Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Amasra 3 Saat Tekneli Yüzme Turu 09 Ağustos 2014

Bomba gibi bir tur... Başka yerde yok ve size özel olacak...

Sizler için özel ayarladığımız tekne ile koylara açılacağız. Bozköy koyuna özellikle bayılacaksınız. 3 saat koyları gezecek havanın durumuna göre en güzel koylarda durarak yüzme molası vereceğiz. Öğlen yemeğimiz balık salata içecek ve tatlı olacak. Yemek sonrası ver elini Amasra koyları diyeceğiz.

Kısaca Amasra deyince balık -salata, yüzme koylar olsun, bize özel olsun diyorsanız bu etkinliğimiz tam da size göre...

Bu gezimizde çevre gezimiz olmayacaktır. Amasra'ya indiğimiz an alışveriş için 15 dakikalık serbest zaman vererek tekneye geçiyoruz ve ver elini koylar diyoruz.

Bunu istiyordunuz değil mi? Kayıtlarınızı bekliyoruz...

PROGRAMIMIZ

 

Programımız sabah 07.00'da Kumrular sokak girişi Penguen Pastanesi önünden olacak. Araç içi kahvaltılık zengin içerikli sandviç, sıcak soğuk ikramlar eşliğinde ve yolda kısa molalarla 11.30 civarında Amasra'ya varacağız. Alacağımız Balık-Salata-kola-fanta-su ve tatlıdan oluşan yemek ve  15 dakikalık alışveriş molası sonrası bize özel ayrılmış tekne ile denize açılıyoruz. havanın durumuna göre en güzel koylarda geziyor ve denizde yüzme molaları veriyoruz.

Koylarda yüzme molamız 17.00'da sonlanacak ve Amasra'ya dönerek 30 dakikalık pazarda çekiciler çarşısında alışveriş molası sonrası aracımıza geçecek ve Ankara'ya hareket edeceğiz. Gece 22.30 civarlarında da Ankara'da olacağız.

Bu farklı ve özel turumuzu kaçırmayın diyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

 

Selcan KIRAN
Ayşe DÖNMEZ
İlker ERGUN
Deniz ACAR

 

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

09 Ağustos 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 110 TL 110 TL 120 TL
7-12 yaş 95 TL 95 TL 105 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 60 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

 

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve zengin içerikli sandviç ikramı, 3 saatlik tekne turu, Öğlen yemeği(Balık-salata-su-çay ve meyve ikramı), Tursab seyahat sigortası, acenta refakati, 

NELER HARİÇ?

 

Kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

 

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

Deniz girmek için gerekli malzemeler, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka vb malzemeler

AMASRA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

 

Bu tamamen yüzme amaçlı planlanmış olup çevre gezisi yoktur. İsterseniz  yüzebilir, isterseniz teknede koyların keyfini çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızı büyüklerinizi değişik hava solumları için getirmenizi tavsiye ediyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version