Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Akçakoca Deniz Yüzme Turu--Akşam Yemekli-- 21 Eylül 2014

Sadece denizde yüzme...

Ankara'ya en yakın tuzlu sularda yüzmek mi istiyorsunuz?

Havaların iyice ısınmaya başladığı mevsim sıcaklarından kaçmak, mavi bayraklı plajda yüzmek  istiyorsanız size sadece yüzme içeren bir programımız var.

Akşam yemekli olacak bu turumuzda balık sevmeyenler için ayrıca alternatiflerimiz mevcut.

Sizleri Kumrular sokaktan alacağız, Akçakoca Kale plajına gidecek ve yüzeceğiz. 18.00'da da dönüşe geçeceğiz. Mevcut zaman düşündüğünüz aksine sizlere fazlası ile yetecektir.

Aklınızdan geçen bu ise hemen kaydınızı yaptırın.. Gidiyoruz.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 07:00'de Kumrular Sokagı Cerez Dünyasının önünden Otobüsümüze bitip hareket ediyoruz.Üc bucuk saat süren yolculugumuzdan sonra Akcakoca'ya varıyoruz.Ceneviz Plaj'ına gecip bütün haftanın yorgunlugunu atıyoruz.Saat 17:30'da Plaj'dan ayrılıp akşam yemegine gidiyoruz.Akşam yemeginde Balık olacak.Balık yemem diyene alternatif yiyecek sunulacak.Saat 19:00'da otobüsümüze binip Ankara'ya hareket ediyoruz.Saat 22:30-23:00 civarında Ankara'ya varmış olacagız.

Önemli notlar:

  • Bu programa özellikle öğlen yemeği konmamıştır. Plajda gözleme, tost, çay kahve gibi yiyecek ve içecek vardır. Fiyatları uygundur. İsteğinize göre hareket edebilirsiniz.
  • Akşam yemeği fiyata dahildir. Akçakoca da yapacağımız kısa gezi sonrası yemek molası vereceğiz.
  • Alanda şezlong, şemsiye vardır. 2 kişiye şezlong+şemsiye ücreti +15 liradır. Kayıt esnasında tarafımıza şezlong isteğinde bulunmanız durumunda adınıza rezerve yaptırabiliriz.
  • Bu turda kültür gezisi yoktur. tamamen yüzme amaçlıdır. Ancak isteminiz olması durumunda şehir merkezinde kısa bir serbest zaman verilecektir. Akçakoca camii, liman içi gezilebilir.
  • Plaj yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü üzere koy şeklinde olup mavi bayraklıdır...Havanın dalgalı olması durumunda şehir merkezinde deize girilecektir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

 

HAREKET NOKTAMIZ

21 Eylül 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 95 TL 95 TL 100 TL
7-12 yaş 75 TL 75 TL 80 TL

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 65 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Ulaşım, rehberlik, doyurucu zengin içerikli sandviç şeklinde kahvaltı ikramı, araç içi sıcak soğuk ikramlar, Balık menüsü ile akşam yemeği, acenta refakati, Grup olarak Plaj alanı rezervasyonu ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Öğlen yemeği(Plajda tost, gözleme ve sıcak soğuk içecekleri ücretleri mukabilinde alabilirsiniz. Fiyatları uygundur.), 2 kişiye sunulacak şezlong ve şemsiye(15 TL), kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici,

Bu tura özel: Mayonuzu, havlunuzu, güzneş gözlüğünüzü, güneş kremlerinizi kısaca denizde kullanmanız gereken malzemeleri almayı unutmayınız...

AKCAKOCA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu tamamen yüzme etkinliği olarak planlanmıştır. Deniz, yüzme diyorsanız bu etkinlik size göre...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version