Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Fethiye-Kaş-Kalkan-Patara Turu 13-19 Ekim 2013

Fethiye-Kaş-Kalkan-Patara turu Likya Kentleri Turu Dalyan-Dalaman-İztuzu Plajı-12 Adalar Tekne Turu-Şovalye Adası-Akvaryum koyu-Yasıcalar adası-Göbün koyu-Kızılada-Tavşan Adası-Ölüdeniz Tekne Turu-Kelebekler Vadisi-Belcekız Koyu-Mavi Mağara-Soğuk Su-Kayaköy-Xantos-Saklıkent Kanyonu-Tlos-Yakapark-Kaş-Demre 5 Gece 6 Gün

Dönemin en etkili uygarlıkalrından Likya kentlerine doğru bir yolculuk yapacağız. Bu yolculuğumuzda; doğa, kültür ve tarih var. Tekne turlarımız, nefis doğa manzaralarımız ve bu coğrafyada yaşamış uygarlıkların izlerini takip edeceğiz. Fethiye, Dalyan, Dalaman, Kaş ve Demre temel gezeceğimiz alanlardan...

Yüzme, tekne, kültür içeren bu etkinliğimize 1 ay önce yapacağınız kayıtlarda erken rezervasyon indirimimiz %10!

PROGRAMIMIZ

13 Ekim 2013 Pazar Gece saat 22.00'da Kumrular sokak girişi Penguen Pastanesi önünde buluşarak hareket ediyor, yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra kısa molalar ve ikramlarla yolumuza devam ederek sabah saatlerinde Fethiye'ye varıyoruz.

1. gün:Yolumuz üzerindeki kahvaltıdan sonra, eski bir Rum yerleşimi olan Kayaköy’ün gezilmesi. Öğle yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra otele yerleşme. Ölüdeniz Kumsalı’nda serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye’deki otelimizde.

2. gün: Kahvaltı ardından Dalyan’a hareket. Kanaldan tekne ile Antik Kaunos kıyısından geçip, Kaya Mezarları’nın görülmesi. Dalyan’da çamur banyosu için mola. Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının üreme alanı olan İztuzu Plajı’nda yüzme için serbest zaman. Otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye’deki otelimizde.

3. gün: Kahvaltıdan sonra otelden ayrılış ve tüm gün yemekli 12 adalar tekne turu. Otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye’deki otelimizde.

4. gün:Kahvaltı ardından Saklıkent’e hareket. Saklıkent Kanyonu’nun görülmesi ve öğle yemeği. Yemek molasının ardından, Patara Plajı’nda deniz molası. Kalkan’a hareket. Yol üzerindeki Kaputaj Plajı’nın panoramik seyri. Kalkan’da çarşı ve liman gezileri sonrasında Kaş’a varış, otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Kaş’taki otelimizde.

5. gün: Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra tekne (yemekli) ile MÖ 2.yy’da sular altında kaldığı bilinen Batık şehir (Kekova) ve Simena (Kaleköy) gezileri. Otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Kaş’taki otelimizde.

6. gün:Kahvaltıdan sonra Demre’de bulunan St. Nicholas (Noel Baba Kilisesi ve kaya manzaralarıyla ünlü Myra Antik Kenti’nin gezilmesinin ardından vereceğimiz öğlen yemek molası sonrası Finike'den Elmalı üzerinden Ankara'ya hareket ederek gece Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

13 Ekim 2013, Kumrular, 22:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 890 TL 890 TL 940 TL
Tek kişilik oda 1115 TL 1115 TL 1165 TL
7-12 yaş 640 TL 640 TL 680 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 255 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Lüks araçlarla Özel ulaşım, araç içi ikramlar, kahvaltı(5),akşam yemeği(4), otelde konaklama(4), tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri, 2 tekne turu ve teknede öğlen yemekleri dahildir.

NELER HARİÇ?

Tekne turu dışındaki öğlen yemekleri, teknede öğlen yemeklerinde alınan içecek ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, akşam yemeğinde alınan içecek ücretleri gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. Denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 22:00
Milli Kütüphane 22:05
Armada 22:10
Ümitköy köprüsü altı 22:20
Ümitköy Migros karşısı 22:25

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version