Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Antalya Likya Yolu Yürüyüşü 30 Nisan - 04 Mayıs 2014

Fethiye'den başlayarak Antalya'ya kadar uzanan Likya yolunda Olimpos - Karaöz Rotasında eğlenceli bir yürüyüş yapacağız.Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahipAkdeniz’in eşsiz güzelliklerinden biri olan Likya yolu birçok antik yere de ev sahipliği yapmaktadır.Tabiatın ve Antik Likya döneminin gizemini biraz olsun yaşayabilmek için Likya yolunda yapılacak keyifli bir yürüyüş, yol üzerindeki turizm amaçlı otel ve pansiyonlar, el değmemiş küçük koylar, fazla insanın yaşamadığı dağ ve ova köylerinden geçerek yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Hem günümüzdeki farklı kültürleri tanımış hem de değişik fotoğraflar çekmiş olacağız.

21 gün öncesi erken rezervasyonda %10 indirim!

PROGRAMIMIZ

30 NİSAN: gece 23 de kumrular çerez dünyası önünden aracımız kalkıyor.   
1.GÜN: 1MAYIS 2014: Olympos-Adrasa
Sabah Antalya’da yapılacak kahvaltı sonrası Olympos’a araçla gidiyoruz. Saat 09.00 da Olimpos Ören yerinden yürüyüşümüze başlıyoruz. Öğle yemeğini zirvede yedikten sonra Adrasana doğru hareket ediyoruz. Muhtemelen 16.00 veya 17.00 gibi Adrasan’a varıyoruz. Sonrada pansiyona yerleşiyoruz.

2.GÜN:  2 MAYIS: Gelidonya-Karaöz
Sabah kahvaltı sonrası Adrasan’dan Gelidonya fenerine doğru yürüyüşümüz başlıyor. Öğlen yemeğini Akdeniz manzarası eşliğinde Gelidonya sırtlarında yedikten sonra saat 16:00 gibi Gelidonya Fenerine varıyoruz. Burada yarım saat kadar mola verdikten sonra Karaöz’e doğru tekrar yürüyüşümüze başlıyoruz. Akşam 18:00 civarında karaözde pansiyonumuza yerleşiyor ve istirahat ediyoruz.

3.GÜN: 3 MAYIS:  Sabah kahvaltı sonrası günümüzü orada gün boyu denize girerek ve eğlenerek geçiriyoruz.

4.GÜN: 4 MAYIS:  Sagalassos Antik Kenti
Sabah kahvaltıdan sonra Burdur’daki tarihi ören yerlerini özellikle Sagalassos antik kentini gezmek suretiyle Ankara’ya dönüşe geçiyoruz en geç 21.00 da Ankara’da gezimizi bitiriyoruz.
 

HAREKET NOKTAMIZ

30 Nisan 2014, Kumrular, 23:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 450 TL 450 TL 470 TL
İki kişilik odada kişibaşı 450 TL 450 TL 470 TL
Tek kişilik oda 570 TL 570 TL 590 TL
7-12 yaş 350 TL 350 TL 370 TL


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 145 TL ilave edilir.

Taksitlendirme Bonus ve World kartlara yapılabilmektedir.

21 gün öncesi erken rezervasyonda %10 indirim!

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, kahvaltı(3), yarım pansiyon konaklama (3), öğlen yemeği(ilk 2 gün kumanya şeklinde),TÜRSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

NELER HARİÇ?

Yolculuk süresince yapılacak harcamalar, öğlen yemekleri(son 2 gün), alkollü ve alkolsüz içecekler, özel istekler, kamp malzemeleri, kişisel malzemeler, bahşişler, ören yerlerine giriş ücretleri

YANINIZA ALIN

Baton, Dağ Botu, Tozluk, Alt-Üst İçlikler, Orta-Dış Giyim Katmanları, Şapka, İç Polar, Termal Çoraplar, Güneş Gözlüğü, Koruyucu Yüz ve Dudak Kremleri, Termos, Matara,  Çakı, Düdük, Tepe Lambası ve diğer şahsi malzemeleriniz.

UYULMASI GEREKENLER :

Grup içersinde temel kaidemiz EKİP UYUMLULUĞU dur.
Bu bir grup etkinliğidir. Lüks-konfor beklentisi olanlara katılmasını önermiyoruz.
Ekip birlikteliğini ve Uyumunu bozan kişileri bir sonra ki faaliyete almıyoruz.
Doğada en küçük bir hatanın bile telafisi çok güç olacağından, dağcılık disiplini ve kurallarını yerine getirmenizi şart koşuyoruz.
Katılımcıların öneri, yapıcı eleştirileri, gülen yüzleri, sorun çözücü, paylaşımcı olmalı diye dülşünüyor ve bunu önemsiyoruz.
Doğa yürüyüşü yapmasını engelleyecek, zorlayacak, sağlığını tehlikeye atacak tüm rahatsızlıklardan kişi kendi sorumludur. Özellikle kalp, hiper tansiyon, astım, psikolojik sorunların, eklem problemi, yükseklik korkusu, yürümede koordinasyon bozukluğu, sağlık sorunları olanların bu faaliyete katılmadan önce rehberle konuşmaları gerekmektedir.
Katılanların yukarıda belirtilen tüm hususları kabul ederek, faaliyete iştirak ettiklerini kabul ediyoruz. Aksi durumda davrananlar kesinlikle faaliyete kabul edilmeyecektir.
 

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 23:00
Milli Kütüphane 23:05
Armada 23:10
Ümitköy köprüsü altı 23:20
Ümitköy Migros karşısı 23:25

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version