Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Köprülü Kanyon Macera Kampı Tam Pansiyon Ve Tüm Aktiviteler Dahil Fiyat 13-18 Ekim 2013

(Selge Antik Kenti, Adamkayalarda Doğa Gezisi, Rafting, Dalış, Kanyoning, Jeep Safari )

Tam Pansiyon Ve Tüm Aktiviteler Dahil Fiyat

Her Gün Ayrı Bir Macera! Artıyaşam Macera Kampına Hazır Mısınız? (Rafting-Jeep Safari, Kanyoning, Adam Kayalarda Yürüyüş) 5 Gece 6 Gün Çadır/tesis Konaklamalı macera kampı

HAZIR MIYIZ?  GİDİYOR MUYUZ?

Acayip keyifli olacak bu macera kampına zamanınızı mutlaka ayırın. Gidiyoruz….

Artık gelenekselleştirdiğimiz Antalya Manavgat Gökçesu sınırları içerisinde buluna Köprülü Kanyonda Köprüçay’ın hemen dibinde sıfır olan (hatta üstünde )alanda çadır kampı kuracağız.(İsteyenlere motel seçeneğimiz var tabi. Tesis Köprüçay’a sıfır değil, yaklaşık 50 m uzak)

Kampımızda macera adına ne ararsanız var…

Rafting, Dalış, Jeep safari,Uçansu şelalesinde  yüzme, Selge antik kenti gezisi ve Adam Kayalarda doğa yürüyüşü, Karanlık kanyon da suya atlama ve kanyon geçişi, buz gibi sularda yüzüp hemen yanındaki sıcak sulara geçiş, denize girme gibi birçok aktivite var. Akşam haliniz kalır mı bilmiyoruz ama akşamları da halimizin kaldığı zamanlarda ateş yakıp gece eğlencesi yapacağız. Kampımız Gökçesu kamping alanında olacak. Yani ekmek Nihat abiden, su dereden. Duş, wc, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği(öğleni unutmadık ama şartlara göre kumanya yada Allah ne verdiyse)

Her gün ayrı bir macera!

Emin olun unutamayacaksınız…Yorulacaksınız ama ertesi günü heyecanla bekleyeceksiniz… Nasıl olacak diye meraklanacaksınız…

Videolarımız, fotoğraflarımız çokça var. Videolarımızı en kısa zamanda ekleyeceğiz. Ama fotoğraf ve slide showumuza bile baksanız fikir sahibi olabilirsiniz…

Çokça fotoğraflarımıza aşağıdaki linkten bakabilirsiniz…;

Biz etkinliği detayları ile düşündük ve planladık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ama tekrar belirtmekte fayda görüyoruz.

Bu etkinliğini her günü ayrı bir macera ayrı bir heyecan dolu. Yorucu ve ağırlıklı olarak çadır konaklamalı bir kamp.Bu sizi heyecanlandırıyor mu? (Motel konaklaması isterseniz kayıtta acele etmeniz gerek. bayram gereği boş yer bulmak zor.).

Bu etkinliğe katılacaksanız iyi düşünün. Gece yolculuk yapacak dinlenmeden yürümeye zorlanacaksınız. Daha doğru dürüst dinlenmeden ertesi gün jeep safari ile toz toprak içerinde yol yapacak, şelale sularını hadi duş alabilirsiniz diye kandırılacak, ertesi gün rafting adı altında sulu bir aktivitede sarsılacaksınız, bu kadar sulu aktivite yetmiyormuş gibi üstüne üstlük size ertesi gün adına kanyoning dedikleri bir aktivite ile kanyon içerisinde yürütülmeye zorlanacak, yürümediğiniz takdirde iple bağlanıp yürütüleceksiniz. Dalma adı altında da sizi suyun dibine batıracaklar. Yani işin özü bu etkinlikte size özel sadece bir gün var oda son gün. Side’de serbest zaman… ne istiyorsanız onu yapabileceksiniz. Sanki elektrik yokmuş gibi ateş başı sohbetler yapmaya zorlanacak, otel yokmuş gibi çadırda konaklatılacaksınız. Eğer aklınıza yattı ise ne diyelim Allah akıl fikir versin diyoruz ve aşağıdaki programı yayınlıyoruz:)

Efendim? Evet mi! Buyrun kayıtlarınızı alalım…

Ama önce program…

batikaradeniz700

PROGRAMIMIZ

Cumartesi Gece Saat 00.05’da Kumrular Sokak girişinde buluşuyor ve yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ikramlarla yola çıkıyoruz.

1.GÜN: Sabah saatlerinde Beşkonak Köprülü kanyon Gökçesu kamping alanına varıyoruz. Yerleşmeden önce kahvaltı yapıyoruz. Öğlene kadar çadırlarımıza yerleşme, dinlenme ve öğlen yemeği sonrası Anadolu'nun  en yüksek antik kenti olarak anılan Selge Antik Kenti gezisi ve Adam kayalarda yapacağımız yürüyüş sonrası Köprülü kanyonda buz gibi sularda terimizi atacağız. Kanyon içerisinde verilecek yüzme molası sonrası kamping alanımıza varma, dinlenme ve akşam yemeği.

Bu gün ateş yakmayacağız. Yorgunsunuz biraz dinlenin diyoruz.

2.GÜN: Bu gün kahvaltı sonrası tesiste kendimize biraz zaman ayırıyoruz. Köprülü kanyon buz gibi sularında serinleyecek ve rafting heyecanı yaşayacağız. Öğlen yemeğimiz tesiste olacak.


Öncelikle rafting için hazırlıklarımızı yapıyor ve rafting rehberlerinin vereceği ön bilgiden sonra 13 km sürecek raftinge başlıyoruz.
Heyecanlı yolculuğumuz boyunca aşmamız gereken 17 rapid bulunmaktadır. Öğle yemeği için rafting sırasında bir mola veriyoruz. Yaklaşık 4.5 saat süren rafting ten sonra duşlarımızı alıyor, rafting esnasında fotoğrafçılar; profesyonel çekmiş oldukları video ve fotoğrafları misafirlerin beğenisine sunulacak. Fotoğraf ve cd. ler den anı olarak almak isteyenler ekstra ücret ödeyerek bu görsellerden satın alabilecekler. Akşam yemeği sonrası gece ateşi bizleri bekliyor. Konaklama tesiste.

3.GÜN: Bu gün Jeep safari günümüz ve derelerden, tepelerden geçecek, Uçansu şelalesi ve adı bilinmeyen onlarca sulak alanlardan geçecek birbirimizi ıslatacak toz toprak içerisinde olacağız. yedek kıyafetlerinizi almayı unutmayın.

Sabah kahvaltısı sonrası tesisten ayrılacağız. Bu günkü planlamamız Jeep Safari! Antalya Uçansu şelalesi güzergahında safari yapmanın keyfini yaşayacağız. Yine isteyenlerle buz gibi şelale sularında serinleyecek, Antalya’nın ormanlık ve kültürel dokusu zengin bölgesinde gün boyu Jeep safari yapacağız. Öğlen yemeğimiz kumanya şeklinde olacak. Etkinlik sonrası kendi aracımıza geçerek tesisimize geliyoruz. Köprüçay kenarında duşlarımızı aldıktan sonra akşam yemeği ve dinlence tesisimizde. Çadır ve motelimizde...

4.GÜN: Bu gün Kanyon Geçişi var. Sıkı durun acayip heyecanlı ve keyifli. Gün boyu bu aktivite devam edecek. Öğlen yemeği kumanya şeklinde olacak. ve biraz yorulacağız.

Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaptıktan ve kısa bilgi aldıktan sonra Köprülü kanyona girerek yaklaşık 6 km lik parkura giriyoruz. Yer yer suyun içinde boynumuzu geçen alanlarda ama daha çok su içerisinde yaklaşık 6 saatlik bir su yürüyüşü var. Çok keyifli ancak bir o kadar yorucu. Öğlen yemeğimiz kumanya şeklinde kanyon içerisinde olacak. Yer yer gökyüzünü göremeyeceğimiz vahşi bir kanyon içerisinde yürümenin keyfini anlatmayacağız. Yaşayın istiyoruz. Kanyoning aktivitesi sonrası araçlarımızla tesise geliyoruz. Dinlenme, akşam yemeği, ateş başı sohbetlerle gece projeksiyon cihazı ile neler yapmışız onları seyrediyoruz.

5.GÜN. Bu gün Dalış ve serbest zaman. Side açıklarına teknemizle açılacak, dalış yapacak ve dalış sonrası Side'de serbest zaman vereceğiz. Öğlen yemeği teknede olacak.

Kahvaltı sonrası Side'ye hareket ediyoruz. Tekneye intikal, sıcak çay veya elma çayı ikramını takiben dalış için sigorta ve anlaşmaların imza töreni sonrası tekne ile küçük riefe hareket ettikten sonra dalış infosu alacağız. Dalışlarımızda su altı canlıları oldukça çeşitli, Küçük riefde 5 ile 7 metre dalışlar yapılırken burada çeşitli balık türleri görülür ve beslenebilir. Orfoz, lagos, melanur, deniztavşanı, karetta, akya, baraküde gibi. Birinci dalışlar tamamlandıktan sonra ikinci dalış alanımız olan büyük riefe teknemizle hareket edeceğiz. İkinci dalış alanımız olan büyük riefe de 6 ile 12 metre arasında dalış yaptırılabilecek. Burada orfoz, lagos, melanur, deniztavşanı, karetta, akya, baraküde, müren, ahtapot gibi canlıların yanında küçük mağara, tarihi taş çapa, anfora kırıklarınıda görebilme şansımız olacak. Eğer dalış sertifikanız var ise batık dalışı (25 metreye kadar) yaptırılabilecek. 25 m dalış yapanların Büyük orfoz ve Lagos balıklarını görme şansları var. (25m dalış yapanlar sağlık açısından 12 saat sonra uçak yolculuğuna çıkmalıdır.) alıştan sonra duşlarımızı alıyor, dalış esnasında profesyonellerin çekmiş oldukları video ve fotoğrafları beğenip ücreti mukabilinde alma şansımız olabilecek. Öğlen yemeği teknede olacak. Aktivite sonrası Side'de serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası araçlarımızla Beşkonak'a hareket ediyor ve yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası Gökçesu rafting tesisisimize geliyoruz. Akşam yemeği sonrası dinlenme çadır/motelimizde.

6.GÜN: İşte bu gün bizim günümüz. Keyif günü. Tesiste duş sonrası öğlen yemeği ve dinlenme sonrası öğlen saatlerinde tesisten ayrılarak Ankara'ya doğru yola çıkacak ve gece 23.00'dan önce Ankara'da olacağız.  Sonraki haftada fotoğraf ve görüntüleri almak için ofisimize sizlere DVD leri vermek için kahve içmeye bekliyor olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Köprülü Kanyon Macera Kampı 1
Köprülü Kanyon Macera Kampı 2

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

 

,

HAREKET NOKTAMIZ

13 Ekim 2013, Kumrular, 00:05

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 610 TL 610 TL 630 TL
İki kişilik odada kişibaşı 610 TL 610 TL 630 TL
7-12 yaş 485 TL 485 TL 500 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.

Kredi kartı taksitlendirmesi Garanti ve Yapı kredi bankası kartlarına  yapılabilmektedir.

Bu fiyatlar tam pansiyon, konaklama, tüm aktivite dahil fiyatlardır.

Bu program Manavgat buluşmalı bir program olup Ankara'dan yeterli katılım olması durumunda +95 TL bedelle araç kaldırılacaktır. Lütfen kayıt anında araç isteğinizi belirtiniz.

Bu fiyatlar çadır konaklama fiyatlarıdır. Motel konaklama istenmesi durumunda; toplam Motel konaklama farkı olarak 165 TL alınır.

Ayrı ayrı aktivitelere katılınmak istenmesi durumunda(Sadece Jeep Safari yada sadece Dalış gibi ) ilgili etkinlik düzenleyicinin verdiği fiyat uygulanır.

Konaklama: köprülü kanyonda gökcesu kampında 5 gece çadırda kalıyoruz. (Duşu, tuvaleti, interneti, elektriği mevcuttur.) Çadır içlerinde uyku düzeneği mevcut olup yanınızda birşey getrmenize gerek yoktur. Ancak isterseniz nevresim takımlarınızı getirebilirsiniz. Akşamlar serin olacağını düşünerek koruyucu kıyafet getirmenizde fayda var.

NELER DAHİL?

Tüm ulaşımlar, acenta sorumlusu ve yerel etkinlik rehberlik desteği, tüm kahvaltılar, tüm öğlen yemekleri, son gün hariç tüm akşam yemekleri, Rafting, jeep safari, Dalış ve ekipmanları, kanyon geçişi, Selge kültür gezisi ve Adam kayalarda doğa yürüyüşü, Gökçesu tesislerinde yapılacak çay ikramları, çadır konaklama(5), Seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

Son gün akşam yemeği, aktivitelerde çekilen fotoğraf ve görseller, Side'de yapılacak kişisel harcamalar ve plaj harcamaları, Yemeklerde alınacak tüm içecekler,

YANINIZA ALIN

Kişisel kamp malzemeniz, el feneri gibi. Rafting için hızlı kuruyabilen giysiler(mayo, şort, varsa ıslanabilir ayakkabı) Kullandığınız ilaç varsa mutlaka yanınıza alınız. Doğa yürüyüşe uygun ayakkabı. Hava şartlarına göre giysiler, güneş kremi, şapka gibi. Fotoğraf ve video makinenizi ve yedek pillerini Küçük bir sırt çantası yanınıza almayı unutmayın.

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Etkinliklerden doğa yürüyüşü belki sizi yorabilir. Diğerleri tamamen keyifli ve herkesin yapabileceği etkiliklerdir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Ufuk Üniversitesi 00:25
Çırağan Restoran 00:30
Dikmen kavşağı karşısı 00:35
Oran köprüsü altı 00:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version