Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yedigöller günübirlik gezi 29 Ekim 2010"Sezon gezisi Kesin çıkış"

yedigoller

Bize özel-keyifli-eğlenceli ve fotoğraf çekme amaçlı...

Ekim son çeyreği ve Kasım'ın ilk haftası Yedigöller zamanıdır. Bitki çeşitliğinin yoğun olduğu yedigöller Milli parkı bizleri bekliyor. Yıllardır kendiliğinden gelenekselleşmiş bir halde bu bölgeye gidiyoruz. Konaklıyor yada günübirlik gidip fotoğraflayıp farklı turuncu renklerin birbiri ile ahengini seyrediyoruz. Renk dönüşümünün en iyi zamanları normal mevsim koşullarına göre Ekim 2. haftadan itibaren başlar ve Kasım 1. haftaya kadar devam eder. Yedigöller'e daha önce gitmiş olsanız bile bu sezon mutlaka gitmeli renk senfonisini mutlaka görmelisiniz.

Bu etkinliğimizde Emel Hanım bizlere Akordionu ile eşlik edecek ve yemeğimizi/içeceklerimizi akordion müziği eşliğinde dinleyecek ve eğlenceli saatler geçirebileceğiz.

Barbekümüz doyurucu olup isteyen arkadaşlarımız tekrar tekrar yemek ve etkinlik boyunca sıcak çay içebilme şansını bulabilecekler.

 

 

 

YEDİGÖLLER'DEN BİR VİDEOBarbekü keyfimizi etkinliklerimize katılan arkadaşlarımıza sorun. Gitar, Akordion, Mızıka allah ne verdiyse oracıkta yemeğimizi yerken nefis bir manzara eşliğinde de dinliyor, eğleniyoruz. Tabi gönül konaklamalı gelmek ister ama zamanınız yoksa bu günübirlik sizin için ideal.

BUYRUN FOTOĞRAFLAR;

diğer fotoğraflara ulaşmak için lütfen + işaretini tıklayınız.


Büyükgöl terası, Eski Geyik üretme çiftliği, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Nazlı göl, Dilek çeşmesi, Büyükgöl, Seringöl, Şelale, Gülenkayalar, Pisagor ağacı, barbekü öğle yemeği ve çevre gezileri.

TUR PROGRAMI:

Sabah saat: 07'00 da Kumrular sokak önünde buluşup hareket ediyoruz. Yol ikramları ile yolumuza devam edip dinlenme tesisinde mola veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam edip Bolu'da ekmeğimizi aldıktan sonra Yedigöller yoluna giriyoruz. Büyükgöl/kapankaya terasında seyir molası sonrası İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası barabekü olarak hazırlanan öğle yemeğimizi yiyoruz. Büyükgöl çevresi, Seringöl, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar ve Pisagor ağacında yapacağımız gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz. Yapılacak ikramlar sonrası sonrası saat: 16.30'da hareket edip Dirgine-Mengen üzerinden yolumuza devam ederek belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası Saat: 22.30 civarlarında Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

ÜCRET: 75 TL PEŞİN

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Otobüs ile ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve poğaça ikramı, Doyurucu öğle yemeği(1-Tavuk bonfile-köfte-salata-ayran-kola-fanta-etkinlik boyu çay ikramı-), tüm çevre gezileri, rehberlik, busemtur refakat hizmetleri ve TURSAB seyahat sigortası ve akordiyon eşliğinde canlı müzik keyfi

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Kişisel harcamalar, gezi ücretine dahil edilmemiştir.

BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL EŞYALAR

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası), şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

ARAÇ KALKIŞ GÜZERGAHLARI:

1-Kumrular Sokak Penguen pastanesi önü 07.00
2-Milli Kütüphane : 07.10
3-Armada : 07.15
4-E5 Batıkent Jandarma/Carrefour : 07.25
5-E5 Eryaman Göksu göleti karşısı : 07.40


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version