Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Sapanca Maşukiye-Kartepe-Kuzuyayla Ve Geyikalanı Gezisi 29 Ekim 2013

Keyifli bir doğa ve kültür turu yapacağız. Aşıklar deresi ile ünlü Maşukiye'de kiremitte alabalık yiyecek, aynı anda Sapanca gölü ve İzmit körfezini bir arada göreceğimiz bölgenin en yüksek noktası  Geyikalanı'nda kahve molası verecek, Kuzuyayla'da kısa bir yürüyüş molası vereceğiz. Sapanca gölü kenarında vereceğimiz serbest zamanda Ankara şehir dokusu dışında farklı bir gün geçirmenin keyfini yaşayacağız.

Farklı ve güzel bir gezi...

PROGRAMIMIZ

Pazar günü Saat: 07.00’da Kumrular caddesi Penguen pastanesi önünden hareket ediyoruz. Araç içi poaça sıcak-soğuk ikramlarla yolumuza devam ederek Maşukiye'ye geliyoruz. Aşıklar deresindeki restaurantta kiremitte balık salata-içecek-ortaya kiremitte kaşarlı mantar ve çay ikramı ile öğlen yemeğimizi yedikten sonra, Aşıklar deresi civarında yapacağımız kısa geziler sonrası Kartepe zirvesi Geyik alanına çıkıyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz.  Kartepe zirvesinden Sapanca gölü ve İzmit'i panoramik olarak görüp fotoğraflıyoruz. Ardından Kuzuyayla'ya geçiyoruz burada yapacağımız kısa yürüyüşlerin ardından Sapanca gölü kenarına geliyoruz. Göl kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrası  saat 17.30 de Ankara’ya hareket ederek saat 22.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.

15 Gün öncesi kayıtlarda %10 İndirim

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Onur Ömür Yıldırım
İlker Ergün
Aysu Şen


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

29 Ekim 2013, Kumrular, 07:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 95 TL 95 TL 100 TL
7-12 yaş 70 TL 70 TL 75 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 65 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel araçla ulaşım, poğaça ve araç içi ikramlar, Kiremitte Alabalık-Salata-Tatlı-meşrubat ve çay ikramından oluşan öğle yemeği, Rehberlik hizmetleri, ile birlikte tüm çevre gezileri

NELER HARİÇ?

Kişisel harcamalar, alkollü içecekler

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası), şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

SAKARYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version