Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

St. Paul Yolu Trans Geçişi Ve Rafting 02-07 Ekim 2014

Yolculuğumuz 02 Ekim akşamı saat 22.00 da aracımızın hareket etmesiyle başlayacak. Ertesi gün erken saatlerde kalacağımız pansiyonumuza varmış ve yerleşmiş olacağız. İlk gün Adada antik kentini gezip yaklaşık 15-16 km yürüyüp Tato yaylasına varacağız. 2.gün aracımızla Tato yaylasına gidip oradan kalacağımız pansiyona yürüyeceğiz.3. gün Kesme beldesinden Kasımlar köyüne yürüyeceğiz ve Kasımlardaki pansiyonda konaklayacağız. 4. Gün çok yorulmuş olacağız fakat yorgunluğumuzu hafifletmek ve biraz adrenalin yaşamak için rafting yapacağız. Yorucu bir dört günün ardından akşam barbekü yapıp birkaç kadeh keyif şarabı içeceğiz. 7 Ekim sabahı Ankara ya dönüş yoluna koyulacağız.

Destinasyonumuz Torosların en yanlız ilçesi Isparta'ya bağlı Sütçüler ilçesinin Kasımlar ve Kesme beldeleri arasında daha çok çam ve ardıç ağaçları arasında geçecek. Yılkı atları, göller içeren bu turumuzda kral yolunda da kısa bir yürüyüş yapma şansımız olacak.

PROGRAMIMIZ

 

02 EKİM 2014- Akşam saat 10.00 da kumrular çerez durağı önünden hareket ediyoruz.

03 EKİM 2014- Rahat bir yolculuktan sonra sabah saatlerinde Kasımlar köyündeki pansiyonumuza yerleşiyoruz ve ardından kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltıdan sonra yürüyüşümüzün ilk gününde rotamızın başlangıç noktası olan ADADA antik kentine araç bizi bırakıyor. Biz kısa bir hazırlıktan sonra Tota yaylasına yürüyüşümüz başlayacak. Yaklaşık 15-16 kilometre yürüdükten sonra yaylaya varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binip geceyi geçireceğimiz pansiyonumuza doğu yol alacağız. Pansiyonumuzun sahibi güzel insanlar; Abdurrahman abi ve sıcak ailesi bizi karşılayacaklar.

04 EKİM 2014- Sabah saat 7 de kalktıktan sonra kahvaltımızı yapıp hazırlanan kumanyaları ve sularımızı aldıktan sonra aracımız bizi 2. Günkü yürüyüş noktamız olan Tota yaylasına götürecek. Oradan başlayacak yürüyüşümüz takriben 15-16 km. sürecek varış noktamız ise kaldığımız pansiyon olacak.

05 EKİM 2014- yürüyüşümüzün 3. Günü sabah 07.00 de kalkıp kahvaltıyı yapıyoruz ve araç bizi Kesme adı verilen beldeye bırakacak. 3. Günkü rotamızda kesmeden tekrar kasımlara yürüyeceğiz. Tahminen 15 km. sürecek olan yürüyüşümüz kasımlar köyünde bulunan pansiyonumuzda son bulacak.

06 EKİM 2014- sabah saat 08.00 da kalkıp kahvaltı yapıyoruz. Toplanan eşyalarımızı araca koyduktan sonra köprülü kanyonda rafting yapmaya ineceğiz. Rafting yaptığımız yerde konaklayacağız ve orada suya gireceğiz. Gece müessesemizin verdiği çadırlarda kalacağız.06 Ekim akşamımızı suya girerek ve barbekü yaparak geçireceğiz. Gece ateş yakıp, şarap ikramlarımızdan tadacağız.

07 EKİM 2014- Sabah kalktıktan sonra kahvaltı yapıp malzemelerimizi ve çöplerimizi toplayıp ankaraya doğru yola çıkacağız.

HAREKET NOKTAMIZ

02 Ekim 2014, 22:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 530 TL 530 TL 565 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 460 TL 460 TL 490 TL
Tek kişilik oda 650 TL 650 TL 590 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

 

Pansiyon ücretleri, araç ücretleri, rehberlik ücretleri, su, araçtaki ikramlar, rafting  ücreti, orada yenilen yemekler, kahvaltı, kumanya ve akşam yemeği

NELER HARİÇ?

 

Müze ücretleri, içkiler, şahsi harcamalar, gidişte gelişte konaklanacak yerlerdeki harcamalar

YANINIZA ALIN

 

Yağmurluk, sırt çantası, ince polar, uyku tulumu, kafa lambası, iç çamaşırlar, rahat edebileceğiniz ayakkabı, mayo, güneş kremi, şapka

ISPARTA İÇİN HAVA TAHMİNİ

 

REHBERLER

Misafir rehber: Funda Dönmez

Teoman Bulduk-Halil Yiğit

 

REZERVASYON ve BİLGİ:

TEOMAN BULDUK: 0532 2447910
HALİL YİĞİT: 0505 212 04 61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version