Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Hindistan Agra (1) & Jaipur (2) & Delhi (2)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile  

25 Ocak & 01 Şubat 2014 Hareket … 5 Gece (Yarım Pansiyon)

tac mahalvs2

PROGRAMIMIZ 

01.Gün                  ISTANBUL – DELHİ  

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 17.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 716 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.45’te Delhi’ye hareket. Geceleme uçakta.

 

02.Gün                  DELHİ  – AGRA

Yerel saat ile 05.05’te Delhi’deki Uluslarararası Indra Ghandi Havalimanı’na iniyoruz. Çıkış işlemleri sonrası 4 saat 30 dakikalık özel otobüs yolculuğu sonrası varış noktamız Agra. Otelimize yerleştikten sonra şehir gezisi bizi bekliyor. Agra Fort Kalesi, İnci Camii, Jihangir Sarayı, Khas Mahal, Sheesh Mahall, Diwan-ı Am, Diwan-ı Khas, Musamman Burj keşif noktalarımız. Gezi bitiminde alışveriş için yerel pazarı ziyaret ediyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve gecemele otelinizde.

 

03.Gün                  AGRA

Sabah kahvaltısından ardından Hindistan’ın en önemli simgelerinden biri olan Taj Mahal gezi. Ardından çöl şehir Fatehpur Sikri’de Hawa Mahal, Panch Mahal, Birdal Sarayı, Mariam Sarayı, Jodha Bhai Sarayı ve imparatorların özel yaşam alanları göreceklerimiz arasında. Gün, Jaipur’a 6 saatlik otobüs yolculuğuyla devam ediyor. Şehre varışta otele yerleşme. Akşam yemeği ve gecemele otelinizde.

 

04.Gün                  AGRA – JAİPUR

Kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Jaipur’un 11 km. dışında yer alan Amber Kalesi Gezisi başlıyor. Gün boyunca sürecek gezide fil sırtında, üzerinde meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarak Sheesh Mahal, Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağı göreceklerimiz arasında. Gezinin devamında ciplerle Jaipur’da yapacağımız renkli gezide bir bölümü yaşama alanı ve diğer bölümü Rajasthani ve Moğollara ait silah ve kostümlerin bulunduğu müze Maharaja’nın şehir sarayı ve astrolojik gözlemevi Jantar Mantar diğer keşif noktalarımız. Günü otelimizde noktalıyoruz. Akşam yemeği ve gecemele otelinizde.

 

05.Gün                  JAİPUR – DELHİ

Kahvaltıdan sonrası Hindistan’a özgü hediyelik eşyalar bulunan pazarda alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sonrası otelimizden ayrılarak 5 saat sürecek otobüs yolculuğu sonrası Delhi’ye varıyoruz. Odaların alınması. Akşam yemeği ve gecemele otelinizde.

 

06.Gün                  DELHİ

Kahvaltıdan sonra Delhi Şehir Gezisi bizi bekliyor. Eski Delhi, Red Fort (Kırmızı Kale), Cuma Camii, Mahatma Gandhi’nin yakıldığı yer, Zafer Kulesi Qutub Minar, India Gate, Başkanlık Sarayı, Parlamento ve Hükümet Binaları bu gezide farklı kültürleri ve mimarileriyle hayran kalacağımız yapılar. Şehir gezisinin ardından otele geri dönüyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeği ve gecemele otelinizde.

 

07.Gün                  DELHİ – İSTANBUL

Gece yarısı havalimanına hareket ediyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 717 sefer sayılı uçuş ile saat 06:45’te İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Türkiye yerel saati ile 10:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

 

 

5* Oteller

(Yarım Pansiyon)

 

 

1.099 Euro

250 Euro

999 Euro

150 Euro

 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) – Delhi –  İstanbul(IST) gidiş dönüş uçak bileti,

— Programda belirtilen otellerde 5 gece yarım pansiyon bazında konaklamalar,

— Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

— Panoramik Delhi, Jaipur, Agra (Tac Mahal, Agra Fort), Fatehpur Sıkri şehir turları,

Profesyonel rehberlik hizmetleri.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro),

— Vize ücreti ve servis bedeli (60 Euro),

— Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

— Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version