Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Likya Adrenalin Village Alternatif Macera Kampı -4- (Yamaç Paraşütü, Jeep Safari, Kano, Bisiklet, Yüzme) 4 Gece 5 Gün

Likya Yolunun başlangıcı Fethiyede macera ve dostluk arkadaşlık dolu bir tatil seni bekliyor. Her günü dolu dolu geçecek, adrenalin yüklü macera kampı yamaç paraşütü, jeep safari, kano, dağ bisikleti ve yüzme aktivitelerini içeriyor.

PROGRAMIMIZ

1. Gün Babadağ’dan Yamaç Paraşütü

08:00 ile 10:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından uçuş saatini belirliyoruz ve Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Ölüdeniz’e gidiyoruz. Daha Ölüdeniz’e inerken havada sorti yapan yamaç paraşütçülerini görerek heyecanımız artıyor. Ölüdeniz’in inanılmaz manzarası ile hazırlıklar başlıyor ilk önce Babadağ'a çıkmak için araçlara biniliyor ve 1.600 m tırmanmaya başlıyoruz. İlk heyecan çıkışta yaşanıyor orman ve dağdan ölüdeniz manzarasını seyrederken zirveye çıkıyoruz ve paraşütler açılıyor, kasklar takılıyor, ipler bağlanıyor. Hazırız, koşa koşa uçuruma gidiliyor ve birde bakmışsınız ki 4 adım sonra ayaklarınız yerden kesilmiş. Kısa bir süre sonra Ölüdeniz’in inanılmaz manzarası ayaklar altında. Birde bakıyorsunuz ki bumuymuş yamaç paraşütü hiçte korkulacak bir şey yokmuş darken deneyimli pilotlarımız yavaş yavaş adrenali yükselterek dönmeye başlıyorlar ve 1-2 G ile aşağı inmeye başlıyoruz, heyecanı ve adrenalini iliklerimize kadar hissediyoruz. Yavaşlayıp derin bir nefes alıp manzaranın tadını çıkartıyoruz ve yere iniş yapıyoruz. Bu güzel deneyimin ardından Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

2. Gün Jeep Safari

08:00 09:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Jeepler ile safariye başlıyoruz. İlk olarak yolda çocukların ve köylülerin su sakalarından biraz ıslanarak Tlos antik şehrine geliyoruz. Burada fotoğraf çekimi ve kısa bir bilgi aktarımından sonra Yaka Parkta mola veriyoruz. Burada Büyük Bahisler dönüyor 5 Dakika suda kalana küçük ödüllerle başlayıp 15 dakika kalana hastane masrafları hediye olarak veriliyor. Ardından Saklıkent kanyonunda dinlenme ve yemek molası veriliyor. İsteğe bağlı olarak saklı kentte trekking yapabilirsiniz veya simitlerle güzel bir rafting yapabilme sansınız var. Arkasından çamur banyosu ile 5 - 15 yas arasında gençleşe bilirsiniz. Son olarak, jeeplerle köyler içinde safariye ve bol su savaşları sonrası, 22 kilometre uzunluğunda dünyanın sayılı plajları arasında yer alan Patara plajında güneşlenme ve denize girme molası. Sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

3. Gün 4 saatlik Şövalye Adası Ve Çalış Sahili Kano Gezisi

Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Çalış plajından 4 saatlik kano ile Fethiye körfezi keşfine kürek sallıyoruz. Çalış plajına paralel olarak yola devam edip Şövalye adasına oradan Kuş Cennetine geliyoruz eğer şanslıysak yolda karetta karetta görme sansımızda olabilir. Ve tekrar Çalış plajından başlangıç noktamıza geri dönüyoruz. Tur sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

4. Gün Çalış Ve Koca Çalış Sahillerinde Dağ Bisikletleri İle Bisiklet Turu.

8:00 10:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak bisiklet turumuza başlayacağız, sırasıyla; Çalış - Çiftlik Köyü - Kargı Köyü - Dinlenme Molası -Yanıklar - Karaot plajı - Caretta Koyu - Koca Çalış Plajı ve Adrenalin Village'a dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

5. Gün Serbest Zaman

08:00 11:00 arası kahvaltı. Serbest zaman dinlenme isterseniz Adrenalin Köyü’nde havuzda kokteyl ve hamaklarda güneşlenerek zaman geçirebilirsiniz yada şehir turu atarak şehri tanıyabilirsiniz. Daha sonra istemesek de veda zamanı…

 

ULAŞIM

Macera Kampları Fethiye buluşmalıdır.

Grup oluşturulduğu taktirde uygun ulaşım imlanı da sağlanabilmektedir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Likya Adrelalin Village Yürüyüş Dağcılık
Likya Adrelalin Village Rafting
Likya Adrelalin Village Yamaç Paraşütü
Likya Adrelalin Village Jeep Safari
Likya Adrelalin Village
Likya Adrelalin Village Tüplü Dalış
Likya Adrelalin Village Dağ Bisikleti
Likya Adrelalin Village ATV Safari

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz

Babadağ

Jeep Safari

Tlos antik şehri

Yaka Park

Çamur banyosu

Patara plajı

Çalış plajı

Fethiye körfezi

Şövalye adası

Kuş Cenneti

Çalış Ve Koca Çalış Sahilleri

Dağ Bisikleti

Çiftlik Köyü

Kargı Köyü

Yanıklar köyü

Karaot plajı

Caretta Koyu

ÜCRET

 16 Haziran-16 Kasım
Çift kişilik odada kişi başı 685 TL
Tek kişilik odada tek kişi 875 TL
Çadır bizden 505 TL
Kendi çadırında konaklama 425 TL

 

NELER DAHİL?

Kahvaltılar, jeep safari yapılan günün öğle yemeği, akşam yemekleri, konaklama, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

Programda bahsedilen tüm aktiviteler ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, içecek ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version