Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Akçakoca Deniz Yüzme Turu 60 Lira 28 Temmuz 2013

Sadece denizde yüzme...

Ankara'ya en yakın tuzlu sularda yüzmek mi istiyorsunuz?

Havaların iyice ısınmaya başladığı mevsim sıcaklarından kaçmak, mavi bayraklı plajda yüzmek  istiyorsanız size sadece yüzme içeren bir programımız var.

Sizleri Kumrular sokaktan alacağız, Akçakoca Kale plajına gidecek ve yüzeceğiz. 18.00'da da dönüşe geçeceğiz. Mevcut zaman düşündüğünüz aksine sizlere fazlası ile yetecektir.

Aklınızdan geçen bu ise hemen kaydınızı yaptırın.. Gidiyoruz.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat:07.30 da Kumrular caddesi girişi Penguen pastanesi önünde arkadaşlarımızla buluşup, hareket ediyoruz. ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde 6 çeşit kahvaltılık sıcak-soğuk içecek ikramıyla yolumuza devam edip Düzce üzerinden 11.15 civarlarında Akçakoca’ya varıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız alışveriş molası sonrası Kale içi mavi bayraklı plaja giderek zaman kaybetmeden yüzmeye başlıyoruz. Akşam 18.00'a kadar serbest zaman. 18.00'da da Ankara'ya hareket ederek 22.00 gibi Ankara'da oluyoruz.

Önemli notlar:

  • Bu programa özellikle öğlen yemeği konmamıştır. Plajda gözleme, tost, çay kahve gibi yiyecek ve içecek vardır. İsteğinize göre hareket edebilirsiniz.
  • Alanda şezlong, şemsiye vardır. 2 kişiye şezlong+şemsiye ücreti +10 liradır. Kayıt esnasında tarafımıza şezlong isteğinde bulunmanız durumunda adınıza rezerve yaptırabiliriz.
  • Bu turda kültür gezisi yoktur. tamamen yüzme amaçlıdır. Ancak isteminiz olması durumunda şehir merkezinde kısa bir serbest zaman verilecektir. Akçakoca camii, liman içi gezilebilir.
  • Plaj yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü üzere koy şeklinde olup mavi bayraklıdır...

 

 

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

21 Temmuz 2013, Kumrular, 07:30

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 60 TL 60 TL 70 TL
7-12 yaş 50 TL 50 TL 55 TL

NELER DAHİL?

Ulaşım, rehberlik, 6 çeşitten oluşan kahvaltı ikramı, araç içi sıcak soğuk ikramlar, acenta refakati, Grup olarak Plaj alanı rezervasyonu ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Öğlen uemeği(Plajda tost, gözleme ve sıcak soğuk içecekleri ücretleri mukabilinde alabilirsiniz. Fiyatları uygundur.), 2 kişiye sunulacak şezlong ve şemsiye(10 TL), kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici,

Bu tura özel: Mayonuzu, havlunuzu, güzneş gözlüğünüzü, güneş kremlerinizi kısaca denizde kullanmanız gereken malzemeleri almayı unutmayınız...

AKCAKOCA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu tamamen yüzme etkinliği olarak planlanmıştır. Deniz, yüzme diyorsanız bu etkinlik size göre...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:10

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version