Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yedigöller Gece Çıkışlı Fotoğrafçılara Özel Günübirlik Gezi 08 Kasım 2011

Fotoğrafçı arkadaşlarımıza özel bir gezi. Gece çıkacağız. Mekan ve program kaygımız olmadan fotoğrafı kovalayacağız. Temel programımızda Yedigöller'deki göller, seyir terası, dilek çeşmesi ve gülen kayalar var. Ama özel bir anı yakaladığımızda oraya daha çok zaman ayıracak o anın tadını çıkaracağız. Fotoğraf sanatçısı arkadaşlarımızın en büyük sıkıntısını biliyoruz. O yüzden bu programı fotoğrafçılara özel planladık. Yedigöller ve bölgesi çekim alanımız olacak. Gece çıkınca zamanımızda çokça olacak.

Haydi rastgele...

PROGRAMIMIZ

gece saat: 00:30'da Kumrular sokak önünde buluşup hareket ediyoruz. Yol ikramları ile yolumuza devam edip dinlenme tesisinde mola veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam edip sabah güneşin doğuşunu yakalayabileceğimiz alana göre kendimizi planlıyoruz. güneşin doğuşu için biraz zirvede beklememiz gerekecek. Siz fotoğraflarınızı çekerken bizler kahvaltımızı güneşin doğuşunu beklerken hazırlayacağız. Kahvaltımızı hiç umulmadık bir alanda mzirvede güneşin doğuşuna göre planlayacak ve içimiz ısınmış bir şekilde gün doğumu fotoğraflarını aldıktan sonra Yedigöller seyir terasında Yedigöller bölgesini görecek şekilde keşfe başlayacağız. Gece çıkmanın avantajlarının yaşayacağız. Seyir terasından başlayarak göller bölgesine kadar yürüyüş yapacağız. İsteyen arkadaşlarımız araçla inebilecekler. Aşağı doğru iniş olacağı için zorluğu olmayan bir yürüyüş olacak. Pinus Nigra ağacını, Geyik üretme çiftliğini(şanslı isek sabah saatlerinde insan baskısının olmadığı saatlerde geyik görebiliriz.) görecek ve göller gezimize başlayacağız.
İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası barabekü olarak hazırlanan öğle yemeğimizi yiyoruz. Büyükgöl çevresi, Seringöl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar ve Pisagor ağacında yapacağımız gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz. Yapılacak ikramlar sonrası sonrası saat: 16.30'da hareket edip Dirgine-Mengen üzerinden yolumuza devam ederek belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası Saat: 21.30 civarlarında Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Gece çıkışın yorgunluğunu düşünmeyecek, daha çok alan göreceğim ve bol bol fotoğraf çekeceği diyorsanız bu etkinlik tam size göre kaçırmayın...

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Aysu Şen 29 Ekim 2010
İlker Ergün 29 Ekim 2010
İlker Ergün 30 Ekim 2010
Aysu Şen 31 Ekim 2010
Selcan Kıran 31 Ekim 2010Diğer fotoğraflara ulaşmak için lütfen + işaretini tıklayınız.NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Büyükgöl terası, Eski Geyik üretme çiftliği, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Nazlı göl, Dilek çeşmesi, Büyükgöl, Seringöl, Eski Alabalık çiftliği, Şelale, Gülenkayalar, Pisagor ağacı, barbekü öğle yemeği ve çevre gezileri.

HAREKET NOKTAMIZ

08 Kasım 2011, Kumrular,12.30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Yetişkin 90 TL 95 TL
7-12 yaş 55 TL 60 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel araç ile ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve poğaça ikramı, ormanlık alanda sunulacak kahvaltı, öğle yemeği(1), tüm çevre gezileri, rehberlik, Kırkayaklar refakat hizmetleri

NELER HARİÇ?

Kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 12:30
Milli Kütüphane 12.35
Armada 12.40
Carrefour 12.50
Giyim Dünyası 13.00
Göksu Göleti 13.10

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version