Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Köprülü Kanyonda Macera Kampı 4 Gece 5 Gün 25-29 Ağustos 2014

(Selge Antik Kenti, Adamkayalarda Doğa Gezisi, Rafting, Dalış, Kanyoning, Jeep Safari ) Tam Pansiyon Ve Tüm Aktiviteler Dahil Fiyat

Her Gün Ayrı Bir Macera! Artıyaşam Macera Kampına Hazır Mısınız? (Rafting-Jeep Safari, Kanyoning, Adam Kayalarda Yürüyüş) 4 Gece 5 Gün Çadır/tesis Konaklamalı macera kampı

HAZIR MIYIZ?  GİDİYOR MUYUZ?

Acayip keyifli olacak bu macera kampına zamanınızı mutlaka ayırın. Gidiyoruz….

Artık gelenekselleştirdiğimiz Antalya Manavgat Gökçesu sınırları içerisinde buluna Köprülü Kanyonda Köprüçay’ın hemen dibinde sıfır olan (hatta üstünde )alanda çadır kampı kuracağız.(İsteyenlere motel seçeneğimiz var tabi. Tesis Köprüçay’a sıfır değil, yaklaşık 50 m uzak)

Kampımızda macera adına ne ararsanız var…

Rafting, Dalış, Selge antik kenti gezisi ve Adam Kayalarda doğa yürüyüşü, Karanlık kanyon da suya atlama ve kanyon geçişi, buz gibi sularda yüzüp hemen yanındaki sıcak sulara geçiş, denize girme gibi birçok aktivite var. Akşam haliniz kalır mı bilmiyoruz ama akşamları da halimizin kaldığı zamanlarda ateş yakıp gece eğlencesi yapacağız. Kampımız Gökçesu kamping alanında olacak. Yani ekmek Nihat abiden, su dereden. Duş, wc, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği(öğleni unutmadık ama şartlara göre kumanya yada Allah ne verdiyse)

Her gün ayrı bir macera!

Emin olun unutamayacaksınız…Yorulacaksınız ama ertesi günü heyecanla bekleyeceksiniz… Nasıl olacak diye meraklanacaksınız…

Videolarımız, fotoğraflarımız çokça var. Videolarımızı en kısa zamanda ekleyeceğiz. Ama fotoğraf ve slide showumuza bile baksanız fikir sahibi olabilirsiniz…

Çokça fotoğraflarımıza aşağıdaki linkten bakabilirsiniz…;

Biz etkinliği detayları ile düşündük ve planladık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ama tekrar belirtmekte fayda görüyoruz.

Bu etkinliğini her günü ayrı bir macera ayrı bir heyecan dolu. Yorucu ve ağırlıklı olarak çadır konaklamalı bir kamp.Bu sizi heyecanlandırıyor mu? 

Bu etkinliğe katılacaksanız iyi düşünün. Gece yolculuk yapacak dinlenmeden yürümeye zorlanacaksınız. Daha doğru dürüst dinlenmeden ertesi gün rafting adı altında sulu bir aktivitede sarsılacaksınız, bu kadar sulu aktivite yetmiyormuş gibi üstüne üstlük size ertesi gün adına kanyoning dedikleri bir aktivite ile kanyon içerisinde yürütülmeye zorlanacak, yürümediğiniz takdirde iple bağlanıp yürütüleceksiniz. Dalma adı altında da sizi suyun dibine batıracaklar. Sanki elektrik yokmuş gibi ateş başı sohbetler yapmaya zorlanacak, otel yokmuş gibi çadırda konaklatılacaksınız. Yani işin özü bu etkinlikte size özel sadece bir gün var son gün. Onuda size bıraktık. Ne haliniz varsa görün dedik serbest zaman dedik. Ne istiyorsanız onu yapabileceksiniz. Eğer aklınıza yattı ise ne diyelim Allah akıl fikir versin diyoruz ve aşağıdaki programı yayınlıyoruz:)

Efendim? Evet mi! Buyrun kayıtlarınızı alalım…

Ama önce program…

PROGRAMIMIZ

 

Pazar gece Saat 00.05’da Ulaşım hizmeti alan arkadaşlarımızla Kumrular Sokak girişinde buluşuyor ve yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ikramlarla yola çıkıyoruz. (Bu etkinliğimiz Manavgat buluşmalı olup ulaşım hizmeti alacak misafirlerimizin önceden bunu bildirmeleri gerekmektedir.)

1.GÜN: Sabah saatlerinde Beşkonak Köprülü kanyon Gökçesu kamping alanına varıyoruz. Yerleşmeden önce kahvaltı yapıyoruz. Öğlene kadar çadırlarımıza yerleşme, dinlenme ve öğlen yemeği sonrası Anadolu'nun  en yüksek antik kenti olarak anılan Selge Antik Kenti gezisi ve Adam kayalarda yapacağımız yürüyüş sonrası Köprülü kanyonda buz gibi sularda terimizi atacağız. Kanyon içerisinde verilecek yüzme molası sonrası kamping alanımıza varma, dinlenme ve akşam yemeği.

Bu gün ateş yakmayacağız. Yorgunsunuz biraz dinlenin diyoruz.

2.GÜN: Bu gün kahvaltı sonrası tesiste kendimize biraz zaman ayırıyoruz. Köprülü kanyon buz gibi sularında serinleyecek ve rafting heyecanı yaşayacağız. Öğlen yemeğimiz tesiste olacak.

Öncelikle rafting için hazırlıklarımızı yapıyor ve rafting rehberlerinin vereceği ön bilgiden sonra 13 km sürecek raftinge başlıyoruz.
Heyecanlı yolculuğumuz boyunca aşmamız gereken 17 rapid bulunmaktadır. Öğle yemeği için rafting sırasında bir mola veriyoruz. Yaklaşık 4.5 saat süren rafting ten sonra duşlarımızı alıyor, rafting esnasında fotoğrafçılar; profesyonel çekmiş oldukları video ve fotoğrafları misafirlerin beğenisine sunulacak. Fotoğraf ve cd. ler den anı olarak almak isteyenler ekstra ücret ödeyerek bu görsellerden satın alabilecekler. Akşam yemeği sonrası gece ateşi bizleri bekliyor. Konaklama tesiste.

3.GÜN: Bu gün Kanyon Geçişi var. Sıkı durun acayip heyecanlı ve keyifli. Gün boyu bu aktivite devam edecek. Öğlen yemeği kumanya şeklinde olacak. ve biraz yorulacağız.

Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaptıktan ve kısa bilgi aldıktan sonra Köprülü kanyona girerek yaklaşık 6 km lik parkura giriyoruz. Yer yer suyun içinde boynumuzu geçen alanlarda ama daha çok su içerisinde yaklaşık 6 saatlik bir su yürüyüşü var. Çok keyifli ancak bir o kadar yorucu. Öğlen yemeğimiz kumanya şeklinde kanyon içerisinde olacak. Yer yer gökyüzünü göremeyeceğimiz vahşi bir kanyon içerisinde yürümenin keyfini anlatmayacağız. Yaşayın istiyoruz. Kanyoning aktivitesi sonrası araçlarımızla tesise geliyoruz. Dinlenme, akşam yemeği, ateş başı sohbetlerle neler yapmışız onları konuşuyoruz..

Not: Hava durumunun kanyon geçişi için uygun olmaması durumunda Abseeling(uzman eğitmenler eşliğinde kayak tırmanışı eğitimi ve tecrübesi)

4.GÜN. Bu gün Dalış ve serbest zaman. Side açıklarına teknemizle açılacak, dalış yapacak ve dalış sonrası Side'de serbest zaman vereceğiz. Öğlen yemeği teknede olacak.

Kahvaltı sonrası Side'ye hareket ediyoruz. Tekneye intikal, sıcak çay veya elma çayı ikramını takiben dalış için sigorta ve anlaşmaların imza töreni sonrası tekne ile küçük riefe hareket ettikten sonra dalış infosu alacağız. Dalışlarımızda su altı canlıları oldukça çeşitli, Küçük riefde 5 ile 7 metre dalışlar yapılırken burada çeşitli balık türleri görülür ve beslenebilir. Orfoz, lagos, melanur, deniztavşanı, karetta, akya, baraküde gibi. Birinci dalışlar tamamlandıktan sonra ikinci dalış alanımız olan büyük riefe teknemizle hareket edeceğiz. İkinci dalış alanımız olan büyük riefe de 6 ile 12 metre arasında dalış yaptırılabilecek. Burada orfoz, lagos, melanur, deniztavşanı, karetta, akya, baraküde, müren, ahtapot gibi canlıların yanında küçük mağara, tarihi taş çapa, anfora kırıklarınıda görebilme şansımız olacak. Eğer dalış sertifikanız var ise batık dalışı (25 metreye kadar) yaptırılabilecek. 25 m dalış yapanların Büyük orfoz ve Lagos balıklarını görme şansları var. (25m dalış yapanlar sağlık açısından 12 saat sonra uçak yolculuğuna çıkmalıdır.) alıştan sonra duşlarımızı alıyor, dalış esnasında profesyonellerin çekmiş oldukları video ve fotoğrafları beğenip ücreti mukabilinde alma şansımız olabilecek. Öğlen yemeği teknede olacak. Aktivite sonrası Side'de serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası araçlarımızla Beşkonak'a hareket ediyor ve yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası Gökçesu rafting tesisisimize geliyoruz. Akşam yemeği sonrası dinlenme çadır/motelimizde.

5.GÜN: İşte bu gün bizim günümüz. Keyif günü. Tesiste duş sonrası öğlen yemeği ve dinlenme sonrası öğlen saatlerinde tesisten ayrılarak Ankara'ya doğru yola çıkacak ve gece 23.00'dan önce Ankara'da olacağız.  Sonraki haftada fotoğraf ve görüntüleri almak için ofisimize sizlere DVD leri vermek için kahve içmeye bekliyor olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Köprülü Kanyon Macera Kampı 1
Köprülü Kanyon Macera Kampı 2

 

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

 

 

 

,

 

HAREKET NOKTAMIZ

25 Ağustos 2014, Kumrular, 00:05

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 499 TL 499 TL 535 TL
İki kişilik odada kişibaşı 499 TL 499 TL 535 TL
Tek kişilik oda 535 TL 535 TL 565 TL
7-12 yaş 455 TL 455 TL 455 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.

 

Kredi kartı taksitlendirmesi Garanti ve Yapı kredi bankası kartlarına  yapılabilmektedir.

Bu fiyatlar tam pansiyon, konaklama, tüm aktivite dahil fiyatlardır.

Bu program Manavgat buluşmalı bir program olup Ankara'dan yeterli katılım olması durumunda +95 TL bedelle araç kaldırılacaktır. Lütfen kayıt anında araç isteğinizi belirtiniz.

Bu fiyatlar çadır konaklama fiyatlarıdır. Motel konaklama istenmesi durumunda; toplam Motel konaklama farkı olarak 160 TL alınır.

Ayrı ayrı aktivitelere katılınmak istenmesi durumunda(Sadece Jeep Safari yada sadece Dalış gibi ) ilgili etkinlik düzenleyicinin verdiği fiyat uygulanır.

 

Konaklama: köprülü kanyonda gökcesu kampında 4 gece çadırda kalıyoruz. (Duşu, tuvaleti, interneti, elektriği mevcuttur.) Çadır içlerinde uyku düzeneği mevcut olup yanınızda birşey getirmenize gerek yoktur. Ancak isterseniz nevresim takımlarınızı getirebilirsiniz. Akşamlar serin olacağını düşünerek koruyucu kıyafet getirmenizde fayda var.

NELER DAHİL?

 

Tüm ulaşımlar, acenta sorumlusu ve yerel etkinlik rehberlik desteği, tüm kahvaltılar, tüm öğlen yemekleri, son gün hariç tüm akşam yemekleri, Rafting, Dalış ve ekipmanları, kanyon geçişi, Selge kültür gezisi ve Adam kayalarda doğa yürüyüşü, Gökçesu tesislerinde yapılacak çay ikramları, çadır konaklama(5), Seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

 

Son gün akşam yemeği, aktivitelerde çekilen fotoğraf ve görseller, Side'de yapılacak kişisel harcamalar ve plaj harcamaları, Yemeklerde alınacak tüm içecekler,

YANINIZA ALIN

 

Kişisel kamp malzemeniz, el feneri gibi. Rafting için hızlı kuruyabilen giysiler(mayo, şort, varsa ıslanabilir ayakkabı) Kullandığınız ilaç varsa mutlaka yanınıza alınız. Doğa yürüyüşe uygun ayakkabı. Hava şartlarına göre giysiler, güneş kremi, şapka gibi. Fotoğraf ve video makinenizi ve yedek pillerini Küçük bir sırt çantası yanınıza almayı unutmayın.

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

 

Etkinliklerden doğa yürüyüşü belki sizi yorabilir. Diğerleri tamamen keyifli ve herkesin yapabileceği etkiliklerdir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Ufuk Üniversitesi 00:25
Çırağan Restoran 00:30
Dikmen kavşağı karşısı 00:35
Oran köprüsü altı 00:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version