Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Likya Adrenalin Village Alternatif Macera Kampı -3- Safari Özel (At Safari, Atv Safari, Jeep Safari, Rafting, Yüzme) 4 Gece 5 Gün

Likya Yolunun başlangıcı Fethiyede macera ve dostluk arkadaşlık dolu bir tatil seni bekliyor. Her günü dolu dolu geçecek, adrenalin yüklü macera kampı at safari, ATV safari, jeep safari, rafting ve yüzme aktivitelerini içeriyor.

PROGRAMIMIZ

1. Gün At Safari

08:00 10:00 arası kahvaltı. Kahvaltıdan sonra at çiftliğine doğru yol alıyoruz orada inanılmaz güzellikteki atlara binerek sizin için harika ve unutulmaz bir gün başlıyor. Çam ormanları arasından ve dağ yolları boyunca Kaya Köyü’ne giderken doğanın tadını çıkartacaksınız Tur sonrası tekrar Adrenalin Köyü’ne donuş yapıyoruz.

2. Gün ATV Safari

08:00 10:00 arasında kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak ATVlerimize biniyoruz, ilk olarak güvenliğiniz için motor sürüş eğitimi alıyoruz. Ardından ATVler ile safariyle macerasına başlıyoruz. Koca Çalış plajından geçtikten sonra Karataş plajında dinlenme molası veriyoruz. Oradan Akmaz plajından Karaot plajına geçiş yapıyoruz arada dereden ve toprak zeminde coşarak, orman içinden Çalışa geliyoruz ve Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

3. Gün Jeep Safari

08:00 09:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Jeepler ile safariye başlıyoruz. İlk olarak yolda çocukların ve köylülerin su sakalarından biraz ıslanarak Tlos antik şehrine geliyoruz. Burada fotoğraf çekimi ve kısa bir bilgi aktarımından sonra Yaka Parkta mola veriyoruz. Burada Büyük Bahisler dönüyor 5 Dakika suda kalana küçük ödüllerle başlayıp 15 dakika kalana hastane masrafları hediye olarak veriliyor. Ardından Saklıkent kanyonunda dinlenme ve yemek molası veriliyor. İsteğe bağlı olarak saklı kentte trekking yapabilirsiniz veya simitlerle güzel bir rafting yapabilme sansınız var. Arkasından çamur banyosu ile 5 - 15 yas arasında gençleşe bilirsiniz. Son olarak, jeeplerle köyler içinde safariye ve bol su savaşları sonrası, 22 kilometre uzunluğunda dünyanın sayılı plajları arasında yer alan Patara plajında güneşlenme ve denize girme molası. Sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

4. Gün Rafting

08:00 Dalaman Çayına doğru Adrenalin Köyü'nden yola çıkıyor, saat 09:30-10:30 arası kahvaltı molası veriyoruz. Lezzetli bir köy kahvaltısından sonra rafting alanına doğru yol alıyoruz. İstasyona ulaşır ulaşmaz ekipmanları kuşanıyoruz. Botlara ekipleri yerleştirdikten sonra Doros dağlarının büyüleyici güzelliğini gölgesinde kanyonda Dalaman Çayı’nın zorluk derecesi 2,3,4 olan çağlayanlar arasında inip çıkan bottaki katılımcıların çıkardığı çığlık ve heyecan dolu seslerin Dalaman Çayı vadisinde yankılanması, vadiye ayrı bir renk ve heyecan katarak bitmesini hiç istemeyeceğimiz rafting turumuzun sonuna geliyoruz. Ve ardından Adrenalin Köyü’ne geri dönüyoruz.

5. Gün Serbest Zaman

08:00 11:00 arası kahvaltı. Serbest zaman dinlenme isterseniz Adrenalin Köyü’nde havuzda kokteyl ve hamaklarda güneşlenerek zaman geçirebilirsiniz yada şehir turu atarak şehri tanıyabilirsiniz. Daha sonra istemesek de veda zamanı…

 

ULAŞIM

Macera Kampları Fethiye buluşmalıdır.

Grup oluşturulduğu taktirde uygun ulaşım imlanı da sağlanabilmektedir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Likya Adrelalin Village Yürüyüş Dağcılık
Likya Adrelalin Village Rafting
Likya Adrelalin Village Yamaç Paraşütü
Likya Adrelalin Village Jeep Safari
Likya Adrelalin Village
Likya Adrelalin Village Tüplü Dalış
Likya Adrelalin Village Dağ Bisikleti
Likya Adrelalin Village ATV Safari

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

At Safari

Kaya Köyü

ATV Safari

Koca Çalış plajı

Karataş plajı

Akmaz plajı

Karaot plajı

Çalış plajı

Jeep Safari

Tlos antik şehri

Yaka Park

Çamur banyosu

Patara plajı

Rafting

Dalaman Çayı

Doros dağları

ÜCRET

 16 Haziran-16 Kasım
Çift kişilik odada kişi başı 645 TL
Tek kişilik odada tek kişi 835 TL
Çadır bizden 465 TL
Kendi çadırında konaklama 385 TL

 

NELER DAHİL?

Kahvaltılar, jeep safari ve rafting yapılan günlerdeki öğle yemekleri, akşam yemekleri, konaklama, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

Programda bahsedilen tüm aktiviteler ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, içecek ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version