Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Göynük-Çubuk-Sünnet Ve Abant Gölleri Turu Cumartesi 80 Lira 26 Nisan 2014

Hem kültür hem doğa gezisi yapacağız. Baharın kendini hissetirmeye başladığı bu dönemde keyifli bir gezi yapacağız. Göynük'te bozulmamış evleri, şirin sokakları gezeceğiz. yel değirmenleri ile Çubuk gölünü, bakir bozulmamış dokusu ile Sünnet gölünü ve Abant gölünü görecek, çevre gezileri yapacağız. Suların şarıl şarıl akmaya başladığı bu tarihte her taraf çiçeklerle bezenmiş vaziyette ve doğanın şahlandıığı bu dönemin güzelliklerinide bu doğa kültür gezisinde görebilme şansımız olacak.

Çokça doğa azda kültür olsun diyorsanız Ankara çıkışlı bu günübirlik tur tam size göre.

15 Gün öncesi kayıtlarda %10 Erken rezervasyon indirimi

PROGRAMIMIZ

Pazar sabahı saat: 07.30’de Kumrular sokak girişi Penguen pasatnesi önünde buluşup hareket ediyoruz. Kahvaltılık poğaça, sıcak/soğuk içecek ikramıyla yolumuza devam edip Ayaş-Beypazarı yolu ile sabah saat: 10.30 civarında Göynük’e geliyoruz. İlk olarak; Akşemsettin türbesi, Süleymaniye camii ve Gürcü evini geziyoruz. Vereceğimiz zengin menülü yöresel öğlen yemeği ve tatlı ikramı sonrasında Çubuk gölüne hareket ediyoruz. Göl çevresinde yel değirmenlerini gezdikten sonra aynı yol üzerinden Sünnet gölüne gidiyoruz. Bir heyelan sonucu oluşan göl etrafında kısa süreli yürüyüş yaptıktan sonra Abant gölüne geçerek vereceğimiz kısa gezinti molası sonrası saat 17.00 civarlarında Abant’tan ayrılarak yol güzergahında vereceğimiz kısa mola sonrası saat 21.30 civarlarında Ankara’ya ulaşıyoruz.Bir başka etkinlikte görüşebilmek temennileri ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Hasgar Gülgöz
Cengiz Tosun
Hakkı Akalp
İlker Ergün
Safiye Çıtak
Serap Köksal

HAREKET NOKTAMIZ

26 Nisan 2014, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 80 TL 80 TL 85 TL
7-12 yaş 60 TL 60 TL 65 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Bonus ve World kartlara yapılmaktadır.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık sandviç ikramı, öğle yemeği, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri ve Milli park giriş ücretleri

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Rahat bir yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, koruyucu giysiler, sırt çantası, şapka, yağmurluk, koruyucu krem, yedek çamaşır-çorap, fotoğraf makinesi ve filmi.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

kültür ve doğa gezisi, kısa yürüyüşler var ama yorucu değil.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Optimum karşısı 08:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version