Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Amasra Kültür Ve Yüzme Seçenekli Günübirlik Turu 69 Liradan Başlayan Fiyatlarla 31 Ağustos 2014

Denizi, güneşi ve canlanan doğayı özlediyseniz haydi bu hafta sonu Amasra'ya gidelim. Tekne turu yapalım. Balık salata keyfi sonrası şehir kültür gezisi yapalım. Ağlayan Ağaç'ta Amasra Tavşan Adası manzarası eşliğinde kahve keyfi yaşayalım. Şansımız varsa yunusları izleyelim diyoruz. Ankara şehir dokusu dışına çıkmak, meşhur Amasra salatasının ve balığının tadına bakmak, keyifli bir haftasonu geçirmek isteyen tüm dostlarımız bu etkinliğe katılabilirler.

Üstelik seçenekli olan bu turumuzda ister 69 TL lik Ulaşım ve rehberlik hizmetinden faydalanın ister +20 TL karşılığında Çınar restorantta Balık+Salata+kola-fanta-su ve tatlı(helva) dan oluşan (Sınırsız kelimesini kullanmıyoruz ama doymadığınız sürece balık desteği gelecektir.) öğlen yemeği paketimizden alabilirsiniz.

15 Gün öncesi kayıtlarda %10 Erken rezervasyon indirimi

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 07.00’da Kumrular Cad. girişi Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla Amasra’ya hareket ediyoruz. Araçta kahvaltılık sandviç/sıcak-soğuk içecek ikramı ile saat 11.30 civarlarında Çeşm-i Cihan Amasra’ya ulaşıyoruz. Amasra’ya girerken yol üzerinde, Roma Dönemi'ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası” yol anıtını ziyaret ediyoruz. ve akşam 17.00'a kadar serbest zaman. Yemek paketi alan arkadaşlarımızla restaurantımıza geçerek balık-salata-meşrubat ve  helva menüsü ile öğlen yemeğimizi yiyor ve yemek paketi almayan ama kültür turumuza katılmak isteyen arkadaşlarımızla yemek sonrası buluşarak; Kale, Ağlayan Ağaç, Boztepe, Kale içi evleri, Fatih Camii ve Küçük Kiliseyi geziyoruz. Amasra’nın tarihi eserlerinin yanı sıra doğal güzelliklerini de yaşıyor ve isteğe bağlı tekne gezisi yapıyoruz. Daha sonra serbest zaman kapsamında isteyen arkadaşlar denize girerlerken isteyen arkadaşlarla da yöreye özgü tahta oymacılığı ve el sanatlarının satıldığı Çekiciler sokaktaki çarşıda ve yöresel köy ürünlerinin satıldığı alanlarda serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Saat 17.00’de Amasra’dan ayrılarak 22.30 civarlarında Ankara’ya dönüyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Selcan KIRAN
Ayşe DÖNMEZ
İlker ERGUN
Deniz ACAR

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Amasra, Kuş kayası, Mendirek, Kale, Ağlayan ağaç, Kale içi evleri, Fatih camii, Küçük kilise, Çekiciler çarşısı, Bakacak sırtı.

HAREKET NOKTAMIZ

31 Ağustos 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 69 TL 69 TL 79 TL
7-12 yaş 60 TL 60 TL 65 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-3 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık sandviç ikramı, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri,

NELER HARİÇ?

Amasra müzesi giriş ücreti, kişisel harcamalar, 45 dakikalık tekne turu ve balık-salata-sıcak fırında helva ve meşrubattan oluşan öğle yemeği(isteğe bağlı +20 TL lik paket ile satın alınabilir.)

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

NOT: Denize girmek isteyenler için yaklaşık 2,5 saatlik zaman olup, halk plajında denize girebilirler.(Sezlon 5 TL, şemsiye 5TL, duş ve soyunma kabinleri için 1 TL lik ödeme alınmaktadir.)

BARTIN İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Lütfen duraklara en az 5 dk önce geliniz.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version