Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

ETUDOSD 16. GELENEKSEL DAĞCILIK ŞENLİĞİ

Artıyaşam kurucularından Ercan Aslan'ında kurucu üyeleri arasında  bulunduğu Eğirdir turizmi tanıtma ve doğa sporları derneği ETUDOSD'un 19-20 Mayıs tarihleri arasında gelenekselleşen 16.Dağcılık şenliği yapılacaktır. Etkinlik ile ilgili Ankara'dan katılımcı arkadaşlarımızın bizleri bilgilendirmeleri sonucunda araç-yemek ve diğer ihtiyaçlar ortaklaşa karşılanarak etkinlik alanına gidilecektir. Katılmak isteyen arkadaşlarımızın bizleri arayarak bilgilendirmeleri rica olunur.

ETUDOSD'un davetiyesi aşağıdadır.

Kulübümüz tarafından bu yıl onaltıncısı düzenlenecek olan ETUDOSD Kulübü Dağcılık Şenliği Dedegöl Dağı Melikler Yaylasında yapılacaktır.

Ana kamp yeri 1700 m. de Melikler Yaylası olup, Yaka Köyüne 7 km, Yenişarbademli İlçesine 10 km, Eğirdir Merkezine 63 km mesafededir. Çam ormanı içerisinde yer alan kamp yerine ulaşım Eğirdir merkezinden (ETUDOSD Kulüp Lokali önünden) Kulübümüzce sağlanacaktır. Kamp alanında ortalama hava sıcaklığı gündüz 20–25° C, gece 05–07° C arasında olup havanın yağışlı olabileceği katılımcılarca göz önünde bulundurulmalıdır.

Şenliğimize teşriflerinizi diler saygılar sunarız. 

 

19 MAYIS CUMARTESİ

 

Saat  09.00: ETUDOSD’tan Hareket

 

Saat  12.00: Kampın Kurulması-Kayıt 

 

Saat 13.30: Yenişarbademli İlçesindeki Şehitler Anıtını Ziyaret

 

Saat  18.00: Şenlik Yemeği

 

Saat  20.30: Toplantı-Slayt Gösterisi

 

Saat  23.30: Sessizlik

 

20 MAYIS PAZAR

 

Saat  06.00: Dedegül Doruğu Tırmanışı

 

(Tırmanış Yapacaklara Sabah Çorbası İkramı)

 

Saat  13.00: Gözleme-Ayran İkramı

 

Saat  15.00: Kamptan Ayrılış

 


 

Not: Katılacak kulüp veya ferdi sporcuların 15 Mayıs 2012 tarihine kadar bilgi@etudosd.org.tr e-posta adresine veya Şenlik Kayıt Formundan katılımcı bilgilerini göndermelerini rica ederiz.   Zirve tırmanışı için; kazma ve krampon bulundurmaları faydalı olabilir.  


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version