Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Likya Adrenalin Village Macera Kampı -4- (Kano, Dağcılık, Bisiklet, Tekne, Atv Safari, Tüplü Dalış, Yüzme) 6 Gece 7 Gün

Likya Yolunun başlangıcı Fethiyede macera ve dostluk arkadaşlık dolu bir tatil seni bekliyor. Her günü dolu dolu geçecek, adrenalin yüklü macera kampı kano, dağcılık, tekne gezisi, ATV safari, bisiklet, tüplü dalış ve yüzme aktivitelerini içeriyor.

PROGRAMIMIZ

1. Gün 4 saatlik Şövalye Adası Ve Çalış Sahili Kano Gezisi

Adrenalin Village'a giriş, odalara yerleşme, az dinlenme. Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Çalış plajından 4 saatlik kano ile Fethiye körfezi keşfine kürek sallıyoruz. Çalış plajına paralel olarak yola devam edip Şövalye adasına oradan Kuş Cennetine geliyoruz eğer şanslıysak yolda karetta karetta görme sansımızda olabilir. Ve tekrar Çalış plajından başlangıç noktamıza geri dönüyoruz. Tur sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

2. Gün Kelebekler Vadisi Yürüyüş Dağcılık

08:00 10:00 Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Adrenalin car ile hiç bitmeyeceğini düşündüğünüz bir yolculuğa çıkıyoruz. Ölüdeniz üzerinden Faralyaya geliyoruz orada küçük bir bilgi verildikten sonra kelebekler vadisinin inanılmaz güzel manzarası ile yola koyuluyoruz. İlk önce yürüyüşle başlayıp arada 3 tane ipli parkuru geçerek kelebekler vadisinin büyülü denizine ulaşıyoruz burada dinlenme ve deniz molası veriyoruz. İsteyenler vadideki şelaleye yürüyebiliyorlar. Ardından güzel içeceklerimizi yudumlarken iniş üzerine konuşuyoruz ve dönüş ile ilgili planlar yapıyoruz. İçeceklerimiz sohbetimiz bittikten ve gücümüz yerine geldikten sonra tırmanışa başlıyoruz. Faralyaya çıktıktan sonra tekrar manzaraya bakıp iste budur diyip yine bitmek bilmeyen bir adrenalin car yolculuğu üzerine isteğe bağlı ölüdeniz de mola veriyoruz ya da Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

3. Gün Çalış Ve Koca Çalış Sahillerinde Dağ Bisikletleri İle Bisiklet Turu

8:00 10:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak bisiklet turumuza başlayacağız, sırasıyla; Çalış - Çiftlik Köyü - Kargı Köyü - Dinlenme Molası -Yanıklar - Karaot plajı - Caretta Koyu - Koca Çalış Plajı ve Adrenalin Village'a dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

4. Gün Tekne Turu

08:00 09:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak tekne ile 12 adalar turuna başlayacağız. Tekne turumuz Fethiye Körfezinde bulunan adaları dolaşır. Bu adalarda kıyıya yanaşır ve yüzme molası verir. Adaların doğal güzellikleri ve masmavi denizi gezinizi unutulmaz kılar. İlk olarak, Yassıca Adalarda mola verilir. Burası temiz, güzel ve denizi hemen derinleşmez. Göbün koyunda öğle yemeği. .Diğer duraklarımız ise Tersane adası, Bedri Rahmi Koyu, Klopatra Hamamı, Kızıl Ada ve Samanlık Koyları. Tur sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

5. Gün ATV Safari

08:00 10:00 arasında kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak ATVlerimize biniyoruz, ilk olarak güvenliğiniz için motor sürüş eğitimi alıyoruz. Ardından ATVler ile safariyle macerasına başlıyoruz. Koca Çalış plajından geçtikten sonra Karataş plajında dinlenme molası veriyoruz. Oradan Akmaz plajından Karaot plajına geçiş yapıyoruz arada dereden ve toprak zeminde coşarak, orman içinden Çalışa geliyoruz ve Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

6.Gün Tüplü Dalış Turu

08:00 10:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Fethiye yat limanına hareket ediyoruz. Dalyan koyuna doğru yol alırken teknede teorik eğitim alıyoruz. Dalyan koyuna gelindiğinde ilk heyecanlı dalış için wet suitler giyiliyor tüpler takılıyor ve Ege’nin güzel maviliğine dalıyoruz. Öğle yemeği sonrasında Ege'nin essiz mavi sularında ikinci dalışımızı gerçekleştiriyoruz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

7. Gün Serbest Zaman

08:00 11:00 arası kahvaltı. Serbest zaman dinlenme isterseniz Adrenalin Köyü’nde havuzda kokteyl ve hamaklarda güneşlenerek zaman geçirebilirsiniz ya da şehir turu atarak şehri tanıyabilirsiniz. Daha sonra istemesek de veda zamanı…

 

ULAŞIM

Macera Kampları Fethiye buluşmalıdır.

Grup oluşturulduğu taktirde uygun ulaşım imlanı da sağlanabilmektedir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Likya Adrelalin Village Yürüyüş Dağcılık
Likya Adrelalin Village Rafting
Likya Adrelalin Village Yamaç Paraşütü
Likya Adrelalin Village Jeep Safari
Likya Adrelalin Village
Likya Adrelalin Village Tüplü Dalış
Likya Adrelalin Village Dağ Bisikleti
Likya Adrelalin Village ATV Safari

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Şövalye Adası

Çalış Sahili

Fethiye körfezi

Kelebekler Vadisi

Faralyaya

Çalış Ve Koca Çalış Sahilleri

Çiftlik Köyü

Kargı Köyü

Yanıklar

Karaot plajı

Caretta Koyu

Tekne Turu

12 adalar

Yassıca Ada

Göbün koyu

Tersane adası

Bedri Rahmi Koyu

Klopatra Hamamı

Kızıl Ada

Samanlık Koyları

ATV Safari

Karataş plajı

Akmaz plajı

Tüplü Dalış

Dalyan koyu

ÜCRET

 5 Mayıs-15 Haziran16 Haziran-14 Eylül15 Eylül-16 Kasım
Çift kişilik odada kişi başı 780 TL 950 TL 780 TL
Tek kişilik odada tek kişi 810 TL 999 TL 810 TL
Çadır bizden 660 TL
Kendi çadırında konaklama 540 TL

 

NELER DAHİL?

Kahvaltılar, tüplü dalış yapılan günün öğle yemeği, akşam yemekleri, konaklama, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

Programda bahsedilen tüm aktiviteler ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, içecek ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version