ve maceraperestler için önemli bir şehir olan ŞİLİ ‘nin okyanus  kıyısında bulunan , butik şehri  “Pasifiğin İncisi” diye anılan Valparaiso'ya düzenleyeceğimiz geziye katılabilir, Vina del Mar’in plajında deniz kum güneşin tadını çıkarabilir, yolumuz üzerindeki şarap imalathanelerinde dünyaca ünlü Şili şaraplarını tadarken yapılış öykülerini dinleyebilirsiniz.  Tam Gün Öğle yemekli bu gezimiz  115€.

Turumuzun sonunda havalimanına transfer oluyoruz  ve PERU yolculuğumuz  başlıyor.  Gece saatlerinde otelimize varıyoruz.Geceleme Miraflores semtindeki otelimizde.

Lima, bir Güney Amerika ülkesi olan Peru nun başkentidir. Büyük Okyanus kıyısında bir liman olan Callao´dan 12 km içeride Rimac nehri üzerinde kurulmuştur.Peru´nun siyaset, endüstri ve bilim merkezi olan Lima, krallar´ın şehri olarak tanımlanmıştır. Çünkü bu şehrin kurulacağı yer Peru´da her yıl kutlanan 06 Ocak Krallar Şenliği sırasında belirlenmiştir.Yeraltı mezarlarıyla ünlü San Francisco Kilisesi günümüze kalan nadir eserlerden biridir.

12.GÜN: LİMA
Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuzu yapmak üzere yola çıkıyoruz. Pasifik Okaynusu Manzaralı Muhteşem Miraflores Aşk Parkı , San İsidro , Hükümet Sarayı , Belediye Binası , San Francisco Manastırı göreceğimiz yerler arasındadır. . Tur bitimi kişisel aktiviteleriniz ve dinlenmek için otele transfer ve serbest zaman. Akşam Yemeği ve geceleme otelimizde.

13.GÜN: LIMA / CUSCO        
Sabah erken saatlerde havalimanına transfer. ve Cusco’ya uçuş… Varışta karşılanma ve otelimize transfer…İrtifa değişimine alışmak için bir miktar dinleniyoruz.

Öğleden sonra Cusco şehir turu..Eski Katedral meydanı, saray ve ay mabedi başlıca görülecek yerler arasındadır. Akşam Yemeğini Takiben geceleme otelimizde.
Cusco (Cuzco dadenir, Quechua Dili´nde Qusqu veya Qosqo), Orta Peru´nun And Dağları platosunda bir şehir olup, aynı isimli eyaletin başkentidir. 3.416 m yükseklikte bir konumdaki Cusco´nun 250.000 nüfusu vardır. Şehir, bir başpiskopos ve bir üniversitenin merkezidir. İnka Krallığı´nın başkenti olarak değişken tarihi, çevresindeki görülmeye değer yerleri ve Andlar´ın ortasındaki konumu ile sahip olduğu doğa güzellikleri şehri, çok sayıda turist için çekim merkezi haline getirir. İnka harabe şehri Machu Picchu ya giderken bir çıkış noktası olması, Cusco´yu dünyaca meşhur hale getirmiştir.  

ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :  TURUMUZ  GÜZERGAHINDA , YÜKSEK RAKIMLI  BÖLGELER MEVCUTTUR;  BU TURA  KATILMAK İSTEYEN  MİSAFİRLERİMİZDEN , KALP-DAMAR PROBLEMİ OLANLAR, NEFES  DARLIĞI ÇEKENLER, HER TÜRLÜ  TEDAVİSİ DEVAM EDENLER, VE  BÜNYESİ İLE İLGİLİ MUHTEMEL ENDİŞESİ OLANLAR İÇİN , SEYAHAT  ÖNCESİ  DOKTORLARINDAN  GÖRÜŞ ALMALARI ŞİDDETLE  TAVSİYE EDİLİR. Turumuz  Progarmı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafrin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

14.GÜN: CUSCO MACCHU PICHU - CUSCO 
Sabah kahvaltısını takiben trenle tam günlük Inka Medeniyetinin beşiği Machu Pichu turu. Yolcluğumuzun belli bir bölümü trenle kalan kısmı ise otobüsle gerçekleşecektir. Inanılmaz anıtların yakınına kadar giderek hayranlıkla, şaşkınlık arası bir gün geçireceksiniz.Akşam saatlerinde Cusco’ya dönüş..
Machu Picchu (okunuş: Maçu Piççu veya Maçu Piçu , Quechua: Machu Pikchu), bugüne kadar çok iyi korunarak gelmiş olan bir İnka antik şehridir. 7 Temmuz 2007 tarihinde,Dünyanın Yeni Yedi Harikası´ndan biri olarak seçilmiştir.And Dağları ´nın bir dağının zirvesinde, 2.360 m yükseklikte, Urubamba Vadisi üzerinde kurulmuş olup. Peru nun Cusco şehrine 88 km mesafededir. Şehir, İnka´lı bir hükümran olan Pachacutec Yupanqui tarafında 1450 yılları civarında inşa ettirilmiştir. İspanyol istilacılar 1532 yılında buraları işgal ederken sık dağlar arasında kalmış bu şehir, istilacılar tarafından fark edilmemiş ve bu sayede zarar görmemiştir.Machu Picchu 200 den fazla, merdiven sistemiyle birbirne bağlı olan taş yapıdan oluşur.Şehrin 3000 basamağı bugün hala gayet iyi durumdadır.
Kuruluş amacı ve anlamı bugüne kadar gelmiş olan tartışma konusudur. Günümüze gelmeyi başarmış bilimsel kanıt içerikli çok fazla ipucu bulunmamasından, sadece tahminler yapılabilmektedir. Bu yüzden o zamanlardaki adı bilinemeyen şehir, ismini bugün yakınlarda olan bir dağ zirvesinden almıştır. Şehrin tarım alanı olarak kullanılan teraslardan oluşan bölümleri, Eski Zirve (Quechua dilinde: Machu Picchu) denen dağın eteklerindedir. Şehrin sonunda ise Genç Zirve (Quechua dilinde: Wayna Picchu) yükselir.
OTELIMIZ:  ROYAL INCA  VB BUTİK OTEL/RUINAS PLAZA

15.GÜN:CUSCO - PUNO 
Sabah kahvaltısını takiben kara yoluyla And Dağları arasından geçerek Puno’ya hareket..Puna’ya varışta göl manzarasını izleme imkanı.Geceleme otelimizde Puno merkezde.Titikaka Gölü. Peru ve Bolivya arasında kalan Güney Amerika ´nın en büyük tatlı su gölü. .288 kilometrekare alana sahip olan göl And Dağları nın Altiplano adı verilen platosunda, Peru ve Bolivya arasında yer alır. Batı kıyısı Peru´ya, doğu kıyısı ise Bolivya´ya aittir.

Titikaka Gölü, ticari gemilerin de çalıştığı, dünyanın en yüksek rakımlı gölüdür. Deniz seviyesinden yüksekliği 3.810 metre olup 194 km uzunluğa ve 65 km genişliğe sahiptir. Ortalama derinliği 140 - 180 metre arasındadır. Bazı yerliler dipsiz olduğunu iddia etseler de en derin yeri 280 metredir. Yirmibeşten fazla akarsu bu göle dökülür. İnka kültürünün izlerini barındıran Güneş Adası (Isla del Sol) dahil irili ufaklı birçok adacığı barındırır. Çevresinde yaşayan halk için gölde yapılan balıkçılık önemli bir geçim kaynağıdır.

 16.GÜN:  PUNO -COPPACABANA 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben Bolivya sınırına hareket , gümrük kontrollerini halledip Peru ‘dan çıkarak Bolivya ‘ya giriş..ve yolda Pomata Kiliselerini de gezeceğiz.... 2 gün sürecek ve deniz seviyesinden 3810 m yükseklikte yer alan ve 2000 yıl boyunca And Dağlarının tarihinde çok önemli rol oynayan Dünya’nın en yüksek gölü Kutsal Titicaca Yolculuğumuz başlıyor... Önce kara yolu ile Copacabana’ya yolculuk... Varışı takiben otelimize yerleşme ve öğleden sonra Titikaka   gölü üzerinde turumuza katılma. Başlıca bu gölün en büyük adası olan Sun Island ziyareti..Akşam Yemeği Copacabana kasabası içerisinde yerel bir restoranda alınacak, menude Meşhur kırmızı Alabalık ızgara.OTELIMIZ :  ROSARIO DEL LAGO  (Boutique) 

17.GÜN: TITICACA GÖLÜ - LAPAZ         
Sabah otelde alacağımız kahvaltıyı takiben kara yolu ile Lapaz’a hareket. ...güzergahımızda  TIWANAKU antik kenti  ziyareti yapılacaktır, ÖĞLE YEMEĞİ küçük lokal bir restoranda alınacaktır.Daha sonra  şehre varışta La paz şehir merkezinin yaklaşık 1 saatlik uzaüındaki meşhur  AY VADİSİ  / MOON VALLEY  Milli Parkına gideceğiz. Doğa harikası yeryüzü şekillerini bulundukları yerde, AY ın yüzeyine benzetilen bu parkı ziyaret ediyoruz. Turumuzun sonunda, otelimize  döneceğiz ve serbest saatlerimizde Lapaz’ın otantik sokaklarında yürüyüşler yapmak için imkanımız  olacaktır. Geceleme  otelimizde.  OTELIMIZ : EUROPA HOTEL 5*

18.GÜN: LAPAZ- SANTA  CRUZ(BOLİVYA )     ŞEHİR TURU   
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı  takiben ,  havalimanına geçiyoruz,  güney Bolivya’nın en büyük Şehri Santa Cruz’a  yolculuğumuz başlıyor, varışta  karşılanma ve  Panaromik şehir turumuzu yapacağız,  Akşam saatlerinde yerel bir  restoranda  Akşam Yemeği alacağız,  bu gece  geç saatlerde  Santa  Cruz  Havalimanına geçiyoruz ..

19.GÜN :SANTA  CRUZ – PANAMA CITY  02:30   06:25

Gece 02:30’da Santa Cruz ‘dan PANAMA’nın başkenti  Panama City’e yolculuğumuz başlıyor .

Sabah çok erken saatlerde varışımızı takiben ,  alandan otelimize  geçiyoruz. Mümkün olursa erken saatlerde  odalarımıza yerleşeceğiz , daha sonra şehir merkezindeki otelimizden kısa bir yürüyüşle Şehir merkezinden Panama Kanal ağzı Ziyaret Merkezine gitmek üzere  Kırımızı Üstü Açık Hop On Hop Off otobüsümüze  biniyoruz, Bu otobüsler şehrin tüm güzel caddelerinin baştan başa bize gezdiriyor, ve son noktda Panama  Kanalın izah edildiği  Kanal Ziyaret merkezinde  durmaktadır. Burada Kanalı görüyoruz, ziyaterimiz sonrası aynı Yolla şehri gezerek  merkeze geliyoruz. Arzu edenler bu biletlerini tüm gün boyunca kullanarak otobüsle  gezilerine devam edebilirler. AKŞAM YEMEĞİ  otelimizde.  Geceleme  otelimizde.

20.GÜN :PANAMA CITY                     

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben serbest bir günümüz olacak..Panam City’nin güzel caddelerinde gezintilerimize devam edebiliriz.. Geceleme otelimizde.

21.GÜN :  PANAMA CITY - CARACAS  09:00   11:47       

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben , havalimanına geçiyoruz. Venezuela’ya kısa bir uçuş yapacağız. Varışta  alanda  Ejder Turizm Venezuella Ofisi personelince karşılanacağız. Buradan şehir merkezindeki otelimize  geçiyoruz. Zamanlamaya  bağlı olarak , Kısa bir  Panamromik şehir turu yapabiliriz(Zamanlaya bağlı olarak)  Daha sonra  serbest saatlerimiz olacak.  Akşam yemeği ve geceleme Otelimizde. OTELIMIZ : PESTANA  HOTEL 4*+

22.GÜN : CARACAS- ROMA       20:55   12:30+1

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Caracas şehri  TELEFERİK TURU ‘nu yapmak üzere  otelimizden ayrılıyoruz ve AVILA TEPESİ’ne çıkacağız. Bu teleferik , şehri en tepeden gören ve aslında  hem manzarası hemde konumu itibari ile şehrin en dikkat çekici  noktasıdır. Burada  yürüyüşler yaparak Panaromik turumuzu  gerçekleştireceğiz. Turumuzun sonunda , Öğleden sonra  havalimanına geçiyoruz. Dönüş Yolculuğumuz  başlıyor.  Geceleme  uçakta.

23.GÜN : ROMA-ISTANBUL         21:30   01:10+1

Roma Havalimanında  Uçuş saatimizi  beklemeyi takiben , Istanbul’a hareket ve Turumuzun son bulması..

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

2013 Şubat Baştan Başa Güney Amerika !
2013 Şubat Baştan Başa Güney Amerika
Şubat 2013 Baştaan Başa Güney Amerika
Şubat 2013 Baştan Başa Güney Amerika
Şubat 2013 Baştan Başa Güney Amerika
Şubat 2013 Baştan Başa Güney Amerika
BASTAN BASA GÜNEY AMERİKA TURU
GÜNEY AMERİKA 2010 - 2012
18 OCAK 2012 PERU BOLİVYA BREZILYA AMAZONHAREKET NOKTAMIZ

27 Şubat 2014,

ÜCRET

Artıyaşam'a özel 31 Aralık 2013 tarihine kadar erken rezervasyon fiyatı!
5990 Euro
2-3 kişilik odalarda konaklama. 

31 Aralık'tan 2013 sonrası fiyat 6490 Euro olacaktır.

Bazı sorular?

 • Bu turda kaç uçak kullanılacak?
  toplam 16 uçak kullanılacak. Bu uçuş destinasyon fiyatlarına lütfen bakınız.
 • Güney Amerika'ya 2-3 defamı girmek yoksa böyle igtmek mi daha karlı?
  Düşünmenize gerek bile yok. Programı incelediğinizde bu akışın daha makul ve mantıklı olduğunu göreceksiniz. Siz izinlerinizi ayarlamaya bakın.
 • 23 gün oldukça uzun bir süre. Acaba yorulur muyum? 
  :) Hemde çok yorulacaksınız. Operasyonu hazırlayan arkadaşımız Uğur'un dediği gibi; yorulmak istemiyorsanız evinizde oturun. Hiç yorulmazsınız.
 • Tavsiye eder misiniz?
  Lütfen turun içeriğini iyice inceleyin. Ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

NELER DAHİL?

 • İstanbul´dan İstanbul´a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;
 • Belirtilen veya eşdeğerde otellerde konaklama; her sabah  Yerel usulü kahvaltılar ile, tur programında yazılı öğle veya akşam yemekleri
 • Programda belirtilen bütün günlük ve gece turları;
 • Alan/otel/alan transferleri ve deneyimli Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Programda yazılı TÜM TURLAR ve TÜM ULAŞIM.

OTELLER :  4-5  Yıldızlıdır. ( Tur Akışı üzerinde Otel detayları-isimleri yazmaktadır-  Final Konfirmasyon Harekete 20Gün kala  yapılacak ve katılımın Mecburi Olduğu TUR TOPLANTISI- BRIEFING inde  katılımcılara Bir  dosya olarak sunulacaktır ) CUSCO-PUNO- TITIKAKA COPPACABANA bölgelerideki oteller butik otellerdir,  lisansları 3*  dır.

NELER HARİÇ?

Programda yazılı olmayan yemekler,

BU TURUMUZDA, TÜMYEREL REHBERLER-TEKNE PERSONİ-KAPTANLAR-GARSONLAR VB  ekip için , Kişi Başı 150€  bahşiş  tavsiye ediyoruz.(İlk gün alanda Rehberimize teslim edilmesi ricası ile)

15 TL Yurtdışı çıkış fon ücreti dahil değildir.Venezuela/Bolivya Çıkış Harçları : Toplam 70 USD
VİZELER : VİZE YOK/ PASAPORT GEÇERLİLİK SÜRESİ  Tur hareketinden itibaren en az 6 ay olmalıdır.
 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version