Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yedigöller Günübirlik 25 Ekim 2014

Yedigöller'in en güzel zamanı nedir diye sorarsanız vereceğimiz en iyi cevap Ekim ve Kasım aylarıdır deriz. Renk dönüşümünün başladığı, doğanın kendini kışa hazırladığı ve havaların ne çok sıcak ne de çok soğuk olduğu bu zamanlarda nefis sonbahar fotoğrafları çekebilirsiniz. Sevdiklerinizle rengarenk bir doğada anın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu keyfinizi canlı müziğimizle, sınırsız tavuk-köfte-sucuk-salata-ayran-kola-fanta ve gün boyu çay/kahve içeceklerimizle ve hazırladığımız özel rotadaki gezilerimizle de daha dolu hale getirebilirsiniz.

Yedigöller gezileri bizim prestij gezilerimizden ve geldiğinizde bunu çok daha iyi anlayacaksınız. Uzman doğa rehberlerimiz, lezzetli barbekümüz ile sizleri bu gezimize bekliyoruz.

Haydi alın çocuklarınızı, anne babalarınızı, sevdiklerinizi ve bizimle bu özel günde birlikte olun. Canlı müziğimizle keyiflenin. Emin olun geldiğinize değecek.

Not: Herşey iyi güzel ama yollar Bolu'dan stabilize ve uzun sürecek. Riski yok. 2013 yılında Bolu-Yedigöller yolu yeniden düzenlendi ve eskiye oranla daha iyi. ve Biz Bolu üzerinden Yedigöller'e çıkıyoruz. Bu bölgeye 19 luk minibüs ve ve 31 kişilik midibuslarla çıkabiliyoruz. Bunu bilerek kayıt yaptırmanızda fayda var diye düşünüyoruz. 

PROGRAMIMIZ

 Sabah saat: 07:00 da Kumrular sokak önünde buluşup hareket ediyoruz. Yol ikramları ile yolumuza devam edip dinlenme tesisinde mola veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam edip Bolu üzerinden Yedigöller yoluna giriyoruz. Yaklaşık 2 saatlik stabilize yoldan sonra Yedigöller Milli Parkına geliyoruz. Büyükgöl terasında seyir molası sonrası eski Geyik üretme çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası size özel hazırladığımız canlı müzik eşliğinde barbekü olarak hazırlanan (Tavuk-köfte-sucuk-salata-kola-fanta-ayran-gün boyu çay-kahve) öğle yemeğimizi yiyoruz. Gün boyu canlı müzik eşliğinde eğlence devam edecek ama yemek sonrası serbest zaman kapsamında isteyenler  fotoğraf çekerlerken, isteyenler sevdikleri doğanın keyfini çıkarabilecekler. Yada bizimle Büyükgöl çevresi, Seringöl, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar rotasında yapacağımız gezinti ve yürüyüşlere katılabilecekler.

Yedigöller renk senfonisi arasında gezerken; gerek fotoğraf çekerken ve gerekse rengarenk yapraklar arasında çok keyif alacağınızı, heyecanlanacağınızı düşünüyoruz. Yapılacak ikramlar sonrası sonrası saat: 16.30'da hareket edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası Saat: 22.00 civarlarında Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Önemli Not: Bölge'ye 19 ve 31 kişilik araçlar çıkabilmektedir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Aysu Şen 29 Ekim 2010
İlker Ergün 29 Ekim 2010
İlker Ergün 30 Ekim 2010
Aysu Şen 31 Ekim 2010
Selcan Kıran 31 Ekim 2010

 

Diğer fotoğraflara ulaşmak için lütfen + işaretini tıklayınız.

 
Artıyaşam yedigöller Etkinliği ile artiyasam2010

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

 Büyükgöl terası, Eski Geyik üretme çiftliği, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Nazlı göl, Dilek çeşmesi, Büyükgöl, Seringöl, Eski Alabalık çiftliği, Şelale, Gülenkayalar ve çevre gezileri.

HAREKET NOKTAMIZ

25 Ekim 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 90 TL 90 TL 95 TL
7-12 yaş 65 TL 65 TL 70 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

 19 luk yada 31 kişilik araçlarla ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık zengin içerikli sandviç ikramı, barbekü şeklinde öğle yemeği(Tavuk-köfte-sucuk-salata-kola-fanta-ayran-gün boyu çay-kahve), tüm çevre gezileri, rehberlik, Kırkayaklar refakat hizmetleri, canlı müzik

NELER HARİÇ?

 Kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

 Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version