Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Likya Kentleri Turu 24-27 Haziran 2017

Kemer Olimpos Çıralı Tahtalı Dağı Finike Demre Batık Şehir Kekova Turu 3 gece 4 gün

Sıcak arıyorsunuz...Deniz egirmek kültür gezileri yapmaki gece ğlenmek tekne turları yapmak doğa küültür ve denizi iç içe yaşamak istiyorsunuz. Hepsi bir arada Likya uygarlığının merkezi bölgeye keyif yapmaya dinlenmeye gidiyoruz. Olimpos Tanrıların dağında, tahtalı'da, Finike'de Noel babanın memleketi Demre'de Batık şehir Kekova'da keyifli bir tatil yapmak isterseniz buyrun; bu keyifli etkinliğimize bekliyoruz.

Yüzme, tekne, kültür içeren bu etkinliğimize 1 ay önce yapacağınız kayıtlarda erken rezervasyon indirimimiz %10!

PROGRAMIMIZ

Saat; 23.00’da Kumrular Cad. girişi Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla yola çıkıyoruz.

1.GÜN : Sabah Olimpos'taki tesisimize vardıktan sonra güzel bir kahvaltı sonrası Çıralı sahilde kısa bir çevre tanıtım gezisi sonrası serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrası deniz keyfi yapıyor, antik şehir Olimpos’u geziyoruz. Akşam yemeğimizi tesisimizde yedikten sonra aracımızla Çıralı'ya giderek Chimera’ya (Yanartaş) çıkıyoruz. Yüz yıllardır yanan kutsal ateşin etrafında içecek ikramlarımız eşliğinde eski dönemin mitolojik hikayelerinde yaşıyor şarkılar-türküler ile anın keyfini yaşıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik Yanartaş etkinliği sonrası Olimpos'taki pansiyonumuza dönerek dinleniyoruz. Gece eğlenmek isteyen dostlarımızla eğlence mekanlarını geziyoruz.

2.GÜN: Sabah gün boyu sürecek tekne turu için erkenden kalkıyoruz. Güzel bir kahvaltı sonrası Kemer'e gidiyoruz. Limanda bekleyen teknemize botla geçip Akdeniz’in masmavi koylarına girerek yüzme molaları veriyoruz. Belirli koylarda yüzme molası verdikten sonra Phaselis antik kentine gidiyoruz. Kent kalıntıları ve Hadrian liman yolunu gezdikten sonra yüzmeye devam ediyoruz. Daha sonra tekne ile Olimpos’a dönüyoruz. Pansiyonumuza gelip bir süre dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra isteğe bağlı olarak canlı müzik çalınan bir yere gidip gecenin keyfini çıkarıyoruz. İsteğe bağlı olarak Olimpos sahilinde gece yürüyüşü yapıyoruz. Geceyi Olimpos’ta geçiriyoruz.

3.GÜN Erken kahvaltı sonrası Kumluca üzerinden Finike'ye varıyoruz. Myra antik tiyatrosu ve Demre’deki St. Nicolas kilisesini gezileri sonrası Batık şehir Kekova gezisi için Üçağız'a giderek teknelere biniyoruz. Teknede yiyeceğimiz öğle yemeği sonrası batık şehir Kekova'da Simena ve Kaleköy gezileri yapıyor Likya uygarlığının önemli şehirlerinin bulunduğu bu coğrafyadaki koylarda denize girmenin keyfini yaşıyoruz. Tekne gezisi sonrası araçlarımızla tekrar Olimpos'a gelerek dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama tesiste.

4.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası öğlen saat 13.00'a kadar serbest zaman. İsteyen arkadaşlarımızla Tahtalı dağına çıkmak için teleferiklerin olduğu bölgeye giderek Tahtalı dağına çıkarak alacağımız zirve havası sonrası alacağımız öğlen yemeği sonrası Ankara'ya hareket ediyor gece saat 23.00'dan önce Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Ercan ASLAN
Aysenur Cagil
Esin AKKUŞ
Aydın ÖZDEMİR
Uğur ERSÖZLÜ18-22 Eylül 01
Uğur ERSÖZLÜ18-22 Eylül 02
Murat YILMAZ


Daha Büyük Görüntüle

GÖRÜLECEK YERLER

Olimpos, Olimpos antik kenti, Çıralı, Phaselis-Kemer, Yörük çadırı, Tahtalı dağına teleferikle çıkma, Yanartaş(Chimera), Myra Antik kenti, , Demre ve St. Nicolas kilisesi gezisi .Kekova tekne turu, Batık şehir Kekova, Simena Kalesi ve Kaleköy, Finike

HAREKET NOKTAMIZ

24 Haziran 2017, Kumrular, 23:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
6 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 560 TL 560 TL 580 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 550 TL 550 TL 570 TL
Tek kişilik oda 650 TL 650 TL 675 TL
7-12 yaş 450 TL 450 TL 470 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 195 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel ulaşım,
 • Rehberlik,
 • TURSAB seyahat sigortası,
 • Araç içi kahvaltılık sandviç ve sıcak soğuk ikramları,
 • Kahvaltı(4),
 • Akşam yemeği(3),
 • öğlen yemeği(2 teknede),
 • Tekne gezisi 2 (Kemer-Phaselis ve Kekova tekne turu),
 • Çevre gezileri dahildir.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • 1. ve son gün öğlen yemeği(serbest yüzme molası olacağı için dahil edilmemiştir.), 
 • Otelimizde alınacak yemeklerdeki su dışındaki içecekler
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Tahtalı dağı teleferik ücreti

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. ve denize girecekseniz mayo ve havlu almayı ihmal etmeyin…

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 23:00
Milli Kütüphane 23:05
Armada 23:10
Ümitköy köprüsü altı 23:20
Ümitköy Migros karşısı 23:25

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version