Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yedigöller gezisi 25 Temmuz 2010

Bolu, Kapankaya, Büyükgöl terası, Pinus Nigra(Anıtçam), Eski Geyik üretme çiftliği, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Nazlı göl, Dilek çeşmesi, Büyükgöl, Seringöl, Eski Alabalık çiftliği, Şelale, Gülenkayalar, Pisagor ağacı, barbekü öğle yemeği ve çevre gezileri.

21 Haziran 2009 tarihinde yaptığımız Yedigöller gezisi fotoğraflarına bakmak isterseniz...

PROGRAMIMIZ

sabah saat: 07.00’de Kumrular caddesi, girişinden hareket ediyoruz. Yol ikramları sonrası Bolu'da ekmeğimizi aldıktan sonra Yedigöller yoluna giriyoruz. Kapankaya mevkiinde gölleri seyredip fotoğraf çektikten sonra inişe geçiyoruz. Büyükgöl terasında seyir molası sonrası 500 yaşında bir bitki olan Pinus Nigra'yı(Anıtçam) ziyaret ediyoruz. Eski Geyik üretme çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası barabekü olarak hazırlanan öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Büyükgöl çevresi, Seringöl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar ve Pisagor ağacında yapacağımız gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz. 16.30'da hareket edip Mengen üzerinden yolumuza devam ederek belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası Saat: 21.30 civarlarında  Ankara'ya geliyoruz.


NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?
Bolu, Kapankaya, Büyükgöl terası, Pinus Nigra(Anıtçam), Eski Geyik üretme çiftliği, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Nazlı göl, Dilek çeşmesi, Büyükgöl, Seringöl, Eski Alabalık çiftliği, Şelale, Gülenkayalar, Pisagor ağacı, barbekü öğle yemeği ve çevre gezileri.


ÜCRET:

75 TL peşin; 80 TL kredi kartı ile


NELER DAHİL?
Özel ulaşım, öğlen yemeği(1), özel ikramlar, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri dahildir.


NELER HARİÇ?
Müze ve ören yeri giriş ücretleri,kişisel harcamalar,


YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.


ZORLUK
Kolay bir gezi, kısa çevre gezileri.


SİZİ NEREDEN ALALIM?
1-Kumrular caddesi girişi : 07.00
2-Milli Kütüphane : 07.10
3-Armada : 07.15
4-Batıkent Jandarma/Carrefour: 07.25
5-Endi Market: 07.35
5-Eryaman Göksu Gölet’i karşısı: 07.40


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version