Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

3 Günlük Macera! Rafting-Karanlık Kanyon Geçişi 30 Ağustos - 01 Eylül 2013

30 Ağustos bayramında ne yapacaksınız? Macera isteğiniz var!  O zaman Acayip keyifli olacak bu macera kampına gidiyoruz….

Artık gelenekselleştirdiğimiz Antalya Manavgat Gökçesu sınırları içerisinde bulunan Köprülü kanyonda Köprüçay'ın hemen dibinde sıfır olan (hatta üstünde )alanda çadır kampı kuracağız.(İsteyenlere motel seçeneğimiz var tabi. Köprüçay’a sıfır değil, yaklaşık 50 m uzak)

Kampımızda macera adına ne ararsanız var…

Rafting, yüzme, karanlık kanyon da suya atlama ve kanyon geçişi, buz gibi sularda yüzüp hemen yanındaki sıcak sulara geçiş gibi birçok aktivite var. Akşam haliniz kalır mı bilmiyoruz ama akşamları da halimizin kaldığı zamanlarda ateş yakıp gece eğlencesi yapacağız. Kampımız Gökçesu kamping alanında olacak. Yani ekmek Nihat abiden, su dereden. Duş, wc, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği(öğleni unutmadık ama şartlara göre kumanya yada Allah ne verdiyse)

Her gün ayrı bir macera!

Emin olun unutamayacaksınız…Yorulacaksınız ama ertesi günü heyecanla bekleyeceksiniz… Nasıl olacak diye meraklanacaksınız…

Çokça fotoğraflarımıza aşağıdaki linkten bakabilirsiniz…;

PROGRAMIMIZ

29 Ağustos Perşembe 2013: Ulaşım hizmeti alan arkadaşlarımızla Gece Saat 00.05’da Kumrular Sokak girişinde buluşuyor ve yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ikramlarla yola çıkıyoruz.

1.GÜN 30 Ağustos Cuma 2013: Sabah 09.00’da farklı bölgelerden gelecek arkadaşlarımızı Manavgat otogar’dan aldıktan sonra Köprülü kanyon sınırları içerisinde bulunan Gökçesu kamping alanımıza hareket ediyor, tesiste alacağımız kahvaltı sonrası kısa bir dinlenme arası veriyoruz.

Bu gün  Köprülü kanyon buz gibi sularında serinleyecek ve rafting heyecanı yaşayacağız.  Öğlen yemeğimiz tesiste olacak.

Öncelikle rafting için hazırlıklarımızı yapıyor ve rafting rehberlerinin vereceği ön bilgiden sonra 13 km sürecek raftinge başlıyoruz.
Heyecanlı yolculuğumuz boyunca aşmamız gereken 17 rapid bulunmaktadır. Öğle yemeği için rafting sırasında bir mola veriyoruz. Yaklaşık 4.5 saat süren rafting ten sonra duşlarımızı alıyor, rafting esnasında fotoğrafçılar; profesyonel çekmiş oldukları video ve fotoğrafları misafirlerin beğenisine sunulacak. Fotoğraf ve cd. ler den anı olarak almak isteyenler ekstra ücret ödeyerek bu görsellerden satın alabilecekler. Akşam yemeği sonrası gece ateşi bizleri bekliyor. Konaklama tesiste.

2.GÜN 31 Ağustos Cumartesi 2013 : Bu gün Kanyon Geçişi var. Sıkı durun acayip heyecanlı ve keyifli. Gün boyu bu aktivite devam edecek. Öğlen yemeği kumanya şeklinde olacak. ve biraz yorulacağız.

Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaptıktan ve kısa bilgi aldıktan sonra Köprülü kanyona girerek yaklaşık 6 km lik parkura giriyoruz. Yer yer suyun içinde boynumuzu geçen alanlarda ama daha çok su içerisinde yaklaşık 6 saatlik bir su yürüyüşü var. Çok keyifli ancak bir o kadar yorucu. Öğlen yemeğimiz kumanya şeklinde kanyon içerisinde olacak. Yer yer gökyüzünü göremeyeceğimiz vahşi bir kanyon içerisinde yürümenin keyfini anlatmayacağız. Yaşayın istiyoruz. Kanyoning aktivitesi sonrası araçlarımızla tesise geliyoruz. Dinlenme, akşam yemeği, ateş başı sohbetlerle gece projeksiyon cihazı ile neler yapmışız onları seyrediyoruz.

3.GÜN 01 Eylül  Pazar 2013 : Bu gün Ankara’ya hareket edeceğiz. Ancak yüzme molamızda olacak. Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yapıyor ve alandan ayrılarak Kadriye Beach’e vararak öğleden sonra saat 14.30’a kadar yüzme molası veriyoruz. (Öğlen yemeği serbest olacak) Saat 14.30’da Başka illerden gelen arkadaşları  Manavgat otogarına bıraktıktan sonra araç  transfer hizmeti alan arkadaşlarımızla Ankara’ya doğru hareket ederek yolda vereceğimiz molalar sonrası yaklaşık 23.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.  

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Köprülü Kanyon Macera Kampı 1
Köprülü Kanyon Macera Kampı 2

,

HAREKET NOKTAMIZ

30 Ağustos 2013, Kumrular, 00:05

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 280 TL 280 TL 300 TL
7-12 yaş 220 TL 220 TL 235 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 120 TL ilave edilir.

SEÇENEKLİ FİYATLAR:

2 kişilik çadırda kişi başı ücretler:

 • 30 Ağustos 01 Eylül  2 gece 3 günlük program:
  280TL peşin 300 TL kk 3 taksittir.(İlgili program yukarıda verilmiştir.)

 • Bu fiyatlara Ankara-Manavgat-Ankara ulaşımları dahil değildir. 
  Ankara-Manavgat-Ankara ulaşımları +95 TL dir. Kayıt anında lütfen bu isteğinizi belirtiniz.
  Sadece tek yön ulaşım isteyen arkadaşlarımız 65 TL ödeyerek bu hizmetten faydalanabilirler.

 • 08.11 Ağustos tarihlerinde kamp aktivitesinden faydalanıp, sonrasında otele geçmek isteyen arkadaşlarımıza mevcut otellerimizden seçeneklerimizi sunabiliriz.

 • Taksitlendirmeler Garanti Bonus karta ve Yapı Kredi World kartlara yapılabilmektedir.

 • Bu fiyatlar tam pansiyon, çadır konaklama, yerel ulaşımlar, tüm aktivite dahil fiyatlardır.

 • Bu fiyatlar çadır konaklama fiyatlarıdır. Motel konaklama istenmesi durumunda;
  toplam 3 gecelik konaklama farkı olarak 150 TL alınır.
  (Motelimizde yer musaitliği  kayıt esnasında  söylenebilecektir..)

Konaklama:
3 gece Köprülü Kanyonda Gökcesu kampında çadırda/motelde kalıyoruz. (kampın Duşu, tuvaleti, interneti, elektriği mevcuttur.) konaklama için gerekli olan Çadır ve diğer ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Etkinliğe gelirken isterseniz kendinize özel yastık vb ekipmanlarınızı getirebilirsiniz.

NELER DAHİL?

Tüm yerel ulaşımlar, acenta sorumlusu ve yerel etkinlik rehberlik desteği, tüm kahvaltılar, son gün hariç tüm öğlen ve akşam yemekleri,  Rafting, kanyon geçişi, Gökçesu tesislerinde yapılacak çay ikramları, çadır konaklama(2), Seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

Ankara-Manavgat-Ankara ulaşımları, aktivitelerde çekilen fotoğraf ve görseller, Kadriye plajında 'de yapılacak kişisel harcamalar ve plaj harcamaları, son gün öğlen yemeği, Yemeklerde alınacak tüm içecekler, kamp alanında çay dışında alınacak içecek ücretleri,

YANINIZA ALIN

Kişisel kamp malzemeniz, el feneri gibi. Rafting için ıslanabilir giysiler(mayo, şort, varsa ıslanabilir ayakkabı) Kullandığınız ilaç varsa mutlaka yanınıza alınız. Doğa yürüyüşe uygun ayakkabı. Hava şartlarına göre giysiler, güneş kremi, şapka gibi. Fotoğraf ve video makinenizi ve yedek pillerini Küçük bir sırt çantası yanınıza almayı unutmayın.

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kısa doğa gezileri yapan herkes bu etkinliklere katılabilir. Diğerleri tamamen keyifli ve herkesin yapabileceği etkiliklerdir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Ufuk Üniversitesi 00:25
Çırağan Restoran 00:30
Dikmen kavşağı karşısı 00:35
Oran köprüsü altı 00:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version