Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yedigöller Günübirlik Gezi 13 Mayıs 2012

Bahara merhaba demek isterseniz ve bunuda Ankara yakınlarında bitki çeşitliliği en zengin bölgede olsun derseniz: Yedigöller tam da size göre...Yer yer kar olacak, açılmış çiğdemler, kardelenler olacak. Keyifli bir orman doğa dokusu içerisinde bahar coşkusu yaşayabileceğiz. Hele hele yer yer gökyüzünü görmediğimiz yerler olacak. Eriyen kar sularından akan küçük irili ufaklı onlarca şelalede keyfimize keyif katacak.  

PROGRAMIMIZ

Sabah saat: 07:00 de Kumrular sokak önünde buluşup hareket ediyoruz. Yol ikramları ile yolumuza devam edip dinlenme tesisinde mola veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam edip Mengen'de ekmeğimizi aldıktan sonra Yedigöller yoluna giriyoruz. Büyükgöl terasında seyir molası sonrası eski Geyik üretme çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası barabekü olarak hazırlanan öğle yemeğimizi yiyoruz. Büyükgöl çevresi, Seringöl, eski alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar ve Pisagor ağacında yapacağımız gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz. Yapılacak ikramlar sonrası sonrası saat 16.30'da hareket edip Dirgine-Mengen üzerinden yolumuza devam ederek belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası Saat: 22.30 civarlarında Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz. Barbekü keyfimizi etkinliklerimize katılan arkadaşlarımıza sorun. Oldukça doyurucu bir tur:) .Tabi gönül konaklamalı gelmek ister ama zamanınız yoksa bu günübirlik sizin için ideal.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Aysu Şen 29 Ekim 2010
İlker Ergün 29 Ekim 2010
İlker Ergün 30 Ekim 2010
Aysu Şen 31 Ekim 2010
Selcan Kıran 31 Ekim 2010

Diğer fotoğraflara ulaşmak için lütfen + işaretini tıklayınız.

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Büyükgöl terası, Eski Geyik üretme çiftliği, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Nazlı göl, Dilek çeşmesi, Büyükgöl, Seringöl, Eski Alabalık çiftliği, Şelale, Gülenkayalar, Pisagor ağacı, barbekü öğle yemeği ve çevre gezileri.

HAREKET NOKTAMIZ

13 Mayıs 2012, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 80 TL 85 TL 90 TL
7-12 yaş 55 TL 60 TL 65 TL


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 45 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Otobüs ile ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve poğaça ikramı, öğle yemeği(1), tüm çevre gezileri, rehberlik, Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu refakat hizmetleri 

NELER HARİÇ?

Kişisel harcamalar, bahşişler

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version