Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Likya Adrenalin Village Alternatif Macera Kampı -1- (Kano, Dağcılık, Jeep Safari, Tüplü Dalış, Yüzme) 4 Gece 5 Gün

Likya Yolunun başlangıcı Fethiyede macera ve dostluk arkadaşlık dolu bir tatil seni bekliyor. Her günü dolu dolu geçecek, adrenalin yüklü macera kampı kano, dağcılık, jeep safari, tüplü dalış ve yüzme aktivitelerini içeriyor.

PROGRAMIMIZ

1. Gün Kelebekler Vadisi Yürüyüş Dağcılık

08:00 10:00 Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Adrenalin car ile hiç bitmeyeceğini düşündüğünüz bir yolculuğa çıkıyoruz. Ölüdeniz üzerinden Faralyaya geliyoruz orada küçük bir bilgi verildikten sonra kelebekler vadisinin inanılmaz güzel manzarası ile yola koyuluyoruz. İlk önce yürüyüşle başlayıp arada 3 tane ipli parkuru geçerek kelebekler vadisinin büyülü denizine ulaşıyoruz burada dinlenme ve deniz molası veriyoruz. İsteyenler vadideki şelaleye yürüyebiliyorlar. Ardından güzel içeceklerimizi yudumlarken iniş üzerine konuşuyoruz ve dönüş ile ilgili planlar yapıyoruz. İçeceklerimiz sohbetimiz bittikten ve gücümüz yerine geldikten sonra tırmanışa başlıyoruz. Faralyaya çıktıktan sonra tekrar manzaraya bakıp iste budur diyip yine bitmek bilmeyen bir adrenalin car yolculuğu üzerine isteğe bağlı ölüdeniz de mola veriyoruz ya da Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

2. Gün Tüplü Dalış Turu

08:00 10:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Fethiye yat limanına hareket ediyoruz. Dalyan koyuna doğru yol alırken teknede teorik eğitim alıyoruz. Dalyan koyuna gelindiğinde ilk heyecanlı dalış için wet suitler giyiliyor tüpler takılıyor ve Ege’nin güzel maviliğine dalıyoruz. Öğle yemeği sonrasında Ege'nin essiz mavi sularında ikinci dalışımızı gerçekleştiriyoruz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra Adrenalin Köyü’ne dönüş yapıyoruz. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

3. Gün 4 saatlik Şövalye Adası Ve Çalış Sahili Kano Gezisi

Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Çalış plajından 4 saatlik kano ile Fethiye körfezi keşfine kürek sallıyoruz. Çalış plajına paralel olarak yola devam edip Şövalye adasına oradan Kuş Cennetine geliyoruz eğer şanslıysak yolda karetta karetta görme sansımızda olabilir. Ve tekrar Çalış plajından başlangıç noktamıza geri dönüyoruz. Tur sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

4. Gün Jeep Safari

08:00 09:00 arası kahvaltı. Kahvaltının ardından Adrenalin Köyü’nden çıkış yaparak Jeepler ile safariye başlıyoruz. İlk olarak yolda çocukların ve köylülerin su sakalarından biraz ıslanarak Tlos antik şehrine geliyoruz. Burada fotoğraf çekimi ve kısa bir bilgi aktarımından sonra Yaka Parkta mola veriyoruz. Burada Büyük Bahisler dönüyor 5 Dakika suda kalana küçük ödüllerle başlayıp 15 dakika kalana hastane masrafları hediye olarak veriliyor. Ardından Saklıkent kanyonunda dinlenme ve yemek molası veriliyor. İsteğe bağlı olarak saklı kentte trekking yapabilirsiniz veya simitlerle güzel bir rafting yapabilme sansınız var. Arkasından çamur banyosu ile 5 - 15 yas arasında gençleşe bilirsiniz. Son olarak, jeeplerle köyler içinde safariye ve bol su savaşları sonrası, 22 kilometre uzunluğunda dünyanın sayılı plajları arasında yer alan Patara plajında güneşlenme ve denize girme molası. Sonrası Adrenalin Köyü’ne dönüş. Saat 20:00 ile 22:00 arasında akşam yemeği.

5. Gün Serbest Zaman

08:00 11:00 arası kahvaltı. Serbest zaman dinlenme isterseniz Adrenalin Köyü’nde havuzda kokteyl ve hamaklarda güneşlenerek zaman geçirebilirsiniz ya da şehir turu atarak şehri tanıyabilirsiniz. Daha sonra istemesek de veda zamanı…

 

ULAŞIM

Macera Kampları Fethiye buluşmalıdır.

Grup oluşturulduğu taktirde uygun ulaşım imlanı da sağlanabilmektedir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Likya Adrelalin Village Yürüyüş Dağcılık
Likya Adrelalin Village Rafting
Likya Adrelalin Village Yamaç Paraşütü
Likya Adrelalin Village Jeep Safari
Likya Adrelalin Village
Likya Adrelalin Village Tüplü Dalış
Likya Adrelalin Village Dağ Bisikleti
Likya Adrelalin Village ATV Safari

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Kelebekler Vadisi

Faralyaya

Tüplü Dalış

Fethiye yat limanı

Dalyan koyu

Şövalye Adası

Çalış Sahili

Fethiye körfezi

Çalış Ve Koca Çalış Sahilleri

Jeep Safari

Tlos antik şehri

Yaka Park

Saklıkent kanyonu

Patara plajı

ÜCRET

 16 Haziran-16 Kasım
Çift kişilik odada kişi başı 625 TL
Tek kişilik odada tek kişi 815 TL
Çadır bizden 445 TL
Kendi çadırında konaklama 365 TL

 

NELER DAHİL?

Kahvaltılar, tüplü dalış ve jeep safari olan günlerdeki öğle yemekleri, akşam yemekleri, konaklama, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

Programda bahsedilen tüm aktiviteler ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, içecek ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version