Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yenice Ormanları Çadır Kampı 05-06 Ekim 2014

Sonbahar'da en güzel kamp yapılacak yerlerden Yenice'ye kamp yapmaya gidiyoruz.

Dünyanın en değerli biyosfer alanlarından olan Yenice ormanları özellikle sonbahar döneminde florasının zenginliği yanında fotoğrafik açıdanda oldukça zengin alanlar sunuyor.

Kısa doğa yürüyüşleri yapmak, kamp şeklinde gece keyfi yapmak isterseniz buyrun bu etkinliğimize kaydınız alalım...

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Sabah kumrular sokak girişi penguen pastanesi önünden hareket ediyoruz. Araç içi kahvaltılık sandviç ve sıcak-soğuk ikramlar la yolculuğumuz Eğriova'ya kadar olacak. Kamp alanına gelip vereceğimiz kısa dinlenme sonrası Eğriova'dan Keltepe zirveye  kadar (yaklaşık 8 km) doğa yürüyüyüşü yaptıktan sonra kamp alanına şgelerek dinelniyoruz.. Gece kampı Eğriova'da

2.GÜN: sabah kahvaltısı sonrası kampımızı topladıktan sonra Eğriova'dan Subatan yaylası-Arboretum ve Yenice'ye kadar olan yaklaşık 14 km lik doğa yürüyüşümüzü yapltıktan sonra Yenice'de yemek ve kısa dinlenme molası sonrası aracımızla Ankara'ya hareket ederek gece 22.30 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Not: Kamp malzemeleri tarafımızdan alınacak olup yemek ve diğer hizmetleri birlikte yapacağız. Kamp alanında ateş yakmayacağımız için yemekleri kamp usülü ocaklarda yapacağız. Yanında kamp malzemeleriniz varsa ayrıca getirmeniz konforumuzu arttıracaktır.

HAREKET NOKTAMIZ

05 Ekim 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 155 TL 155 TL 170 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

Konaklama kendi getireceğiniz çadırlarda olacaktır. Uyku tulu ve mat gibi kişisel malzemeler tarafınızca karşılanacaktır.

Malzeme eksiğiniz konusunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

NELER DAHİL?

Ulaşım rehberlikler, araç içi kahvaltılık sandviç ve sıcak soğuk ikramlar kamp alanında akşam yemeği ve sabah kahvaltısı  ve yemek için gerekli kamp malzeme temini fiyata dahildir.

NELER HARİÇ?

1.ve 2. gün öğlen yemekleri(1.gün yolda 2. gün yürüyüş esnasında kumanya şeklinde tarafınızca hazırlanacaktır.)

YANINIZA ALIN

Çadır-Mat-uyku tulumu gibi kamp malzemeleri, varsa kamp ocağı, Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı,  fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. ve suya girecekseniz mayo ve havlu almayı ihmal etmeyin…

 

KARABUK İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Doğa yürüyüşü tecrübesine sahip arkadaşlarımızın katılması önerilir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version