Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Çok Sulu Bir Macera Kampı! 19-23 Nisan 2013

23 Nisan bayramında kendinize özel 3 gece 4 gün bayram yapsanız ne yapardınız?  Maceralı bir 4 gün geçirmek ister miydiniz?

Scuba diving, Antalya Konya altında yüzmek, Rafting, Jeep Safari, Selge antik kentinde ve Adamkayalarda trekking yapmak ister miydiniz?

İsterdiniz! O zaman bu bayramda bizimle olun. Macera dolu kampımızda bizimle olun diyoruz.

Köprülü kanyon sınırları içerisinde Köprüçay kenasında çadır kampımız olacak.(İsteyen arkadaşlar motelde kalarakta macera kampımıza katılabilirler.)

1.gün Antalya Konyaaltı'nda kahvaltı sonrası öğleye kadar Dalış etkinliğimiz olacak. Konyaaltı BeachPark'ta alacağımı öğlen yemeği sonrası akşam saatlerine kadar serbest zaman. Kendinize plajda yüzme molası verebilir, isterseniz Antalya'yı gezebilirsiniz. Daha sonra Köprülü kanyon sınırları içerisinde bulunan Gökçesu kamping alanımıza geçerek hazır kurulu çadırlarımıza yerleşecek ve akşam yemeği sonrası dinleneceğiz ve ertesi gün ver elini rafting heyecanı..Selge Antik kentini gezecek ve Adam kayalarda trekking yapacağız. Hava iyiyse köprülü kanyon buz gibi sularında yüzeceğiz. Son gün Jeep safari yaptıktan sonra ver elini Ankara diyeceğiz.

Her günü ayrı bir heyecan, ayrı bir macera... Bekleriz efendim......

Emin olun unutamayacaksınız…Yorulacaksınız ama ertesi günü heyecanla bekleyeceksiniz… Nasıl olacak diye meraklanacaksınız…

Çokça fotoğraflarımıza aşağıdaki linkten bakabilirsiniz…;

PROGRAMIMIZ

19 Nisan Cuma 2013: Ulaşım hizmeti alan arkadaşlarımızla Gece Saat 00.30’da Kumrular Sokak girişinde buluşuyor ve yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ikramlarla yola çıkıyoruz.

1.GÜN 20 Nisan 2013 Cumartesi 2013: Sabah Saat 08.00'da Antalya otogarında diğer arkadaşlarımızla buluşuyor ve Konya altında BeachPark tesislerine hareket ediyoruz. Alanda yapacağımız kahvaltı sonrası dalış aktivitemiz başlayacak. Öğleye kadar tek dalışlık bir tecrübemiz olacak. Sıcak çay veya elma çayı ikramını takiben dalış için sigorta ve anlaşmaların imza töreni sonrası dalış infosu alacağız. Dalışlarımızda su altı canlıları oldukça çeşitli, Küçük riefde 5 ile 7 metre dalışlar yapılırken burada çeşitli balık türleri görülür ve beslenebilir. Orfoz, lagos, melanur, deniztavşanı, karetta, akya, baraküde gibi. Eğer dalış sertifikanız var ise batık dalışı (25 metreye kadar) yaptırılabilecek. 25 m dalış yapanların Büyük orfoz ve Lagos balıklarını görme şansları var. (25m dalış yapanlar sağlık açısından 12 saat sonra uçak yolculuğuna çıkmalıdır.) Dalıştan sonra duşlarımızı alıyor, dalış esnasında profesyonellerin çekmiş oldukları video ve fotoğrafları beğenip ücreti mukabilinde alma şansımız olabilecek. Bu süre içerisinde dalış yapmayacak arkadaşlarımız plajda sıra kendilerine gelene kadar çay-kahvelerini içebilecek veya denizin keyfini çıkarabilecekler. Öğlen yemeğimizi BeachPark'ta aldıktan sonra serbest zaman. İster plajda yüzmeye devam edebilir ister Antalya'da şehir gezisi yapabilirsiniz. Akşam 16.00'da toplanarak Gökçesu kamp alanımıza hareket edecek, kamping alanımızda çadırlarımıza yerleştikten sonra Köprüçay kenarında akşam yemeğimizi alacağız. Bu gün yorulduk. Başka aktivite yok. Dinlenmeye çekiliyoruz.

2.GÜN 21 Nisan 2013 Pazar: Bu gün Köprülü kanyon buz gibi sularında serinleyecek ve rafting heyecanı yaşayacağız. Öğlen yemeğimiz tesiste olacak.

Öncelikle rafting için hazırlıklarımızı yapıyor ve rafting rehberlerinin vereceği ön bilgiden sonra 13 km sürecek raftinge başlıyoruz.
Heyecanlı yolculuğumuz boyunca aşmamız gereken 17 rapid bulunmaktadır. Öğle yemeği için rafting sırasında bir mola veriyoruz. Yaklaşık 4.5 saat süren rafting ten sonra duşlarımızı alıyor, rafting esnasında fotoğrafçılar; profesyonel çekmiş oldukları video ve fotoğrafları misafirlerin beğenisine sunulacak. Fotoğraf ve cd. ler den anı olarak almak isteyenler ekstra ücret ödeyerek bu görsellerden satın alabilecekler. Akşam yemeği sonrası gece ateşi bizleri bekliyor. Konaklama tesiste ve çadırlarımızda.

3.GÜN 22 Nisan 2013 Pazartesi: İşte bu gün bizim günümüz. Keyif günü. Selge Antik Kenti gezisi ve Adam kayalarda yapacağımız yürüyüş sonrası Köprülü kanyonda kenarında miskinlik zamanı, öğlen yemeği sonrası buz gibi jakuzi sularında  yüzme arası veriyoruz. Akşama kadar buz gibi tertemiz su kaynaklarında yüzeceğiz. Akşam yemeği dinlenme son gece ateşi kampingimizde...

4.GÜN 23 Nisan 2013 Salı:  Bu gün Jeep safari günümüz Kahvaltı sonrası jeeplerimize bindikten sonra derelerden, tepelerden geçecek, Burmahan ve Düzağaç köyleri arasında Jeep safari yapacak, Atılgan ılık sularında yüzme molası vereceğiz. Öğlen yemeğimiz yolda kumanya şeklinde olacak.Yol güzergahımızda adı bilinmeyen onlarca sulak alanlardan geçecek birbirimizi ıslatacak toz toprak içerisinde olacağız. yedek kıyafetlerinizi almayı unutmayın. Köprüçay kenarında duşlarımızı aldıktan kamping alanından ayrılarak Ankara'ya doğru yol alıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar sonrası gece saat 24.00 öncesi Ankara'da olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Köprülü Kanyon Macera Kampı 1
Köprülü Kanyon Macera Kampı 2

,

HAREKET NOKTAMIZ

19 Nisan 2013, Kumrular, 00:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 395 TL 395 TL 425 TL
7-12 yaş 295 TL 295 TL 320 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.

  • Ankara-Manavgat-Ankara ulaşımları +95 TL dir. Kayıt anında lütfen bu isteğinizi belirtiniz.

  • Garanti Bonus karta peşin fiyatına 7 taksit,

  • Taksitlendirmeler Garanti Bonus karta ve Yapı Kredi World kartlara yapılabilmektedir.

  • Bu fiyatlar tam pansiyon, konaklama, yerel ulaşımlar, tüm aktivite dahil fiyatlardır.

  • Bu fiyatlar çadır konaklama fiyatlarıdır. Motel konaklama istenmesi durumunda;
    toplam  3 gecelik konaklama farkı olarak 90 TL alınır.

Konaklama:
3 gece Köprülü Kanyonda Gökcesu kampında çadırda/motelde kalıyoruz. (kampın Duşu, tuvaleti, interneti, elektriği mevcuttur.) konaklama için gerekli olan Çadır ve diğer ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Etkinliğe gelirken kendinize özel yastık vb ekipmanlarınızı getirebilirsiniz.

NELER DAHİL?

Tüm yerel ulaşımlar, acenta sorumlusu ve yerel etkinlik rehberlik desteği, tüm kahvaltılar,öğlen ve akşam yemekleri, Dalış aktivitesi,malzemeleri ve dalış süresince alınacak çay kahve ikramları, Rafting aktivitesi, Jeep safari aktivitesi gerekli tüm teçhizat, Gökçesu tesislerinde yapılacak çay ikramları, çadır konaklama(3), Seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

Ankara-Antalya-Ankara ulaşımları, aktivitelerde çekilen fotoğraf ve görseller, yapılacak kişisel harcamalar ve Yemeklerde alınacak tüm içecekler, kamp alanında çay dışında alınacak içecek ücretleri, son gün yolda alınacak akşam yemeği

YANINIZA ALIN

Kişisel kamp malzemeniz, el feneri gibi. Rafting için ıslanabilir giysiler(mayo, şort, varsa ıslanabilir ayakkabı) Kullandığınız ilaç varsa mutlaka yanınıza alınız. Doğa yürüyüşe uygun ayakkabı. Hava şartlarına göre giysiler, güneş kremi, şapka gibi. Fotoğraf (su altı fotoğraf makinanız olursa süper olur) ve video makinenizi ve yedek pillerini Küçük bir sırt çantası yanınıza almayı unutmayın.

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Tamamen keyifli ve herkesin yapabileceği etkinliklerdir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:30
Milli Kütüphane 00:35
Armada 00:40
Ufuk Üniversitesi 00:50
Çırağan Restoran 00:55
Dikmen kavşağı karşısı 01:00
Oran köprüsü altı 01:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version