Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Gece Çıkışlı 24 Saat Amasra Yüzme Turu 07 Temmuz 2013

Gece Çıkışlı Amasra Turu-Kahvaltı-Bize Özel Tekne Ile Koylarda Yüzme Kültür Balık Salata

Yazın gelmesi ile deniz sezonu açıldı ve yine bize özgü programlarımızı hayata geçiriyoruz.  Amasra şehir merkezinde gün doğumu eşliğinde deniz manzaralı güzel bir mekanda 1 saatlik kahvaltı arası ve sonrası ver elini açık deniz. Açık denizde temel mantık çay/kahve ikramları eşliğinde deniz etkinliği. Tekne koylara girecek ve yüzme araları verecek. Özellikle Çakraz ve Bozköy koylarında yüzme molasının keyfi güzel olacak. Yine öğlen yemeği sınırsız balık salata menüsü ve yemek sonrası isteyen arkadaşlarımızla şehir gezisi sonrası küçük limanda deniz molası olacak. Ve dönüş yolunda da bir yere uğramayacağız. Direk Ankara olacak. Etkinlik tema olarak; deniz; tekne ile koylarda denize girme olacak. Amasra’ya özgü salata ve balık+şehir gezisi olacak. 24 saat Amasra sloganı ile gece Ankara'dan başlayan yolculuğumuz yine gece saat 22.30 civarında Ankara’da olunacak.

Tarihler: 22 Haziran  | 06 Temmuz  |  11 Ağustos 2013

PROGRAMIMIZ

Gece 00.05’da Kumrular sokak girişi Penguen pastanesi önünden hareketle; yolda vereceğimiz molalar sonrası saat 05.30 civarlarında Amasra'da güneşin doğuşunu izledikten sonra şehir merkezinde deniz tarafında içimizi ısıtacak güzel bir kahvaltı yapmak yapacağız. Yaklaşık 1 saatlik kahvaltı sonrası zaman kaybetmeden arkadaşımızın teknesine geçeceğiz. Mendirekten ayrıldıktan sonra ilk rotamız Bozköy koyu. Bozköy koyunda deniz molası vereceğiz. Teknenin yaklaşabileceği mendirek olmadığı için tekne açıkta olacak ve biz sahile yüzerek gideceğiz yada hiç sahile gitmeden tekne etrafında deniz keyfi yapacağız. Bozköy'den ayrıldıktan sonra Çakraz koyu ve dalga durumuna göre uygun göreceğimiz bakir koylarda deniz molası vererek denize girecek, teknenin keyfini çıkaracağız. Saat 11.00 de mendireğe gelip Amasra şehir gezisini sakin bir ortamda ve geniş zamanda gezeceğiz. Şehir gezisi kapsamında Mendirekten çıkışlı Kale içi evleri, Küçük kilise ve Fatih camii, Ceneviz iç sarayı, seyir terası, Kemere köprüsü, Boztepe ve Ağlayan Ağaç’a çıkıp yorgunluğumuzu çay/kahve ile atacağız. Sonrasında şehir merkezine gelip saat 13.00’da öğlen yemeğimizi deniz kenarında küçük liman manzarası eşliğinde gerçek sınırsız balık salata menüsü ile yedikten sonra saat 17.00'a kadar serbest zaman...Çekiciler çarşısı, Köy yöresel ürünler, Mendirekte yürüyüş ve Amasra müzesi seçeneklerinden birini ya da hepsini yapmak yada tamamen küçük limanda yüzme molası vermek size kalmış. Saat 17.00’da Amasra’dan ayrılıp Kuş kayası yol anıtını gezdikten sonra Ankara'ya doğru yola çıkacak ve yolda vereceğimiz molalar sonrası saat 22.30’dan önce Ankara’da olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Ercan ASLAN
Ezgi Yıldırım

Artiyasam Amasra Teknede kahvalti - Amasrada yapilan artiyasam teknede brunch etkinligi

HAREKET NOKTAMIZ

07 Temmuz 2013, Kumrular, 00:05

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 115 TL 115 TL 125 TL
7-12 yaş 90 TL 90 TL 95 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.

KK taksitlendirme Bonus kart ve Yapıkredi kartları için geçerlidir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, Tekne ile 4 saatlik açık denizde seyir, sunulacak kahvaltı ve çay/kahve ikramları, balık salata, meşrubat ve meyve yada tatlıdan dan oluşan öğlen yemeği, tekne içi ve plajda eğlenceler, rehberlik tüm çevre gezileri, Artıyaşam refakat hizmetleri

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

Bu etkinliğe özel: deniz kıyafetleri, havlu terlik, güneş kremi, güneş gözlüğü gibi deniz malzemelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.

BARTIN İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

4 saat boyunca teknede kalınacaktır.(Koylarda yüzme ile birlikte). Deniz tutacak arkadaşların hazırlıklı gelmelerini öneriyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Carrefour 00:25
Giyim Dünyası 00:35
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 00:45

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version