Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Filipinler Turu ::.manila (3) Bohol (3) Cebu(2) 10 Gece 11 Gün.:: 15-25 Ağustos 2012

Filipinler ya da resmî adı ile Filipinler Cumhuriyeti   Malay Takımadaları bölgesinde yer alan adalar ülkesidir. Başkenti Manila´dır. Filipinler toplam 7 bin 107 adadan oluşur. Yaklaşık olarak toplam yüzölçümü 300 bin km²dir. Bu da bu ülkeyi dünya yüzölçümüne göre ülkeler listesinde 72. yapar.

Şuan çoğu Filipinli´nin kökeni Avusturalyalı´lara dayanır.. Zengin bir tarihe sahip olan Filipinler, doğu kültüründen büyük izler taşır. Filipince ve İngilizce resmî dillerdir.

PROGRAMIMIZ

1.Gün :İstanbul   KUALA LUMPUR 
*Uçuş Saatleri:      15:10  06:35+1           KUALA LUMPUR-    MANILA             10:15 14:15
Atatürk havalimanında saat 13:00’de MALAYSIA HavaYolları kontuarı önünde buluşma;  bagaj ve bilet işlemlerini takiben hareket.Geceleme Uçakta olacak.

 2.Gün:MANILA
Öğleden sonra,  Filipinler’in başkenti  Manila ‘ya varış..Alanda karşılanma ve otelimize  transfer. Akşam Yemeği ve geceleme  otelimizde.

 3.Gün :  MANILA
Bugün Manila ‘da   ŞEHİR TURUMUZ  yapılacak Hotel lobisinde buluşma ve Intramuros’a hareket. Öncelikle ülkenin İspanyol sömürgesi olduğu yüzyıllar boyunca, İspanyol askeri  gücünün merkezi olan Santiago Kalesi, daha sonra Filipinlerdeki en eski kilise olan ve 1587-1606 yılları arasında inşa edilen San Augustin Kilisesi ve Imelda Marcos’un talimatı ile restore edilen ve tipik bir İspanyol koloni evini tanıtan Casa Manila gezilecek, takiben Intramuros bölgesinde serbest zaman verilecektir,  
Akşam Yemeği ve geceleme otelimizde olacaktır.

4.Gün:      MANILA -  BOHOL ADASI    UÇAKLA YOLCULUK  09:40 10:55
Sabah kahvaltıyı takiben ; otelimizden  havalimanına  transfer  ediliyoruz ,  buradan yerel  havayolu ile Filipinlerin en güzel adalarından Bohol’a   uçak  ile   hareket ,  BOHOL  adası  Tagbilaran bölgesine   varışta karşılama ve otelimize transfer.
Akşam Yemeği.  Geceleme  otelimizde olacak.

 5.Gün  :        BOHOL ADASI
 Sabah otelde kahvaltıyı takiben ; çevre gezilerimiz başlayacaktır.Bugün Bohol adalarının iç bölümünde yer alan bir doğal milli park olan Çikolata Tepeleri -CHOCO HILLS -adlı bölgeyi gezeceğiz.Turumuz Loay nehri üzerinde yiyeceğimiz Öğle yemeği ile son bulurken , öğleden sonra , adayı serbestçe keşfetme ve dinlenme .Geceleme  otelimizde..      
     
 6.Gün  :        BOHOL ADASI
Bugün  Cennet Adada  kendimize  ait  serbest  bir  günümüz olacak.. Geceleme  otelimizde.

7.Gün:  BOHOL ADASI  –CEBU ADASI     (tekne ile 10:30  12:15 )
Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben  Taglibaran Limanına geçiyoruz  ve  TEKNE ile  Filipinler’in bir başka cennet adası ve  en büyük yerleşim yerlerinden birisi olan ,   Cebu ‘geçiş varışta  karşılanma ve  otelimize yerleşme. Akşam Yemeği.  Geceleme  otelimizde.

8.Gün:           CEBU
Sabah kahvaltıyı takiben çevre gezilerimiz olacaktır.Bu gezimizde Fort San Pedro, Basilica    Minore de   Sto Nino and the Magellan cross adı verilen şehrin en önemli tarihi ve turistik mekanları görülecektir.  Daha  sonra otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği ve geceleme otelimizde.

9.Gün :          CEBU  - MANILA  
Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben , uçakla başkent Manila’ya hareket.  Öğleden sonra       serbest       saatlerde , alış veriş   imkanı.Manila’da konaklama.
   
 10.Gün:      Manila-  KUALA LUMPUR     18:30  22:00
Bugun otelde alacağımız kahvaltımızı  takiben ; akşam  uçuş  saatimize kadar serbest vaktimiz olacak..daha sonra 15:30 da havalimanında hazır olmak  üzere   transfer edileceğiz, akşam saatlerinde,  dönüş yolculuğumuz  başlıyor..  Kuala Lumpur  aktarmalı olarak  yolumuza  devam  ediyor..geceleme  uçakta olacak..

 11.Gün:          Kuala Lumpur -  İstanbul       00:30    06:15  İstanbul’ a varış.
 

 

Vize yok!!
NOT :Acentenin Tur programındaki Uçak detayları-otel isimleri ve saatlerini değiştirme hakkı saklıdır.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

15 Ağustos 2012, 13:00

ÜCRET

  • 2 kişilik odalarda tek kişi:  1799€

  • Tek kişi farkı   :              370€

NELER DAHİL?

  •  İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;
  • BUTIK tatil Köyleri  ve/veya  3-4 yıldızlı eş değer otellerde konaklama. 
  • Belirtilen  tüm yemekler /Turlar /Transferler / Ferry Boat / Ara  Uçuşlar
  • Seyahat   Sağlık Sigortası

NELER HARİÇ?

  • NOT : Ülkelerde çıkışda ve Limanlarda  elden  ödenen pullar DAHİL DEĞİLDİR.   Yaklaşık 25-30USD
  • YEREL TIPLER VE REHBER –KAPTANA VERİLEN  BAHŞİŞLER dahil değildir.50€(Tavsiyedir)

 

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version