Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Likya Adrenalin Village Macera Kampı -30 Ağustos Özel- (Kano, Dağcılık, Bisiklet) 2 Gece 3 Gün 30 Ağustos - 01 Eylül 2013

Likya Yolunun başlangıcı Fethiyede macera ve dostluk arkadaşlık dolu bir tatil seni bekliyor. Her günü dolu dolu geçecek, adrenalin yüklü macera kamplarından ilki kano, dağcılık ve bisiklet aktivitelerini içeriyor.

Ayrıca 30 Ağustos gecesi Redbull partisi sizi bekliyor.

PROGRAMIMIZ

1. Gün 4 saatlik Şövalye Adası Ve Çalış Sahili Kano Gezisi

Fethiye Çallış plajına yakın Adrenalin Village'a giriş, odalara yerleşme, az dinlenme. Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Çalış plajından 4 saatlik kano ile Fethiye körfezi keşfine kürek sallıyoruz. Çalış plajına paralel olarak yola devam edip Şövalye adasına oradan Kuş Cennetine geliyoruz eğer şanslıysak yolda karetta karetta görme sansımızda olabilir. Ve tekrar Çalış plajından başlangıç noktamıza geri dönüyoruz. Tur sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

2. Gün Kelebekler Vadisi Yürüyüş Dağcılık

08:00 10:00 Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Adrenalin car ile hiç bitmeyeceğini düşündüğünüz bir yolculuğa çıkıyoruz. Ölüdeniz üzerinden Faralyaya geliyoruz orada küçük bir bilgi verildikten sonra kelebekler vadisinin inanılmaz güzel manzarası ile yola koyuluyoruz. İlk önce yürüyüşle başlayıp arada 3 tane ipli parkuru geçerek kelebekler vadisinin büyülü denizine ulaşıyoruz burada dinlenme ve deniz molası veriyoruz. İsteyenler vadideki şelaleye yürüyebiliyorlar. Ardından güzel içeceklerimizi yudumlarken iniş üzerine konuşuyoruz ve dönüş ile ilgili planlar yapıyoruz. İçeceklerimiz sohbetimiz bittikten ve gücümüz yerine geldikten sonra tırmanışa başlıyoruz. Faralyaya çıktıktan sonra tekrar manzaraya bakıp iste budur diyip yine bitmek bilmeyen bir adrenalin car yolculuğu üzerine isteğe bağlı ölüdeniz de mola veriyoruz ya da Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

3. Gün Çalış Ve Koca Çalış Sahillerinde Dağ Bisikletleri İle Bisiklet Turu

8:00 10:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak bisiklet turumuza başlayacağız, sırasıyla; Çalış - Çiftlik Köyü - Kargı Köyü - Dinlenme Molası -Yanıklar - Karaot plajı - Caretta Koyu - Koca Çalış Plajı ve Adrenalin Village'a dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği. ve ayrılma.

 

ULAŞIM

Macera Kampları Fethiye buluşmalıdır.

Grup oluşturulduğu taktirde uygun ulaşım imlanı da sağlanabilmektedir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Likya Adrelalin Village Yürüyüş Dağcılık
Likya Adrelalin Village Rafting
Likya Adrelalin Village Yamaç Paraşütü
Likya Adrelalin Village Jeep Safari
Likya Adrelalin Village
Likya Adrelalin Village Tüplü Dalış
Likya Adrelalin Village Dağ Bisikleti
Likya Adrelalin Village ATV Safari

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Şövalye Adası

Çalış Sahili

Fethiye körfezi

Kelebekler Vadisi

Faralyaya

Çalış Ve Koca Çalış Sahilleri

Çiftlik Köyü

Kargı Köyü

Yanıklar

Karaot plajı

Caretta Koyu

HAREKET NOKTAMIZ

30 Ağustos 2013,

ÜCRET

 30 Ağustos Özel
Çift kişilik odada kişi başı 300 TL
Tek kişilik odada tek kişi 390 TL

Yeterli sayının oluşması durumunda Ankara'dan araç kaldırılacaktır. Araç Gidiş Dönüş olacak şekilde 105 TL olacaktır.

NELER DAHİL?

Kahvaltılar, akşam yemekleri, konaklama, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

Programda bahsedilen tüm aktiviteler ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Tüm öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, içecek ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version