Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Likya Adrenalin Village Alternatif Macera Kampı -2- (Kano, Dağcılık, Atv Safari, Rafting, Yüzme) 4 Gece 5 Gün

Likya Yolunun başlangıcı Fethiyede macera ve dostluk arkadaşlık dolu bir tatil seni bekliyor. Her günü dolu dolu geçecek, adrenalin yüklü macera kampı kano, dağcılık, ATV safari, rafting ve yüzme aktivitelerini içeriyor.

PROGRAMIMIZ

1. Gün ATV Safari

08:00 10:00 arasında kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak ATVlerimize biniyoruz, ilk olarak güvenliğiniz için motor sürüş eğitimi alıyoruz. Ardından ATVler ile safariyle macerasına başlıyoruz. Koca Çalış plajından geçtikten sonra Karataş plajında dinlenme molası veriyoruz. Oradan Akmaz plajından Karaot plajına geçiş yapıyoruz arada dereden ve toprak zeminde coşarak, orman içinden Çalışa geliyoruz ve Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

2. Gün Rafting

08:00 Dalaman Çayına doğru Adrenalin Köyü'nden yola çıkıyor, saat 09:30-10:30 arası kahvaltı molası veriyoruz. Lezzetli bir köy kahvaltısından sonra rafting alanına doğru yol alıyoruz. İstasyona ulaşır ulaşmaz ekipmanları kuşanıyoruz. Botlara ekipleri yerleştirdikten sonra Doros dağlarının büyüleyici güzelliğini gölgesinde kanyonda Dalaman Çayı’nın zorluk derecesi 2,3,4 olan çağlayanlar arasında inip çıkan bottaki katılımcıların çıkardığı çığlık ve heyecan dolu seslerin Dalaman Çayı vadisinde yankılanması, vadiye ayrı bir renk ve heyecan katarak bitmesini hiç istemeyeceğimiz rafting turumuzun sonuna geliyoruz. Ve ardından Adrenalin Köyü’ne geri dönüyoruz.

3. Gün Kelebekler Vadisi Yürüyüş Dağcılık

08:00 10:00 Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Adrenalin car ile hiç bitmeyeceğini düşündüğünüz bir yolculuğa çıkıyoruz. Ölüdeniz üzerinden Faralyaya geliyoruz orada küçük bir bilgi verildikten sonra kelebekler vadisinin inanılmaz güzel manzarası ile yola koyuluyoruz. İlk önce yürüyüşle başlayıp arada 3 tane ipli parkuru geçerek kelebekler vadisinin büyülü denizine ulaşıyoruz burada dinlenme ve deniz molası veriyoruz. İsteyenler vadideki şelaleye yürüyebiliyorlar. Ardından güzel içeceklerimizi yudumlarken iniş üzerine konuşuyoruz ve dönüş ile ilgili planlar yapıyoruz. İçeceklerimiz sohbetimiz bittikten ve gücümüz yerine geldikten sonra tırmanışa başlıyoruz. Faralyaya çıktıktan sonra tekrar manzaraya bakıp iste budur diyip yine bitmek bilmeyen bir adrenalin car yolculuğu üzerine isteğe bağlı ölüdeniz de mola veriyoruz ya da Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

4. Gün 4 saatlik Şövalye Adası Ve Çalış Sahili Kano Gezisi

Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Çalış plajından 4 saatlik kano ile Fethiye körfezi keşfine kürek sallıyoruz. Çalış plajına paralel olarak yola devam edip Şövalye adasına oradan Kuş Cennetine geliyoruz eğer şanslıysak yolda karetta karetta görme sansımızda olabilir. Ve tekrar Çalış plajından başlangıç noktamıza geri dönüyoruz. Tur sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

5. Gün Serbest Zaman

08:00 11:00 arası kahvaltı. Serbest zaman dinlenme isterseniz Adrenalin Köyü’nde havuzda kokteyl ve hamaklarda güneşlenerek zaman geçirebilirsiniz ya da şehir turu atarak şehri tanıyabilirsiniz. Daha sonra istemesek de veda zamanı…

 

ULAŞIM

Macera Kampları Fethiye buluşmalıdır.

Grup oluşturulduğu taktirde uygun ulaşım imlanı da sağlanabilmektedir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Likya Adrelalin Village Yürüyüş Dağcılık
Likya Adrelalin Village Rafting
Likya Adrelalin Village Yamaç Paraşütü
Likya Adrelalin Village Jeep Safari
Likya Adrelalin Village
Likya Adrelalin Village Tüplü Dalış
Likya Adrelalin Village Dağ Bisikleti
Likya Adrelalin Village ATV Safari

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

ATV Safari

Koca Çalış plajı

Akmaz plajı

Karaot plajı

Çalış plajı

Rafting

Dalaman Çayı

Doros dağları

Kelebekler Vadisi

Ölüdeniz

Faralya

Ölüdeniz

Kano Gezisi

Fethiye körfezi

Şövalye adası

Kuş Cenneti

ÜCRET

 16 Haziran-16 Kasım
Çift kişilik odada kişi başı 610 TL
Tek kişilik odada tek kişi 800 TL
Çadır bizden 430 TL
Kendi çadırında konaklama 350 TL

 

NELER DAHİL?

Kahvaltılar, rafting yapılan günün öğle yemeği, akşam yemekleri, konaklama, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

Programda bahsedilen tüm aktiviteler ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, içecek ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version