Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Düzce Güzeldere Ve Aydınpınar Şelaleleri Ve Efteni Gölü Turu 30 Kasım 2014

Şelalelere,su kenarına gidiyoruz! Nefis manzaraları, etnik kültürü, şelaleleri, efsanelere konu olmuş Efteni Gölü ile saklı cennet olarak adlandırılan Düzce'ye şelaleleri ve Efteni gölünü görmeye gidiyoruz. Gezecek çok yer ver ancak zamanımız yok. Günübirlik zaman ancak bu kadarına yetiyor. Doğa ve kültür kapsamında değerlendirilecek bu gezimizde özellikle Gelintülü adı ile adlandırdığımız Güzeldere şelalesi, Top tepedeki nefis Efteni gölü ve orman içerisinde yapacağımız kısa doğa gezileri sizlerde iz bırakacak diye düşünüyoruz.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 07.00’de Kumrular Cad. Kaymakamlık karşısında buluşma  ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla Düzce’ye hareket ediyoruz. “Efteni gölü” kuş cenneti üzerinden Güzeldere köyüne vardıktan sonra aracımızdan inip şelale'ye vadi içerisinden yaklaşık 1 saatlik yürüyüşle ulaşıyoruz. Şelaleye vardıktan sonra ahşap merdivenlerden şelale alanına inip fotoğraflarımızı çektikten sonra kamp alanına çıkarak bizi bekleyen aracımıza binerek Efteni gölüne doğru yola koyuluyoruz. Yol güzergahımızda Top Tepe de kısa bir mola veriyor, Efteni gölünü tepeden gördükten sonra zamanımız olması durumunda yürüyerek Efteni gölüne varıyoruz. Seyir terasında fotoğraflarımızı çektikten sonra Aydınpınar şelalelerini görüp saat 17.00 gibi Ankara'ya hareket ediyoruz.


Daha Büyük Görüntüle

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Ercan ASLAN
Ercan ASLAN

GÖRÜLECEK YERLER

Efteni gölü kuş cenneti, Güzeldere şelalesi, Top tepe ve Aydınpınar şelalesi

HAREKET NOKTAMIZ

30 Kasım 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 90 TL 90 TL 95 TL
7-12 yaş 65 TL 65 TL 70 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık sandviç ikramı, Milli park giriş ücreti, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar ve öğlen yemekleri gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası), şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version